Keystone logo
Protestant Theological University

Protestant Theological University

Protestant Theological University

مقدمه

دانشگاه کلامی پروتستان (PThU)، یک دانشگاه برای الهیات مبتنی بر یک دیدگاه مذهبی زندگی، واقع در آمستردام و Groningen است. PThU با هدف آموزش و پرورش عمیق مذهبی و مرتبط و پژوهش با توجه به تحولات در ایمان، کلیسا و مسیحیت در سراسر جهان. به صراحت از جمله ایمان شخصی کارکنان و دانش آموزان خود را - کار در دانشگاه های ارتباط نزدیک آن با کلیسا و شیفتگی برای چه ایمان می کند با مردم الهام گرفته است.

نوع متعهد از عمل دینی

PThU مخفف عمل دینی علمی و متعهد با مسئولیت ویژه برای سنت پروتستان. چارچوب منجر ارتباط روحانی و اجتماعی از امروز، دانش عمیق و بسط منابع و احترام به سنت است.

آموزش و پرورش برای وزارت کلیسای پروتستان در هلند

دانشگاه پروتستان کلامی دارای تجربه طولانی مدت با آموزش و پرورش برای وزارت. PThU ارائه می دهد آموزش و پرورش رسمی وزارت، توسط کلیسای پروتستان در هلند به رسمیت شناخته شده، برای هر دو وزیر مراقبت جماعت و معنوی. این نیز ارائه می تحصیلات دانشگاهی به وزرا و کارگران دفتری. برای اطلاعات بیشتر در کلیسای پروتستان در هلند http://www.pkn.nl را ببینید.

ارتباط با کلیسای پروتستان در هلند

وجود دارد یک درک متقابل بین PThU و کلیسای پروتستان در هلند (PCN) وجود دارد. PThU تساوی در ایمان مسیحی در کار خود را در زمینه های آموزش و پژوهش. توجه به منابع و تاریخ ایمان مسیحی، مطالعه باورها و اعترافات کلیسا و توجه به ایمان و عمل کلیسا به دست همه در همبستگی با سنت است که در PCN متحد شده اند انجام می شود. PCN خود شامل با PThU با تعریف الزامات و اهداف برنامه های آموزشی و در شکل گیری کسانی که مایل به عنوان شبان در PCN پذیرفته می شود. اداری، این دخالت توسط شورای نظارت بر است، که با نظارت هیئت مدیره PThU تحت نظارت و پاسخگویی به شورای کلیسایی کل PCN متهم نشان داد.

تعهد به جامعه

PThU آرزوهای خود را به یک دانشگاه متعهد به جامعه است. این است که با کنفرانس ها، مطالعه روز و نشریات برای مخاطبان گسترده instanced. بنابراین PThU از سنت مسیحی به گفتمان اجتماعی در ایمان، کلیسا و جامعه کمک می کند. برخی از این فعالیت ها توسط PThU خود، برخی از توسط دیگران آغاز می شود.

تاسیس در سال 2007

PThU به که پس از یک ادغام آموزش رسمی وزارت از سنت های اصلاح و لوتری آمده است. وقتی PThU تاسیس شد، یک تک دانشکده ساختار مدیریت دانشگاه برای تصمیم گرفتند شد. اعضای هیئت نظارت توسط شورای کلیسایی از کلیسای پروتستان در هلند منصوب کرد. این حکم اتصال PThU با کلیسا.

سازمان

انجمن دانشگاه کلامی پروتستان اجرایی (PThU) است که توسط یک هیئت اجرایی است، که مسئول نظارت بر آماده سازی و اجرای سیاست های آموزش و پژوهش دانشگاه را اجرا کنید. علاوه بر این، هیئت مدیره طول می کشد مراقبت از روز به وظایف روز درگیر در عملکرد دانشگاه. هیئت اجرایی توسط شورای نظارت بر منصوب کرد. این تضمین می کند که شورای هیئت مدیره تابع تعهدات که به دانشگاه بر اساس قاعده حقوقی و کلیسا در اعمال وظایف و اختیارات خود را اعمال می شود. نظارت شورای توسط شورای کلیسایی عمومی کلیسای پروتستان در هلند منصوب کرد. هیئت اجرایی در وظایف خود را مدیر عامل، مدیر آموزش و پرورش و شورای مشورتی کمک کرده است.

PThU بین المللی

الهیات پروتستان تعریف بین المللی است. بنابراین بین المللی، به عنوان "فرایند یکپارچه سازی ابعاد بین المللی، فرهنگی و / یا جهانی به اهداف، توابع و تحویل آموزش عالی" درک یکی از اولویت های اصلی این دانشگاه است.

بین المللی، استاد انگلیسی-تدریس برنامه الهیات در گرونینگن، با دانش آموزان از اروپا، آسیا، آفریقا و اقیانوسیه یک نمونه آشکار از این تلاش به ادغام ابعاد بین المللی و بین فرهنگی در آموزش و پرورش با استفاده از یک کلاس درس واقعی بین المللی است.

اما PThU همچنین به دنبال تجارب واقعی بین المللی برای دانشجویان هلندی در گرونینگن و آمستردام از طریق برنامه های تحرک دانش آموز و به دعوت سخنرانان مهمان خارجی است. با توسعه دکترا ساندویچ و برنامه های دکترای مشترک این دانشگاه همچنین تلاش می کند تا بیشتر بین المللی کردن آموزش دکترای آن است.

در زمینه تحقیقات، بین المللی برای PThU معنی مشارکت فعال در شبکه های بین المللی و کنفرانس ها و چاپ در نشریات کارشناسی شده بین المللی مربوطه. بیشتر به طور خاص دانشگاه در سال های اخیر ساخته شده است یک شبکه قوی از موسسات همکار شناخته شده بین المللی در اروپا، شمال امریکا، آسیا و آفریقا است. بیشتر همکاری تحقیقات فشرده در محل با شرکای استراتژیک در آفریقای جنوبی، ایالات متحده، اسرائیل و چند کشور اروپایی است.

مکان ها

 • Amsterdam

  P.O. Box 7161 1007 MC Amsterdam The Netherlands, 1007, Amsterdam

 • Groningen

  Oude Ebbingestraat 25 9712 HA Groningen Postbus 11069 9700 CB Groningen, 9700, Groningen

  برنامه ها

   سوالات