Keystone logo
S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

مقدمه

فلسفه ما

فلسفه هدایت ما

ستون فلسفی که بر اساس آن استوار بنای تعلیم و تربیت و توسعه آموزش SPJIMR هستند

موثر بر تمرین ترویج رشد مبتنی بر ارزش موثر بر تمرین

ابتکارات و نوآوری در SPJIMR هدف را تحت تاثیر قرار شیوه های صنعت و در نتیجه یکی از شرکت کنندگان در دوباره شکل دادن کشور باشد. یادگیری جذب طریق یک برنامه آموزشی انعطاف پذیر و همه کاره توسعه در دانش آموزان، نه تنها ظرفیت برای تجزیه و تحلیل و قضاوت، بلکه یک توانایی ذاتی برای مربوط به مشکلات اجتماعی و سپس قرعه کشی بر منابع خود را برای درک و عمل است.

ترویج رشد مبتنی بر ارزش

SPJIMR مطرح است که افراد نیاز به ساخت ترکیب مناسب بین نگرانی برای رفاه خود و خوب اجتماعی است. بنابراین موسسه توسعه یک چشم انداز تعاونی که ارزش به اشتراک گذاری و احترام متقابل به رسمیت می شناسد تشویق می کند. این است که در برنامه درسی از طریق یادگیری تجربی عملی و همچنین به عنوان مثال تاکید کرد.

اصول دیگر، که عبارتند از هدایت کاری ما

ارتباط اجتماعی و پاسخ - SPJIMR به دنبال در استراتژی های برنامه درسی مدیریت آن ترکیب برای شیوه های کسب و کار نوآورانه و ارزش های اجتماعی از طریق ادغام برنامه های مسئولیت اجتماعی شرکت ها. همکاری و همکاری - ظهور جهانی شدن بوده است در پی آن به ارمغان آورد یک افزایش همکاری های مشترک اجتماعی، منافع اقتصادی و زیست محیطی افزایش می یابند. از طریق تلاش مشارکتی، ممکن است برای بهینه سازی استفاده از منابع محدود، منجر به شیوه های کسب و کار مناسب تر و مرتبط است. SPJIMR به شدت طرفدار تلاش های مشترک برای دستیابی به بالاتر از بازده عادی از سرمایه گذاری. شبکه - به عنوان یک موسسه مدیریت، SPJIMR عملکرد آن در یک محیط اجتماعی و فرهنگی گسترده تر با تاکید بر فرآیندهای اقتصادی، اجتماعی که در حال شکل دادن کسب و کار امروز را تشویق می کند. تلاش SPJIMR ادغام این ادراکات و خواسته های گوناگون به منظور برای تولید یک مدیریت آموزش و پرورش مناسب تر و قابل توجهی برای هند است. در این رابطه، SPJIMR تلاش برای به عنوان trendsetter عمده ای در آموزش مدیریت امروز دیده می شود.

اعتقاد خود را به بخشی از تلاش گسترده، SPJIMR را تشویق می کند یادگیری با جذب از

بهترین و جدیدترین شیوه های کسب و کار جهانی در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده موسسات از سراسر جهان تلاش های کسب و کار هند در تلاش خود را برای رشد، بهره وری و کیفیت ایدئولوژی از افراد با استعداد که محیط زیست آگاه هستند بهره وری غربی و شرقی اخلاق برنامه توسعه رهبری

SPJIMR معتقد است که در ساخت پل به آینده از طریق تلاش به همکاری با صنعت به چه کسی آن را احساس پاسخگو و پاسخگو، و آنها آن را با یک تعهد عمیق است.

بیانیه ماموریت

ماموریت ما این است برای نفوذ در عمل و رشد مبتنی بر ارزش. دانش آموزان ما خواهد شناخت، درک، و حمایت از ارتباط اجتماعی از تصمیم گیری های کسب و کار، از جمله در بخش محروم جامعه است.

ما طرفدار این ماموریت از آنجا که ما نقش دوقلو ما را به رسمیت - به عنوان یک عضو مسئول بهاراتیا ویدیا باهاوان و به عنوان عضو پاسخگو جامعه هند در بزرگ - و به خود نگاه کرده در یک زمینه گسترده تر به عنوان یک نهاد در 'فراتر MBA.

