Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
SANS Technology Institute

SANS Technology Institute

SANS Technology Institute

مقدمه

چه چیزی باعث ایجاد تفاوت در آموزش و پرورش SANS Technology Institute می شود؟

SANS Technology Institute نسل بعدی متخصصان امنیت سایبری را برای آنچه در این زمینه با آن روبرو می شوند آماده می کند. برنامه های ما توسط دانشکده های سطح جهانی ما متمایز می شوند. تأکید ما بر یادگیری دستی در دوره های SANS که به طور مداوم برای ارتباط با دنیای واقعی به روز می شوند ، که اکثر آنها منجر به گواهی GIAC شناخته شده در صنعت می شوند. گزینه های نوآورانه دوره تحویل حضوری و آنلاین ما؛ و موفقیت اثبات شده فارغ التحصیلان ما.

امنیت سایبری چیزی است که ما آموزش می دهیم و هیچ کس آن را بهتر نمی کند.

130863_sans.jpg

برنامه مقطع کارشناسی ارشد

برنامه درجه کارشناسی ارشد مهندسی امنیت اطلاعات ، متخصصان امنیت اطلاعات در حال کار و متخصصان فناوری اطلاعات را آماده می کند تا مشاغل خود را به بالاترین سطوح از طریق یک برنامه درسی جامع متمرکز بر هر دو تسلط فنی و توسعه مهارت های اساسی رهبری و ارتباطی برسانند. برنامه کارشناسی ارشد سختگیرانه ، چالش برانگیز و با ارزش ، برنامه کارشناسی ارشد به دانشجویان کمک می کند تا با ایجاد فرصت هایی برای تحقیقات دانشجویی خود ، برای انتشار در منابع آنلاین از جمله اتاق مطالعه SANS و مجلات پیشرو در صنعت ، شهرت خود را در صنعت توسعه دهند.

شاونا ترنر ، معمار اصلی راه حل های نایک گفت: "شما این برنامه را با درک کاملی از این صنعت ترک می کنید. " شما نگاهی زیر هود می اندازید. این فقط در مورد چگونگی دستکاری فناوری نیست. این همچنین در مورد یادگیری "چرا" است. اگر می خواهید یک رهبر شوید ، باید دلیل "چرا" را بدانید. "

برنامه های گواهینامه تحصیلات تکمیلی

برنامه های گواهی فارغ التحصیلان SANS Technology Institute با دو مخاطب در ذهن طراحی شده است.

برای متخصصان شاغل در فناوری اطلاعات و امنیت اطلاعات که قادر به شرکت در برنامه کامل کارشناسی ارشد مهندسی امنیت اطلاعات نیستند ، اما از گرفتن هر سه دوره فنی فارغ التحصیل فنی در هسته اصلی برنامه کارشناسی ارشد بهره مند می شوند ، کالج این فارغ التحصیل را ارائه می دهد برنامه گواهینامه:

  • مهندسی امنیت سایبر (هسته)

این دانشکده برای متخصصان امنیت اطلاعات و متخصصان فناوری اطلاعات که دارای پایگاه فنی مستقر هستند و به دنبال تعمیق توانایی های خود در زمینه های تخصصی امنیت اطلاعات هستند ، برنامه های مجوز بسیار فنی و فنی را در این زمینه ارائه می دهد:

  • تست نفوذ و هک اخلاقی
  • پاسخ حادثه
  • امنیت سیستم های کنترل صنعتی
  • عملیات دفاع سایبری

دیوید کاکس ، مدیر مدیریت تهدید سایبر در EY گفت: "کسب گواهینامه فارغ التحصیلی از SANS چیزی است که شغل من را تسریع کرده است." چالش های جدید."

برنامه گواهینامه کارشناسی

برنامه صدور گواهینامه کارشناسی ارشد SANS Technology Institute در امنیت سایبری کاربردی برای دانشجویان کالج و تغییر شغلی که می خواهند یک Pathway سریع به نیروی کار سایبر وارد کنند ، طراحی شده است. هیچ تجربه قبلی در فضای مجازی برای این برنامه لازم نیست ، اما متقاضیان باید حداقل دو سال دانشکده را پشت سر بگذارند.

