Keystone logo
Pacific College of Technology

Pacific College of Technology

Pacific College of Technology

مقدمه

کالج اقیانوس آرام از فناوری ارائه دهنده ثبت نام برنده جایزه از آموزش فنی و حرفهای است، ارائه دوره های حسابداری، کسب و کار، مدیریت و فناوری اطلاعات. با تکمیل دیپلم / دیپلم پیشرفته با ما، دانش آموزان باز کردن یک مسیر برای ورود به بسیاری از دانشگاه ها در استرالیا و به خوبی برای کار واقعی زندگی آماده شده است.

صفحه 10 دلیل برای انتخاب کالج اقیانوس آرام از فناوری

این کالج است ASQA تایید و CRICOS ثبت شده است. تمام دوره های ما را دنبال چارچوب شرایط استرالیا و استانداردهای AQTF. ما کارکنان مجرب و حمایت برای کمک به شما به راحتی به تحصیل در سیدنی انتقال. ما ارائه می دهیم یک ساختار قیمت گذاری بسیار رقابتی است. شما می توانید اعتبار به دست آورده در کالج اقیانوس آرام از فناوری به دانشگاه دیگر منتقل. این کالج دارای زمانبندی کلاس های انعطاف پذیر (شب و تعطیلات آخر هفته در دسترس هستند). دوره های آموزشی در کالج اقیانوس آرام از فناوری شما را با مهارت و دانش فراهم می کند برای موفقیت در محیط کار پویا. کارکنان آموزش ما دست در، آموزش عملی در یک محیط با تکنولوژی بالا و نوآورانه فراهم می کند. است طیف خوبی از دوره های انتخاب شده با توجه به نیازهای شما وجود دارد. این کالج است که به راحتی درست در کنار آبرن ایستگاه قطار در قلب سیدنی، استرالیا واقع شده است.

دست، آموزش عملی

ما در مهارت های عملی شما نیاز به قادر به انجام در حرفه انتخاب خود تمرکز کنید. ما به شما یک پایه جامد در تئوری، پس از آن شما یاد می دهد که چگونه به آن اعمال می شود به وضعیت کسب و کار در دنیای واقعی.

شناخته شده توسط دانشگاه های استرالیا

تمام دوره های ما تایید دولت، به طوری که آنها توسط دانشگاه ها و کالج استرالیا شناخته شده است. با در نظر گرفتن دیپلم (یا بالاتر) با کالج اقیانوس آرام از فن آوری، شما ممکن است اعتبار به برنامه مدرک لیسانس دریافت خواهید کرد.

آماده شدن برای دانشگاه

ما به شما کمک برای آموزش و پرورش بیشتر آماده در یک دانشگاه استرالیا با آموزش شما مهارت های تحصیلی حیاتی مانند مقاله، گزارش و نوشتن انتساب، تحقیق، ارجاع و تجزیه و تحلیل انتقادی.

تجربه یادگیری لذت بخش

شما وقت خود را در استرالیا با فضای دانشگاه آرام و دوستانه ما لذت ببرید. به علاوه، ما به شما کمک آن لذت ببرید با فعالیت هایی مانند سفر به جاذبه های سیدنی، باربیکیو و مسابقات ورزشی.

درباره سیدنی

این کالج در Auburn، است که در حدود 20 کیلومتر از CBD سیدنی واقع شده است. این کالج واقع شده است 2 دقیقه از ایستگاه راه آهن آبرن، که اجازه می دهد تا دانش آموزان فرصت برای لذت بردن از امکانات مناسب حمل و نقل، مراکز خرید نزدیک، بازار، رستوران ها و سرگرمی راه رفتن. سیدنی یکی از بهترین محیط برای یادگیری منحصر به فرد و تجربه های اجتماعی فراهم می کند.

مکان ها

  • Sydney

    Pacific College of Technology Level 1, 91-95 Rawson Street Auburn , NSW 2144, Sydney

    سوالات