Keystone logo
Santa Monica College California

Santa Monica College California

Santa Monica College California

مقدمه

شما به مکان خاصی رسیده اید. ما معتقدیم که کالج سانتا مونیکا یک تجربه آموزشی برجسته و بی نظیر را ارائه می دهد. ما همچنین معتقدیم که منابع زیادی را در اختیار جامعه قرار می دهیم.

چه چیزی ما را خاص می کند؟ گذشته از تعالی دانشگاهی ، ما ویژگیهای منحصر به فردی برای ما داریم - از جمله جان درشر سیارات. Broad Broad Stage در مرکز هنرهای نمایشی SMC ، یک مکان نمایش برتر هنرهای نمایشی. و مرکز رسانه و طراحی که برنامه هایی مانند مدرک لیسانس در طراحی تعامل دارد.

کالج سانتا مونیکا - یک کالج جامعه دو ساله که توسط انجمن غربی مدارس و کالج ها معتبر شناخته شده است - در سال 1929 با 153 دانش آموز افتتاح شد. اکنون با بیش از 32000 دانشجو و ارائه بیش از 100 رشته تحصیلی به یک پردیس پررونق تبدیل شده است.

ما یک سابقه تحصیلی چشمگیر داریم. ما در بین 116 کالج جامعه ای ایالت در انتقال دانشجویان به دانشگاه کالیفرنیا ، دانشگاه کالیفرنیای جنوبی ، دانشگاه Loyola Marymount و سایر پردیس های 4 ساله پیشرو هستیم.

کالج سانتا مونیکا یکی از مقرون به صرفه ترین موسسات آموزش عالی در جهان است. و ما یک دفتر فعال و کمک هزینه های مالی داریم که به شما کمک می کند تا بودجه مورد نیاز برای پرداخت هزینه تحصیلات دانشگاهی خود را دریافت کنید.

مکان ها

  • Santa Monica

    Pico Boulevard,1900, 90405, Santa Monica

    سوالات