Keystone logo
Raffles College - Indonesia ( Previously INTI )

Raffles College - Indonesia ( Previously INTI )

Raffles College - Indonesia ( Previously INTI )

مقدمه

کالج رافلز (که قبلاً به عنوان کالج INTI اندونزی و آکادمی رافلز شناخته می شد) پیشگام موسسه یادگیری خصوصی بین المللی در این کشور است و جاکارتا نیز بخشی از مدارس گروه مسیحیان رافلز (RCGS) است.

از طریق طیفی از دوره های عملی و نوآورانه ، کالج رافلز Pathway و مدارک حرفه ای جهانی را ارائه می دهد ، شهرت پیدا کرده است.

کالج رافلز آرزو دارد که پیشروترین ارائه دهنده آموزش بین المللی اندونزی باشد ، بهترین ارائه را در آموزش کلاس برای آماده سازی دانش آموزان برای فرصت های جهانی فراهم می کند. ما Pathway دانشگاه و برنامه های بین المللی را از طریق بنیاد پیش دانشگاهی خود ارائه می دهیم - سطح 1 ، بنیاد پیش دانشگاهی - سطح 2 ، برنامه مطالعات بازرگانی ، دیپلم پیشرفته در ارتباط تصویری (طراحی گرافیک) ، دیپلم پیشرفته در ارتباط تصویری (چندرسانه ای) و Double دیپلم در طراحی گرافیک و چندرسانه ای - که به دانشجویان اجازه می دهد برای گرفتن مدرک لیسانس و سایر مدارک حرفه ای وارد دانشگاه های مشهور خارج از کشور شوند. ما همچنین در مشارکت با دانشگاه هرتفوردشایر انگلیس ، لیسانس هنر (Hons) در مدیریت بازرگانی (تکمیل) را ارائه می دهیم.

ما متعهد به توسعه دانش آموزان از طریق برنامه های استاندارد بین المللی با کیفیت بالا ، ایجاد شخصیت و رشد دانش هستیم.

مکان ها

  • West Jakarta

    West Jakarta, اندونزی

    سوالات