ما ماموریت خود را از طریق انجام: (الف) یادگیرنده محور آموزش است که نگرش ها، از جمله معنویت، و مهارت های به همان اندازه که دانش تاکید؛ (ب) در معرض دانش آموزان به رشد مبتنی بر ارزش در بخش محروم جوامع ما (ج) سنتز - در کمک فکری و برنامه درسی ما - از competition- بهره وری غربی بر اساس و همکاری محور اخلاق شرقی؛ و (د) کمک فکری با هدف تاثیر عمل.

در دانش آموزان ما، ما به رسمیت شناختن یک استعداد و تمایل به یک فاعل است. ما همچنین تاکید حساسیت به رد پای اجتماعی اقدامات کسب و کار و نقش معنویت در یک رویکرد متعادل به تصمیم گیری است.

در اعضای هیئت علمی ما، ما تعهد به ارائه آموزش یادگیرنده برجسته محور با بهره گیری از شخصی، طبیعت مسکونی از برنامه های ما را تشخیص دهد. ما همچنین از آنها نیاز به ایجاد و انتشار دانش با هدف تاثیر عمل.

به عنوان یک جامعه، ما به این اهداف از طریق صداقت، مسئولیت پذیری خود، نظم و انضباط و حرفه ای، و کار سخت را درک کنند. ما ارزش آزادی عملیاتی و حمایت فرهنگ کارآفرینی، سریع، قابل انعطاف، و مشترک.

بررسی اجمالی

SPJIMR ارائه می دهد فرصت منحصر به فرد برای مطالعه کسب و کار که در آن آینده کسب و کار جهانی است در قلب هند، در مرکز پایتخت مالی این اقتصاد، محل که در آن سرمایه گذاری ها در حال رشد، که در آن تقاضای در حال افزایش است و کسب و کارها در حال آماده سازی برای رشد سریع تر، دانش آموزان می توانند کسب و کار مطالعه و یادگیری از بازار است.

SPJIMR است، احتمالا بهترین موسسه واقع در قلب شهرستان بمبئی، مرکز مالی هند با ارتباط قوی به صنعت. این است که در آماده پذیرش از فارغ التحصیلان ما در صنعت منعکس شده و ترجمه به عملکرد برتر ما قرار دادن.

علاوه بر این، برنامه PGDM دو سال SPJIMR را ارائه می دهد گزینه داشتن پزشکان به عنوان بخشی از طیف تحویل دوره از نظر پروژه، کارآموزی، سخنرانی مهمان و دوره های صنعت حمایت می شود.

فرصت تحصیل در ترم آخر ارشد ایالات متحده B-مدارس

فرصت بلیط بزرگ است که برنامه ارائه می دهد برای دانشجویان بین المللی یک واقعیت است که آنها می توانند به مطالعه و ترم آخر خود را در هر یک از مدارس بین المللی بالا در طول پاییز است. به عنوان مثال، شرکت کنندگان می توانند و انجام یک ترم کامل در یک مدرسه مانند مدرسه ساموئل کورتیس جانسون تحصیلات تکمیلی مدیریت، دانشگاه کرنل، ایالات متحده آمریکا، مدرسه Krannert مدیریت، دانشگاه پوردو، USA، الی کالج گسترده ای از کسب و کار، دانشگاه ایالتی میشیگان، ایالات متحده ، دانشگاه مریلند، ایالات متحده آمریکا و مدرسه عالی بازرگانی شولیک، دانشگاه یورک، کانادا است.

دانش آموزان آماده در ترم آخر بین المللی بعد از آنها را می

مورد مطالعه قرار واقعیت های یک اقتصاد نوظهور تکمیل تمام دوره های اساسی در سال اول تکمیل یک برنامه کارآموزی در طول تابستان اجتماعی اتمام دوره تخصص در ترم سوم

فرصت های شغلی در شرکت های برتر جهانی

فارغ التحصیلان با دانش عمیق از قرار گرفتن در معرض و به هند می تواند نقش هیجان انگیز در جهانی که شرکت ها به دنبال ساخت در فرصت هند پیدا کنید.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Mumbai

    S.P.Jain Institute of Management & Research Munshi Nagar, Dadabhai Road Andheri West, 400 058, Mumbai

    سوالات