Keystone logo
Online Business School

Online Business School

Online Business School

مقدمه

برنامه های تحصیلی مقرون به صرفه با مدرک انحصاری آنلاین برای یادگیری سریع رشته ی تحصیلی برای دانشگاه.

آیا شما به دنبال به منظور افزایش مهارت های خود را، بهبود تیم خود و یا دنبال یک آموزش حرفه ای، Online Business School آموزش را Pathways تواند شما را با همه شما نیاز دارند.

Online Business School آنلاین برنامه های دانشگاه Pathway را با جایزه دیپلم کامل کارشناسی و تحصیلات تکمیلی به دانش آموزان از سراسر جهان ارائه می کند. زبان آموزان می توانند به سرعت مسیر راه خود را از طریق به یک دانشگاه صلاحیت بریتانیا در محوطه دانشگاه یا با آموزش از راه دور.

ماژول های مبتنی بر وب به دانشجویان اجازه می دهند تا وقتی که آنها بخواهند آنچه می خواهند بخواهند و چگونه می خواهند و طراحی شده اند تا راهی سریع تر، ارزان تر و جذاب تر برای یادگیری فراهم شود. با یک پلت فرم شبکه دانشجویی 24/7، داشبورد شخصی، آموزش آنلاین آنلاین 1-2-1، گروه وبینارها و بانک از وب سایت های گروهی از پیش ضبط شده، Online Business School دانش آموزان را با تمام حمایت هایی که برای موفقیت در توسعه خود دارند، فراهم می کند. پایه حرفه ای و رسیدن به یک مدرک دانشگاهی.

معرفی Online Business School - انقلاب یادگیری ستاره ها در اینجا از کتابخانه های ویدئویی در Vimeo.

مجوزهای ما

Online Business School کار به بالاترین استانداردهای علمی عمل می کند و دارای ساختارهای مختلفی است که استانداردهای آموزشی را برای دانشجویان ارائه می دهد که بالاترین کیفیت را دارند. در زیر لیستی از دسته های شرکتی که متعلق به آن هستند و انجمن هایی هستند که بخشی از آنها هستیم:

 • OTHM
 • ATHE
 • صلاحیت
 • اتاق بازرگانی کاونتری و وارویک شایر
 • موسسه مدیران
 • موسسه مهمان نوازی
 • انجمن کامپیوتر بریتانیا
 • ELCAS


تشخیص OFQUAL

همه مواد آموزشی توسط نویسندگان حرفه ای علمی طراحی شده و نوشته شده اند تا هر یک از ماژول های تعاملی در برابر معیارهای یادگیری خاص مشخص شده توسط OFQUAL، که بدن دولت بریتانیا برای استانداردهای تحصیلی در آموزش عالی انگلستان است، هماهنگ شده است. این استانداردها اطمینان می دهند که کسانی که با ما یاد می گیرند، آموزش های با کیفیت بالا را همراه با صدور گواهینامه دریافت می کنند که توسط دانشگاه ها و کارفرمایان به طور جهانی به رسمیت شناخته شده است.


مدارک تحصیلی شریک دانشگاه

پس از تکمیل تکالیف نهایی، دانش آموزان دارای مدرک دیپلم شناخته شده می باشند. این دیپلم می تواند برای تکمیل کامل مدرک کارشناسی یا MBA در انواع دانشگاه های انگلیس یا در محوطه دانشگاه و یا از طریق آموزش از راه دور استفاده شود.


هیئت نظارت بر کیفیت

Online Business School همچنین یک هیئت مانیتورینگ کیفیت (QMB) برای اطمینان از اینکه ما همیشه ارائه دوره های آموزشی معتبر و منابع برای دیدار با نیازهای آموزشی خود را اجرا می کند. این هیئت مدیره به طور منظم با ارزیابی:

 • مسائل مربوط به دانش آموزان خاص
 • مسائل کیفیتی برای همکاران دانشگاهی.
 • نظارت بر استانداردهای ارزیابی.
 • نظارت بر محتوای مطالب در برابر نتایج یادگیری
 • مسائل مربوط به عملیات خاص به عنوان آنها بر کیفیت و خدمات مشتری تاثیر می گذارد.

اعضای هیئت مدیره شامل رهبران علمی و تجاری معتبر میباشند. نتایج بررسی ها به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته می شود تا اطمینان از شفافیت و درک در میان همکاران و دانش آموزان ما باشد. همه بازخورد ها استقبال می شود تا مسائل را می توان از طريق QMB بصورت حرفه ای و عينی مطرح کرد.


اتاق بازرگانی کاوتری و واروکیکسیر

اتاق بازرگانی بریتانیا بزرگترین و تاثیر گذار ترین صدای تجاری مستقل در انگلیس است که از طرف اعضای و جامعه تجاری گسترده تر در مورد مسائل مهم لابی می کند - ایجاد شرایط مناسب برای کسب و کار برای رشد، ارتقاء شرکت های انگلیس در کلیدی جهانی بازارها و ایجاد یک اقتصاد تجاری پویا.

آنها همچنین نقش موثر در برطرف کردن شکاف بین معلمان و کسب و کار را با برجسته کردن مهارت های کارفرمایان که نیازمند و تحت تأثیر سیاست های آموزشی هستند تا اطمینان حاصل شود که آنها به طور موثری تحویل می شوند.

اتاق بازرگانی کاونتری و وارویک‌شر تنها یکی از شبکه‌ای از اتاق‌هایی است که با و از طرف کسب‌وکارهای هر اندازه، در هر بخش از صنعت بریتانیا کار می‌کنند. آنها به کسب و کارهای محلی کمک می کنند تا با هم ارتباط برقرار کنند، رشد کنند و به موفقیت برسند. اتاق با اتاق‌های دیگر، مقامات محلی و سازمان‌های شریک همکاری می‌کند تا بینشی در مورد موضوعاتی که برای کسب‌وکار مهم است به دست آورد – سپس این دانش را برای کمک به دولت در تدوین سیاست‌های تجاری مؤثر منتقل می‌کند.

مکان ها

 • Coventry

  7 Osbourne House, Queen Victoria Road, Coventry, CV1 3JD, , Coventry

سوالات