Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Rose State College

Rose State College

Rose State College

مقدمه

Rose State College یک موسسه دو ساله عمومی است که دارای سیاست پذیرش "درهای باز" است. این کلاس کلاسهای اول خود را در تاریخ 21 سپتامبر 1970 برگزار کرد. در ابتدا به نام کالج Mid-Del Junior ، به خاطر یادآوری مدارس بین المللی شهر Midwest City-Del City ، به اسکار رز جونیور تغییر نام داد. در آوریل 1983 ، این نام به طور رسمی به Rose State College تغییر Rose State College . امروز ، ایالت رز روزانه بیش از 13000 دانشجو را پذیرایی می کند و برای کمک به هر دانش آموز موفق است.

در ایالت رز ، برای ما مهم است که یک کالج جامعه باشیم که به همان اندازه که ما عضو کالج هستیم ، بر بخش جامعه متمرکز شود. در تمام کارهایی که انجام می دهیم ، وظیفه ما این است که شما فراتر از ارائه آموزش - فراتر از ارائه راهنمایی های مورد نیاز خود در هر سطح ، فراتر بروید.

در اینجا از مراکز مشاوره خوش آمدید و شغلی دانشجویی ما ، در اینجا شروع می شود تا کار هرچه ساده تر انجام شود. و هنگامی که شما دانش آموز هستید ، مزایایی را که دانش آموزان ما به آنها می گویند بیش از هرچیزی که آنها راجع به رز دولت هستند ، می فهمید: اندازه کلاس های کوچکتر ، یک بار بیشتر با معلمان و تمرکز جدی دانشگاهی با آرامش بیشتری فضای دوستانه

دانشگاهیان و برنامه ها

از نظر دانشگاهی ، این دانشکده در حدود پنج بخش برگزار می شود: تجارت و فناوری اطلاعات ، مهندسی و علوم ، علوم بهداشتی ، علوم انسانی و علوم اجتماعی. بیش از 60 برنامه کارشناسی و حرفه ای وجود دارد که بسیاری از آنها می توانند در آماده سازی برای تکمیل لیسانس به شما کمک کنند.

Rose State همچنین بخش توسعه نیروی کار خود را که شامل مرکز یادگیری جامعه و مرکز آموزش حرفه ای است ، ارائه می دهد. مرکز یادگیری جامعه به دلیل طیف گسترده ای از برنامه های یادگیری مادام العمر ، از جمله کالج محبوب کودکان خود شناخته شده است. مرکز آموزش حرفه ای آموزش های شغلی ، مشاوره ای در مورد مشاغل کوچک ارائه می دهد و در مرکز آموزش محیط زیست اوکلاهما قرار دارد که در آن افراد در سراسر اوکلاهما در مدیریت فاضلاب آموزش می بینند.

مکان ها

  • Midwest City

    Southeast 15th Street,6420, 73110, Midwest City

    سوالات