Keystone logo

Rennert English Language School

A logo

مقدمه

به رنرت، بهترین انتخاب در مدارس برای دستیابی به اهداف زبان انگلیسی خود خوش آمدید. این که آیا شما می خواهید برای بهبود مهارت های ارتباطی انگلیسی خود را برای مقاصد حرفه ای، برای حضور در یک دانشگاه آمریکایی، برای سفر، و یا به چت با دوستان بین المللی، رنرت دارای یک برنامه و تخصص شما نیاز دارید.

چه تفاوت رنرت نیست. تجربه، کلاس های کوچک و تماس های شخصی. از سال 1973 رنرت شده است آموزش زبان و دارای کوچکترین اندازه کلاس در نیویورک با حداکثر 10 دانش آموزان است. واجد شرایط، معلمان اختصاص داده شده ما زبان انگلیسی را به زندگی با استفاده از روش ارتباطی آموزش زبان و فرو بردن شما در دنیای واقعی در دو تا از هیجان انگیز ترین شهرستانها آمریکا: نیویورک و میامی!

هنر های خلاقانه ما به همراه برنامه انگلیسی شامل دوره های فردی در رقص، مد، موسیقی، آرایش هنری، عکاسی، بازیگری و فیلمسازی در شهر نیویورک است. هنر میامی به علاوه دوره های زبان انگلیسی شامل رقص سالسا لاتین و عکاسی در سواحل آفتابی از ساحل جنوبی.

تخصص رنرت در TOEFL و کمبریج آزمون دوره های آمادگی، برنامه دسترسی دانشگاه و برنامه انگلیسی و حرفه ای برای حرفه ای ها کار در سراسر جهان مورد احترام است. حتی معلمان از سراسر جهان برای TESOL دوره های آموزش معلم ما می آیند برای به دست آوردن یک مزیت رقابتی در کشور خود هستند.

رنرت نیویورک و میامی رنرت ساحل جنوبی ارائه یک برنامه کامل از فعالیت های رهبری معلم، کلاس های رایگان و گشت و گذار به منظور افزایش لذت خود را قرار داده و مهارت های ارتباطی انگلیسی خود را به عمل است. ما از شما دعوت به کشف برنامه های ما و یکی این است که برای شما بهتر است را انتخاب کنید. ما امیدواریم که به زودی شما را ببینید در نیویورک یا میامی!

مکان ها

  • Rennert New York City 216 East 45th Street, NY 10017, New York

  • Rennert South Beach 560 Lincoln Road, FL 33139, Miami Beach

سوالات