Keystone logo
© Eva Dang
Oxford International College of Beauty

Oxford International College of Beauty

Oxford International College of Beauty

مقدمه

خوش آمدید به Oxford International College of Beauty ، School of Beauty UK . Oxford International College of Beauty که در سال 1990 تاسیس شد، یکی از معتبرترین موسسات آموزشی زیبایی در انگلستان است.

Oxford International College of Beauty ارائه دانش آموزان بالاترین مدارک تحصیلی در جهان، دروازه استخدام در برخی از اسپا های پیشرو در جهان و مراکز در مکان های عجیب و غریب، نقش بسیار مهمی در ارائه صنایع زیبایی با تکنسین های بسیار حرفه ای دارد.

OICB از شهرت قابل پیش بینی برای استانداردهای حرفه ای بالا، نتایج آزمون استثنایی و چشم انداز اشتغال برخوردار است. صنعت زیبایی و آبگرم ارائه فرصت های هیجان انگیز به درمانگران حرفه ای و Oxford International College of Beauty است که برای شروع این سفر کشف.

تقاضا برای آموزش زیبایی درمانی، تحریک شده توسط فرصت های شغلی محبوب و هیجان انگیز در صنعت زیبایی، به موفقیت Oxford International College of Beauty .

Oxford International College of Beauty ارائه دانش آموزان بالاترین مدارک تحصیلی در جهان، یک دروازه برای استخدام در برخی از انگلستان و اسپا های پیشرو در جهان و حرفه های در مکان های عجیب و غریب، Oxford International College of Beauty نقش مهمی در ارائه صنایع زیبایی با تکنسین های بسیار حرفه ای دارد.

لذت بردن از شهرت قابل پیش بینی برای استانداردهای حرفه ای بالا، نتایج آزمون های استثنایی و چشم انداز اشتغال، Oxford International College of Beauty آموزش تمرین زیبایی در ویتنی، یکی از شهرهای جذاب ترین نقاط کوتسوولد را ارائه می دهد.

ویتنی یک بازار بازار شلوغ با امکانات عالی برای خرید، اوقات فراغت، سینما، بارها و رستورانها است. ما در دسترس آسان از آکسفورد، کاخ بلنهایم، روستاهای زیبا کتشولد و تنها یک ساعت و نیم از لندن هستیم.

Oxford International College of Beauty به تازگی جایگاه برتر کالج را توسط ASIC دریافت کرده و یک حامی ثبت شده با آژانس مرزی بریتانیا است.

صنعت زیبایی و آبگرم ارائه فرصت های هیجان انگیز را به درمانگران حرفه ای ارائه می دهد و کالج زیبایی های آکسفورد محلی برای شروع این سفر کشف است.

مکان ها

مکان ها
  • Witney

    Waterside Court New Bridge Street Witan Way, OX28 6FE, Witney

    • twitter
    • facebook
    • youtube

سوالات