Keystone logo
Reading Area Community College - RACC

Reading Area Community College - RACC

Reading Area Community College - RACC

مقدمه

کالج جامعه خواندن منطقه (RACC) یک مؤسسه آموزشی معتبر ، جامع و ثبت نام شده است که موارد زیر را ارائه می دهد: برنامه های مدرک کاردانی ، گواهی نامه و دیپلم. آموزش متمرکز بر شغل؛ دوره های انتقالی؛ آموزش مهارت برای تجارت و صنعت؛ برنامه های غنی سازی شخصی و فعالیت های خدمات عمومی. دانشکده با حمایت استان برکس ، کالج دسترسی مقرون به صرفه برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی جامعه مشخص می کند.

دانش آموزان از هر سن ، نژاد ، مذهب و بسیاری از کشورهای مختلف در سراسر جهان انتخاب می کنند که در اینجا تحصیل کنند. افرادی که به دنبال دریافت مدرک دانشگاهی هستند ، به برنامه هایی مانند پرستاری ، مراقبت های تنفسی ، عدالت کیفری و تجارت جذب می شوند. افراد دیگر دوره های فردی را دنبال می کنند تا مهارت یا علاقه یا مهارت خود را به دست آورند و یا در موضوعات مختلف گواهینامه را دنبال کنند. بخش آموزش جامعه / توسعه نیروی کار برنامه هایی مانند کمک دندانپزشکی ، معاون بهداشت در منزل ، کمک به دامپزشکی و آماده سازی GED را ارائه می دهد.

کالج نقش مهمی در جامعه تجارت نیز ایفا می کند. مرکز آموزش و فناوری اشمیت آموزش در زمینه رهبری ارشد ، فناوری تولید ، فناوری اطلاعات ، آمادگی در محل کار و سواد در محل کار را ارائه می دهد. RACC همچنین با سایر سازمانهای جامعه برای تقویت نشاط اقتصادی شهر و شهرستان همکاری می کند.

مکان ها

مکان ها
  • Reading

    South 2nd Street,10, 19602, Reading

    سوالات