برنامه های کارشناسی ما طراحی و تدریس شده توسط رهبران صنعت ، دانش ، ابزار و تکنیک های مورد نیاز برای راه اندازی حرفه ای امنیت سایبری را ارائه می دهد. در دوره های دستیابی ، دانشجویان ما موضوعاتی را بررسی می کنند که بر سیستم های پیچیده و به هم پیوسته فناوری اطلاعات تأثیر می گذارند ، یاد می گیرند با تهدیدات مشترک با داده های ارزشمند مبارزه کنند و با مهارتهای دستی که کارفرمایان به دنبال آن هستند ، پیدا کنند.

130865_ACSimage.jpeg

ویژگی های متمایز

گواهینامه های GIAC

در طول هر برنامه دارای گواهینامه GIAC شناخته شده از صنعت باشید که مهارت خود را تأیید می کند.

انعطاف پذیری

از میان گزینه های مختلف ارائه آنلاین و حضوری دوره ، از جمله 100٪ گزینه های آنلاین برای هر برنامه ، انتخاب کنید.

تخصص دانشكده

با رهبران صنعت از حوزه امنیت سایبر که برخی از بهترین مربیان و مربیان جهان هستند تحصیل کنید.

یک شبکه قوی

به شبکه ای از متخصصان بپیوندید که جوشوا لوئیس ، MSISE '18 و VP از Threat Intelligence & Incident Response در Umpqua Bank ، "برخی از با استعداد ترین دانش آموزان و معلمان صنعت" را خطاب می کنند.

گزاره ارزش

اگر با دقت به تعدادی از کالج هایی كه در زمینه امنیت اطلاعات برنامه های كارشناسی ارشد یا كارشناسی ارشد ارائه می دهند دقت كنید ، می فهمید كه امنیت فقط موضوع دیگری است كه موسسه ارائه می كند ، غالباً با تأكید بر تئوری. در SANS Technology Institute ، امنیت سایبری چیزی است که ما به آنها آموزش می دهیم. دوره های مفید و شغلی ما با محوریت حرفه ای توسط برخی از کارشناسان برتر امنیت سایبر طراحی و آموزش داده می شود. همه بیش از 125 عضو هیئت علمی ما در این زمینه فعالیت می کنند. آنچه در کلاس یاد می گیرید ، می توانید بلافاصله در مورد کار درخواست دهید.

دانشجو کریم لالجی ، که مدیر مشاوره امنیت در TELUS است ، گفت: "دوره های SANS Technology Institute کاملاً مطابق با آنچه در این صنعت است ، می باشد. " این سختگیرانه ، چالش برانگیز و مرتبط است. "

دانشجویان و دانشکده های ما جمعی از متخصصان درگیر را تشکیل می دهند که فارغ التحصیلی طولانی مدت را پشت سر می گذارد. فارغ التحصیلان ما بارها و بارها به ما می گویند که کسب مدرک SANS نقطه عطفی برای حرفه آنها بود. این چیزیه که ما هستیم. این گزاره ارزشی ماست

130866_IR.jpg

گزینه های تحویل دوره

برنامه های انعطاف پذیر امنیت سایبری برای تحقق برنامه شما

ذهن شما مرز ندارد. چرا کالج شما باید؟ گزینه های دوره زنده و آنلاین ما متناسب با زندگی شما و نحوه دوست داشتن یادگیری طراحی شده است. تمام برنامه های ما دارای 100٪ گزینه آنلاین هستند ، بنابراین می توانید بدون ترک خانه خود ، مدرک یا مدرک مستقر در ایالات متحده کسب کنید.

آنلاین: OnDemand

دستورالعمل آنلاین و پیاده سازی شده به صورت خودکار ، انعطاف پذیری را بهینه می کند ، به شما این امکان را می دهد تا با سرعت خود از خانه یا محل کار یاد بگیرید و در هر زمان به عقب برگردید.

آنلاین: آنلاین زندگی کنید

تحصیل در خانه - و در هزینه های مسافرت و اقامت خود صرفه جویی کنید - هر چند جلسات تعاملی و زنده با مربیان SANS و آزمایشگاه های دست در یک محیط مجازی انجام می شود.

دستورالعمل حضوری

در دوره های یک هفته ای غوطه وری که در سراسر کشور و در سراسر جهان برگزار می شود ، شرکت کنید. با دانشجویان و مدرسان بصورت حضوری ملاقات کنید و این شانس را داشته باشید که در برنامه های ویژه ، NetWars ، ارائه دهنده های فروش و موارد دیگر شرکت کنید.

مکان ها

  • Bethesda

    11200 Rockville Pike, Suite 200, , Bethesda

    سوالات