Keystone logo
Suzhou Centennial College (China)

Suzhou Centennial College (China)

Suzhou Centennial College (China)

مقدمه

کالج صد ساله سوژو (چین) با مشارکت دانشگاه علم و فناوری سوژو (SUST)، کالج سنتنیال چین و گروه مدیریت آموزش جهانی (GEM) که توسط آقای لای پین یونگ، یکی از اعضای آکادمی علوم مالزی تأسیس شد، تأسیس شد. SCC با سابقه مدرسه 16 ساله، به اولین کالج مشترک چینی-خارجی که توسط دولت استان جیانگ سو تایید شده و توسط وزارت آموزش و پرورش چین ثبت شده است، افتخار می کند.

کالج صد ساله سوژو به طور استراتژیک برنامه های دانشگاهی خود را با ترویج برنامه های صنعت محور، اولویت بندی برنامه های مهندسی، ترکیب مهندسی در برنامه های مدیریت و ادغام برنامه های مهندسی و تجاری توسعه می دهد. کالج صد ساله سوژو دارای 7 مدرسه به نام‌های دانشکده مهندسی، دانشکده بازرگانی، دانشکده هنر و طراحی، مدرسه آموزش و خدمات، مدرسه هنرهای لیبرال، مدرسه آموزش مداوم و مدرسه نوآوری و کسب و کار نوپا است.

کالج صد ساله سوژو در حال حاضر 22 برنامه در زمینه های فناوری و کاربرد داده های بزرگ، فناوری و کاربرد رایانش ابری، فناوری مهندسی نرم افزار، فناوری کنترل هوشمند، تجارت الکترونیک، امور مالی بین المللی، تجارت بین الملل، فناوری تولید انیمیشن، طراحی معماری و اولیه ارائه می دهد. آموزش دوران کودکی، برنامه هایی که تقاضای زیادی برای صنایع و جوامع محلی دارد. از میان 22 برنامه ارائه شده در کالج سنتنیال، دو برنامه توسط اداره آموزش استان جیانگ سو به عنوان برنامه های با برند برتر و دو برنامه دیگر توسط دولت شهرداری سوژو به عنوان برنامه های برجسته رتبه بندی شده اند.

برای آماده سازی بهتر دانشجویان کالج صد ساله سوژو برای آمادگی شغلی و پاسخگویی به نیازهای صنعت در دهه آینده، کالج صد ساله سوژو در حال برنامه ریزی برای ایجاد پایگاه آموزشی مهارت های عملی است که مساحتی بالغ بر 50000 متر مربع را پوشش می دهد و یکپارچگی صنعت و آموزش را ترویج می کند. با بیش از 4000 شرکت فناوری پیشرفته مانند Huawei، Spitz، Cinda Bio، Tongcheng-Yilong، Xuchuang Technology، NJU Optoelectronics، Sudaweig، Corning Jerry که در SEID مستقر هستند، دانشجویان فرصت های خوبی برای قرارگیری و استخدام خواهند داشت.

کالج صدساله سوژو دارای محیط انگلیسی زبان خوب، ادغام صنعت-آموزش به خوبی توسعه یافته، آموزش آنلاین گسترده، و مسیرهای متعدد به دانشگاه ها از طریق پیروی از فلسفه آموزشی خود یعنی "بین المللی سازی، تخصصی شدن و رضایت" است. کالج سنتنیال متعهد است که به دانشجویان خود کمک کند تا مهارت انگلیسی را بهبود بخشند و مهارت‌های اساسی استخدام را کسب کنند تا به شهروندان جهانی و نیروی کار ماهر تبدیل شوند.

حدود 90 درصد از اعضای هیأت علمی تدریس کالج صد ساله سوژو دارای مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر هستند که در این میان 50 درصد دارای سابقه تحصیل در خارج از کشور هستند. بنابراین، دانشکده SCC می تواند دوره ها را به صورت دو زبانه یا انگلیسی ارائه دهد. با توجه به اینکه دانشجویان بین‌المللی یک پنجم کل جمعیت دانشجویی دانشگاه را به خود اختصاص می‌دهند، کالج سنتنیال انواع فعالیت‌های فوق برنامه را برای پاسخگویی به نیازهای فردی دانش‌آموزان در یادگیری زبان انگلیسی ارائه می‌کند، مانند English Club، مسابقه انگلیسی برای سرگرمی، نمایش استعدادها، باشگاه درام. ، باشگاه روابط عمومی، باشگاه گلوبتروترز، برنامه تقویت زبان انگلیسی و آزمایشگاه نوشتن.

کالج صد ساله سوژو همکاری کالج-تجاری خود را از طریق توسعه برنامه های مشترک در زمینه های اینترنت صنعتی، هوش مصنوعی، و تولید هوشمند با آموزش مهارت های زمینه ای توسعه می دهد. با ترکیب رویکردهای یادگیری ترکیبی MOOC/SPOC و آموزش از راه دور، کالج سنتنیال تلاش می‌کند تا با تغییر دادن فلسفه آموزشی «آموزش دانش و مهارت‌ها» برای «کمک به دانش‌آموزان در کسب دانش و مهارت‌ها»، آموزش و یادگیری را متحول کند. کالج سنتنیال با دعوت از اساتید و مهندسان در سراسر جهان برای ارائه دوره های آنلاین، در حال بررسی امکان ارائه کلاس های همزمان آنلاین است.

کالج صدساله سوژو یک کالج مشترک خارجی و چینی مشهور را با ویژگی های متمایز در سراسر کشور چین پیش بینی می کند. فارغ التحصیلان کالج سنتنیال شانس خوبی برای ارتقاء مدارک خود از دیپلم به مدرک از طریق مسیرهای کالج-دانشگاه به بیش از 100 دانشگاه در کانادا، بریتانیا، استرالیا، ایالات متحده آمریکا، آلمان و فرانسه دارند که ممکن است شامل موارد زیر باشد اما محدود به این موارد نیست. دانشگاه تورنتو، دانشگاه یورک و موسسه فناوری دانشگاه انتاریو؛ دانشگاه وارویک، دانشگاه ناتینگهام و دانشگاه هال؛ دانشگاه ملی استرالیا، دانشگاه فناوری سیدنی و دانشگاه مک کواری، دانشگاه شمال شرقی، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و دانشگاه ایالتی پورتلند. از طریق مشارکت و حمایت کالج سنتنیال، دانشجویان کالج سنتنیال می‌توانند تحصیلات خود را در کالج سنتنیال در کانادا یا دانشگاه‌های همکار آن در سراسر جهان ادامه دهند و مرکز فن بیان کالج سنتنیال می‌تواند با ارائه خدمات مشاوره یک مرحله‌ای، این روند را تسهیل کند.

مکان ها

  • Suzhou

    No.1 Renai Road, Suzhou Industrial Park, 215000, Suzhou

    سوالات