Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Sappo School

Sappo School

Sappo School

مقدمه

مدرسه SAPPO یکی از فروشندگان پیشرو است مدارس خصوصی مستقل بر لانگ آیلند امروز. ما پیشگامان در حرکت به سوی اصلاحات آموزشی و برتری علمی. طی دهه های گذشته، SAPPO تا خانواده لانگ آیلند با ارائه هر دو یک محیط آموزشی امن و انگیزشی برای هر کودک خدمت کرده است. شناخته شده و مورد احترام خیلی حرفه ای در زمینه مراقبت های بهداشتی کودک، SAPPO آخرین تحقیقات علمی به برنامه های درسی اعمال می شود.

مدرسه SAPPO هست یک ایالت نیویورک تایید مدرسه مقدماتی کالج با اداره آموزش و پرورش ویژه تایید شده است. ما به دانش آموزانی که در یک محیط صمیمی بهترین کار در حالی که دریافت توجه شخصی و تشکیل فایل پیوست اجتماعی تهیه شده است. نرخ ترک تحصیل 0٪ است و بیش از 90٪ از فارغ التحصیلان ما در رفتن به کالج انتخاب کنند. و درصد بالایی از فارغ التحصیلان ما کمک هزینه تحصیلی قابل توجهی نسبت به آموزش تحصیلات تکمیلی خود را دریافت خواهید کرد.

ماموریت ما

ماموریت ما در مدرسه SAPPO است که استراتژیک فضایی است که به ترویج برتری علمی در حمایت از یک رویکرد فردی به یادگیری ایجاد کنید. قوه کامل است با شناسایی و توسعه سیستمهای اجتماعی، عاطفی، و دانشگاهی است که برای تولید یادگیری تحقق یابد. یک برنامه اجازه می دهد تا نیرو دانش آموزان برای کشف چنین یادگیری و رویارویی با چالش ها با اعتماد به نفس. ما در شکل دادن به اعضای جامعه جهانی ما به شهروندان جهان که قادر به چهره آینده با قدرت و صلابت شخصیت و هدف بشر اعتقاد دارند.

مکان ها

  • Commack

    40 Kings Park Road, NY 11725, Commack

سوالات