Keystone logo
Prague Film School

Prague Film School

Prague Film School

مقدمه

Prague Film School یکی از مدارس پیشرو در اروپا است که در زمینه های اصلی فیلمسازی آموزش عملی ارائه می دهد. برنامه های شتابزده مدرسه ، اعضای هیئت علمی بین المللی آن و امکانات جهانی ، دانشجویان را از سراسر جهان به سوی تبدیل علاقه مندی طولانی مدت به فیلم به حرفه ای مادام العمر سوق می دهد.

چرا در Prague Film School ؟

پراکسیس گرا: برای یافتن برنامه ای که به همان اندازه در معرض فیلمسازی قرار گیرد ، سخت می شود. سالانه بیش از 400 فیلم در Prague Film School فیلمبرداری می شود و دانش آموزان در برنامه سالانه در بیش از 30 محصول شرکت می کنند. اصل عملکرد Prague Film School آموزش است ، و ما معتقدیم که در مورد سازها یا زبانها ، تنها راه تقویت روان تمرین است. امکانات پیشرفته: Prague Film School مجهز به جدیدترین تجهیزات پیشرفته ای است که در تولید فیلم های حرفه ای در سراسر جهان استفاده می شود. دانش آموزان دسترسی فوری به ناوگان دوربین مدارس از جمله دوربین های RED Epic ، Arri Alexa ، Canon و Sony با وضوح بالا ، علاوه بر نورپردازی ، صدا و چسبندگی بالا دارند.

فشرده: نوع دانشجویی که Prague Film School را انتخاب می کند ، به ما مراجعه می کند زیرا اساساً تنها یک سال از نظر زمان یا منابع مالی فرصت دارد تا از دنیای فعلی خود در دنیای فیلمسازی حرفه ای عبور کند. سپس ما فقط یک سال فرصت داریم تا این دانش آموزان را به سطح شایستگی برسانیم تا بتوانند به صورت حرفه ای فعالیت کنند. بنابراین برنامه بسیار فشرده است.

روابط دانشکده و دانشجو: اعضای هیئت علمی اصلی از سراسر جهان آورده شده اند. در حالی که همه معلمان فیلمسازان حرفه ای هستند ، هدف اصلی آنها در پراگ آموزش دانش آموزان در Prague Film School . پویایی آن چیزی است که در مدارس شبانه روزی و کالج های کوچک ایالات متحده می یابید ، جایی که معلمان به دانش آموزان خود اختصاص داده و در دسترس هستند. دانشکده همچنین تجسم ایدئولوژی مدرسه از ادغام هنرخانه اروپایی با سینماهای مستقل آمریکایی است.

تنوع بدنه دانشجویی: در یک گروه دانشجویی شامل 60 دانشجو ، 25-30 کشور نمایندگی شده اند. تقریباً هر دانش آموز دیگری از نقاط مختلف جهان است ، اما یک چسب فرعی فرهنگی آنها را به هم متصل می کند. دانش آموزان با هم فیلم زندگی می کنند و نفس می کشند.

لیبرالیسم: اکثر دانش آموزان مدرسه ما تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی به پایان رسانده اند و زمان حضورشان در مدرسه سینما را فرصتی دوست داشتنی می دانند که علاقه مندی های عمیق خود را با یک حرفه تطبیق دهند. به این ترتیب ، اداره با همه دانش آموزان به عنوان بزرگسالان مسئول رفتار می کند و به دانش آموزان اعتماد می کند که مسئولیت کامل مطالعات خود را بر عهده بگیرند. مدرسه در انتخاب هنری دانش آموزان دخالت نمی کند.

پراگ: پراگ یکی از آن شهرهای بسیار کمیابی است که موفق شده جهان گرایی را با صمیمیت و زیبایی ترکیب کند. جادوی آن برای تقریباً هر کسی خوش شانس است که می تواند مدتی را در اینجا بگذراند. پراگ یک مرکز فیلم بزرگ اروپایی است که دارای یکی از بزرگترین و قدیمی ترین استودیوهای فیلمسازی در این قاره است. این شهر به عنوان زیباترین پایتخت های جهان در نظر گرفته می شود و تولیدات از سراسر جهان برای استفاده از زیبایی و منابع فیلم این شهر انجام می شود. برای یک دانشجوی سینما ، پراگ یک شهر رویایی است و تقریباً برای هر نوع فیلم زمینه ای فراهم می کند ، یک هیاهوی شهری جذاب برای الهام بخش و مقرون به صرفه که هنوز در کشورهای توسعه یافته منحصر به فرد است.

مکان ها

  • Prague

    Prague Film School Pstrossova 19 , 110 00, Prague

سوالات