Keystone logo
OTOXO Productions

OTOXO Productions

OTOXO Productions

مقدمه

درباره ما

OTOXO Productions یک شرکت تولید مستند برنده جوایز است که در سال 2008 تاسیس شد و در بارسلونا مستقر است. ما درباره چهره‌های انسانی و صداهای ناشنیده در پشت مسائل بزرگ اجتماعی، و افراد پیشگام و مبتکری که تغییرات اجتماعی را شکل می‌دهند، فیلم می‌سازیم. ما می خواهیم از طریق کار خود بی عدالتی اجتماعی را به چالش بکشیم و از مردم و گروه هایی که برای جهانی فراگیرتر، مترقی و امیدوارتر می جنگند حمایت کنیم.

مستندهای OTOXO به طور منظم در تلویزیون و رسانه ها در اسپانیا و بین المللی، در کانال ها و پلتفرم هایی مانند The Guardian، GuideDoc، TV3 و BTV، و BCN Mes پخش شده است. این فیلم ها همچنین جوایزی را در جشنواره های سراسر جهان از بیروت تا تورنتو، سارایوو تا بمبئی، لس آنجلس تا دریاچه دریافت کرده اند.

OTOXO Productions همچنین "برنامه Into Industry" را اجرا می کند که به شرکت کنندگان منتخب این فرصت را می دهد تا اولین گام های حرفه ای خود را در صنعت سمعی و بصری با کارگردانی مشترک فیلم های مستند و کوتاه مستند برای تلویزیون و رسانه های آنلاین با همکاری BTV و BCN Mes بردارند.

جان

کارگردان

جان از سال 2006 به ساخت فیلم های مستند پرداخته است و در حالی که OTOXO همیشه تمرکز اصلی او بوده است، او با شرکت هایی مانند REC Audiovisuals، Noon Films و Andrés Bartos Amory همکاری داشته است. آثار او در جشنواره‌های سینمایی سراسر جهان از جمله جشنواره بین‌المللی سارایوو، جشنواره بین‌المللی فیلم KASHISH بمبئی، جشنواره فیلم زنان نوادا، جشنواره فیلم پورتوبلو، جشنواره فیلم لوخ نس و جشنواره GREC بارسلون شناخته شده است.

او علاوه بر موفقیتش به عنوان کارگردان و فیلمنامه نویس، در زمینه مستندسازی به ویژه در کارش با فیلمسازان نوظهور نیز مدرس است. او علاوه بر مدیر برنامه INto Industry، با کینگز کالج لندن و شفیلد داک / فست نیز کار کرده است. او همچنین یکی از اعضای منظم میزگرد در برنامه اخبار و امور جاری "بهترین ساعت ما" در تلویزیون ال پونت آووی است.

جان اصالتاً اسکاتلندی است اما از سال 2007 در بارسلونا زندگی می کند. او دارای مدرک تحصیلات تکمیلی در تحقیقات اجتماعی از دانشگاه آبردین است و از طریق پیشینه حرفه ای در روزنامه نگاری، تحقیقات اجتماعی و کار برای کمیسیون اسکاتلند برای برابری نژادی درگیر فیلم های مستند شد.

تام

کارگردان

تام از سال 2007 در فیلم های مستند کار می کند. او علاوه بر همکاری با OTOXO، برای نشنال جئوگرافیک، Padi Productions و TV3 نیز فیلمبرداری کرده است. فیلم‌های او در سراسر جهان در جشنواره‌هایی مانند جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه اوتووا، جشنواره بین‌المللی فیلم اورنسه، جشنواره فیلم نیویورک وایپر، جشنواره بین‌المللی فیلم گردشگری ریگا، ریگا، جشنواره بین‌المللی فیلم محیطی بارسلونا و جشنواره فیلم اوزارک به نمایش درآمده است.

علاوه بر تقدیری که برای کارگردانی و فیلمبرداری خود دریافت کرده است، او همچنین در هر دو موضوع، به ویژه با تمرکز بر زیبایی شناسی سینمایی در مستندهای اجتماعی و توسعه روابط کارگردان و کاراکتر، مدرس است. او مدیر و یکی از بنیانگذاران برنامه INto INdustry است و همچنین در Sheffield Doc/Fest و دانشگاه آرهاوس در دانمارک ارائه کرده است.

تام اصالتاً اهل انگلستان است اما از سال 2005 اینجا در کاتالونیا بوده است. در دانشگاه ناتینگهام و ELISAVA، National Escola Superior de Disseny تحصیل کرد، جایی که او در کارگردانی هنری و تصویر متحرک تخصص داشت.

توصیفات دانشجویی

مکان ها

مکان ها
  • Barcelona

    Otoxo Productions Centre Cívic Convent de Sant Agustí Carrer del Comerç, 36, 08003, Barcelona

    سوالات