Keystone logo
Prairie View A&M University

Prairie View A&M University

Prairie View A&M University

مقدمه

درباره PVAMU

در سال 1876 تاسیس شد، دشت نمایش دانشگاه A & M دوم قدیمی ترین نهاد عمومی آموزش عالی در ایالت تگزاس است. با شهرت تاسیس برای تولید مهندسان، پرستاران و مربیان، PVAMU ارائه می دهد دوره های لیسانس در 50 رشته دانشگاهی، 37 مدرک کارشناسی ارشد و چهار برنامه درجه دکترا از طریق نه کالج ها و مدارس. یکی از اعضای سیستم دانشگاه A & M تگزاس، دانشگاه است به انجام ماموریت از زمین های اعطایی خود را از دستیابی به تعالی در آموزش، پژوهش و خدمات اختصاص یافته است.

ارزشهای اصلی

دسترسی و کیفیت

دشت نمایش دانشگاه A & M خواهد فرصت های برابر آموزشی به افزایش تعداد افراد از جمعیت سرویس داده نشده و محروم ساکن در درجه اول در میان اقتصادی و اجتماعی در جامعه کنار فراهم آورده است. علاوه بر این، دانشگاه دوره های آموزشی طراحی شده برای آماده سازی تمام ارائه فارغ التحصیل به رقابت با موفقیت در تحصیلات تکمیلی و حرفه ای مدارس و همچنین در نیروی کار.

تنوع

دشت نمایش دانشگاه A & M خواهد تعهد خود حفظ به استخدام، ثبت نام، آموزش و دانش آموزان فارغ التحصیل و به استخدام و اعضای هیئت علمی و کارکنان پیش بدون توجه به سن، نژاد، جنسیت، ملیت، پس زمینه های اجتماعی و اقتصادی، و یا نقص آموزش نامرتبط بیشتر، دانشگاه را با چالش های را به هر دو آکادمیک با استعداد و تحت آماده که در دانشگاه با توانایی می رسند، اما بدون دستاورد کالج آماده ارائه دهد.

رهبری

دشت نمایش دانشگاه A & M تحریک خواهد کرد، آغاز، و اجرای برنامه ها و خدمات به هر دو الهام بخش و راهنمای دانشجویان، استادان و کارکنان در پرورش اعتماد به نفس، نظم و انضباط خود را، و لوازم دیگر را به تبدیل شدن به رهبران موفق در حرفه خود و در جوامع خود ؛ علاوه بر این، دانشگاه دوره های پردیس مبتنی بر آموزش از راه دور و ارائه به منظور افزایش امکان زندگی برای افراد در مناطق خدمات آن است.

ارتباط

دشت نمایش دانشگاه A & M به نیاز به بسیار با سواد، فارغ التحصیلان فن آوری صالح تحصیل به اکسل در نیروی کار قرن 21 پاسخ خواهد داد. بیشتر، دانشگاه را به محصولات تحقیق و خدمات برای پرداختن به نگرانی و حل مشکلاتی از قبیل خشونت، آزار و سوء استفاده از آن گسترش. مواد مخدر و الکل. ذهنی، جسمی، روانی و غفلت؛ بی عدالتی از محیط زیست؛ و دیگر اشکال نا هنجاری های اجتماعی که سازش کیفیت زندگی شهروندان است.

مسئولیت اجتماعی

دشت نمایش دانشگاه A & M خواهد مشارکت فعال در تغییر اجتماعی سازنده از طریق فعالیت های داوطلبانه، رهبری، و فعالیت های مدنی در بخشی از دانشکده، کارکنان و دانش آموزان ترویج کنند؛ بیشتر، دانشگاه خواهد استفاده کانال های موجود برای تاثیر گذاری بر سیاست عمومی در سطوح محلی، ایالتی، ملی و بین المللی است.

ماموریت

دشت نمایش دانشگاه A & M A، عمومی، موسسه اعطای اراضی جامع کمک دولت از آموزش عالی است. این دانشگاه در سال 1984 اصلاح قانون اساسی تگزاس به عنوان یک تعیین شد "موسسه از کلاس اول است." این است که به دستیابی به تعالی و ارتباط در آموزش، پژوهش و خدمات اختصاص یافته است. به دنبال آن برای سرمایه گذاری در برنامه ها و خدماتی که رسیدگی به مسائل و چالش های پیش روی جمعیت های قومی و اجتماعی و اقتصادی متنوعی از تگزاس و جامعه بزرگتر از جمله عرصه جهانی است.

دانشگاه به دنبال ارائه یک تجربه آموزشی با کیفیت بالا برای دانش آموزانی که پس از تکمیل کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترای درجه، دارای خودکفایی و توانمندیهای حرفهای. تجربه با ارزش های موسسه آغشته از جمله، اما، دسترسی و کیفیت، مسئولیت پذیری، تنوع، رهبری، ارتباط، و مسئولیت اجتماعی محدود نمی شود.

مکان ها

  • Prairie View

    FM 1098 Rd & University Dr,, 77446, Prairie View

سوالات