Keystone logo
Sacred Art School

Sacred Art School

Sacred Art School

مقدمه

Sacred Art School یک مدرسه بین‌المللی است که در توسکانی ریشه دارد و به منظور ترویج خلاقیت در هنر و صنایع دستی هنری، با گشودگی بی‌پایان به دنیای مقدس تأسیس شده است.

"به جلو در سنت" ایده ای است که ما را مشخص می کند: شما یاد خواهید گرفت که چگونه آثار هنری کاملاً معاصر را طراحی و خلق کنید، به یک سنت هنری که بیست قرن تاریخ دارد پیوند دهید.

مدرسه ای که به هیچ سبک هنری خاصی پایبند نیست، بیش از هر چیز کارگاهی است که دانش آموزان و معلمان، هنرمندان و صنعتگران در آن با یکدیگر دیدار و رویارویی می کنند. همانطور که دانش آموزان در طراحی و ایجاد مهارت های خود رشد می کنند می توانند در کمیسیون ها شرکت کنند، همچنین یاد می گیرند که با مشتری و نیازهای آنها تعامل کنند.

این مدرسه به هنرمندان پیشنهاد می‌کند تا از طریق ابزارهایی مانند:

  • 1. یک آموزش هنری و فنی دقیق...

... که شما را قادر می سازد به زبان مجازی تسلط پیدا کنید، همانطور که در کارگاه های هنری رنسانس و در آکادمی های هنرهای زیبا تدریس می شد. در اینجا تکنیک های سنتی مانند اسکنه، طراحی، نقاشی رنگ روغن، مدل سازی گل رس و همچنین ابزارهای تکنولوژیکی مانند نرم افزار طراحی سه بعدی را خواهید آموخت.

  • 2. تحلیلی عمیق از اندیشه معاصر...

که به شما کمک می کند تا با توجه خاص به کاتولیک، مقدسات را درک کنید.

  • 3. شهر فلورانس...

که با مجموعه ها و رویدادهای فرهنگی خود، مهم ترین اتاق آموزشی، بستری مناسب برای تربیت متخصصان جدید مرتبط با دنیای هنر و صنایع دستی با بالاترین کیفیت است.

مکان ها

  • Metropolitan City of Florence

    Viale della Catena, 4 Le Pavoniere – Parco delle Cascine, 50144, Metropolitan City of Florence

سوالات