Keystone logo
South Baylo University

South Baylo University

South Baylo University

مقدمه

به یک حرفه بهداشتی هیجان انگیز بپیوندید

South Baylo University یک دانشکده تحصیلات تکمیلی پزشکی شرقی در لس آنجلس و آناهیم ، کالیفرنیا است. در سال 1977 تاسیس شد و برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا را با اعتبار کامل در طب سوزنی و پزشکی شرقی ارائه می دهد.

  • کارشناسی ارشد علوم طب سوزنی و پزشکی شرقی (MSAOM)
  • دکتر طب سوزنی و پزشکی شرقی (DAOM)

چرا South Baylo University انتخاب کنیم؟

تاریخچه و اعتبار

South Baylo University در سال 1977 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مدارس تحصیلات تکمیلی برای آموزش طب سوزنی و پزشکان شرقی در ایالات متحده است.

بیش از چهل سال ، طب سوزنی با عملکرد South Baylo University ارائه بالاترین کیفیت آموزش پزشکی ، استفاده از هنر باستان در علم شفا ، اعتبار می دانند.

مکان ها

South Baylo University دارای دو پردیس واقع در شهر آناهیم و شهر لس آنجلس در جنوب کالیفرنیا است.

محوطه دانشگاه آناهیم فقط 5 دقیقه با دیزنی لند و 20 دقیقه با ساحل فاصله دارد. محوطه دانشگاه لس آنجلس در وسط شهر قرار دارد و تنها ده دقیقه با پیاده روی مشاهیر هالیوود ، مرکز استیپلز ، استادیوم داجر ، شهر کره و محله چینی ها فاصله دارد.

آموزش بالینی

South Baylo University دو کلینیک دانشگاه را در آناهیم و لس آنجلس اداره می کند. کلینیک های دانشگاه بیش از ده اتاق درمان بیمار را مدیریت می کنند. بیش از 15 سرپرست کلینیک بسیار آموزش دیده و با تجربه بیماران را معالجه می کنند و به کارآموزان آموزش می دهند. SBU در کلینیک هایی با تجربه بالینی فراوان تحت نظارت ناظران کلینیک آموزش می بینند.


برنامه های چند زبانه

South Baylo University یک برنامه کارشناسی ارشد معتبر به زبان های انگلیسی ، کره ای و چینی و یک مدرک دکترای معتبر را به زبان انگلیسی و کره ای ارائه می دهد. سرپرستان دانشکده و کلینیک بسیار واجد شرایط ما دانشجویان خود را از طریق آموزش ، تحقیق و مراقبت از بیمار با کیفیت آموزش می دهند.
مأموریت

ماموریت South Baylo University گسترش دانش طب سوزنی و طب شرقی و خدمت به جامعه از طریق آموزش ، تحقیقات و مراقبت از بیمار با کیفیت است.

ارزش

ارزشهای South Baylo University این است که هارمونی را به عنوان ارزش برجسته آن در نظر بگیرند ، نمونه ای از این موارد هماهنگی عملکردهای بدن ، هماهنگی ذهن و بدن و هماهنگی زندگی و طبیعت است. اینها اصول بنیادی پزشکی شرقی و بهداشت جامع تلقی می شوند.

هدف

هدف South Baylo University ارتقا health سلامتی و سلامتی از طریق آموزش ، تحقیقات و اقدامات بالینی است.

اهداف آموزشی

South Baylo University برای انجام مأموریت خود متعهد به اهداف زیر است:

  • دانش آموزان با دانش و مهارت در AOM را برای موفقیت در یک محیط مراقبت های بهداشتی آماده کند.
  • برای ارائه مراقبت موثر و با کیفیت از بیمار از طریق AOM و مراقبت های بهداشتی یکپارچه.
  • برای ترویج و پیشبرد تحقیقات ، فعالیت های علمی و توسعه حرفه ای.
  • برای آماده سازی دانش آموزان برای تبدیل شدن به رهبران جامعه و حرفه خود.

مکان ها

  • 1126 North Brookhurst Street , 92801, Anaheim

  • 2727 West 6th Street , 90057, Los Angeles

سوالات