Keystone logo
Shanghai Jiao Tong University Antai Global Summer School

Shanghai Jiao Tong University Antai Global Summer School

Shanghai Jiao Tong University Antai Global Summer School

مقدمه

دانش آموزان از 24 کشور ملحق 2016 Antai برنامه تابستان جهانی

هشتاد دانشجویان بین المللی 2016 Antai برنامه تابستان جهانی که با موفقیت در محوطه دانشگاه XUHUI در ژوئیه 4 افتتاح شد پیوست. دانش آموزان از 24 کشور و مناطق مختلف از جمله Turky، سوئیس، اسپانیا، استرالیا، ایتالیا، مراکش، انگلیس، فرانسه، آلمان، کره جنوبی، کانادا، جمهوری چک، اسلواکی، ایالات متحده، سنگاپور، هند، مالزی و چین آمده است. بسیاری از دانشگاه های برتر مانند آکسفورد، دانشگاه لیدز، دانشگاه بین المللی در ژنو، دانشگاه اقتصاد در پراگ، دانشگاه سیدنی، دانشگاه ملبورن، دانشگاه نیو ساوت ولز، KAIST از کره جنوبی و دانشگاه زوریخ علوم کاربردی آمد. در آهنگ استاد، بیش از 50 درصد از شرکت کنندگان دانشجویان MBA خارجی، با میانگین سنی 29 می باشد.

در مراسم افتتاحیه، استاد وان Guohua، دانشیار رئیس کالج Antai اقتصاد و مدیریت (ACEM)، از ورود دانش آموزان استقبال و اظهارات گرم تحویل داده است. پس از آن، دفتر همکاری های بین المللی و تبادل ACEM دوره معرفی شده و اطلاعات مفید در مورد زندگی در شانگهای ارائه شده است. در طول جلسه شبکه، دانش آموزان خود را معرفی و اجتماعی با یکدیگر. بعد از آن در بعد از ظهر، گروه در یک تور به نشانه شانگهای از جمله Lujiazui امور، SWFC و هنگ کنگ پلازا آغاز کرده است، داشتن یک طعم و مزه از فرهنگ کسب و کار محلی و یک شروع هیجان انگیز برای تجربه سرگرم کننده و پاداش وعده داده شده برای هفته های بعد.

پس از مطالعه به مدت سه هفته در این برنامه، دانش آموزان سه واحد های دانشگاهی صادر شده توسط دانشگاه شانگهای جیائو تانگ دریافت خواهید کرد. از ویژگی های بارز یادگیری کسب و کار و فرهنگ در چین، برنامه تابستان جهانی Antai در اقتصاد چین و دوره های مدیریت، بازدید از شرکت، زبان چینی و کارگاه های آموزشی تاریخ، و فرهنگ چینی، تمرکز دارد. این تابستان، دانش آموزان در کارگاه های آموزشی و بازدید از شرکت به شانگهای مدار، GE، BBDO، کوکا کولا، آی بی ام و 3M است. به غیر از دوره های زبان دانشگاهی و چینی، فعالیت های فرهنگی مانند سفال گیری، چای سازی، پخت و پز و خوشنویسی نیز آنها را از جذابیت چین تجربه کمک خواهد کرد.

برنامه تابستان جهانی Antai اولین برنامه تابستانی انگلیسی-آموزش داده شده توسط ACEM برای دانشجویان بین المللی سازمان یافته است. این کمک می کند کالج برای جذب دانشجویان متنوع، افزایش دید بین المللی و ترویج بین المللی.

1.Accommodation

در طول دوره برنامه، دانش آموزان در یک هتل اقامت سه ستاره در محوطه دانشگاه XUHUI است که در فاصله 15 دقیقه پیاده روی از کالج Antai قرار دارد. دو دانش آموز از همین جنس است یک اتاق استاندارد به اشتراک بگذارید. اتاق با تلویزیون، تهویه مطبوع، دسترسی به اینترنت رایگان، غرفه دوش، سشوار و غیره مجهز

2.Campus

XUHUI دانشگاه یکی از پنج دانشگاه زیبا از دانشگاه جیائو تونگ شانگهای است. این جایی است که این دانشگاه در سال 1896 به عنوان مدرسه عمومی یانگ نان تاسیس شد، شاهد توسعه آن بیش از 115 سال گذشته است.

مباهات سبک های معماری متنوع از ساختمان های آن، XUHUI دانشگاه به عنوان "معماری میراث" توسط دولت شانگهای مردم شهری ذکر شده است. این ساختمان نمادین شامل کتابخانه، ورزشگاه، مرکز هیئت علمی، موزه تاریخ دانشگاه، و غیره، همه از آن ساخته شده است به منظور تسهیل و غنی سازی مطالعه و زندگی دانش آموزان در محوطه دانشگاه.

واقع در Huashan جاده، XUHUI دانشگاه در راه رفتن فاصله از Xujiahui کسب و کار منطقه مرکزی، که یکی از مناطق کسب و کار پویا ترین در شانگهای است. مراکز مختلف خرید، اماکن ناهار خوری، تئاتر، و امکانات دیگر همه در نزدیکی به دانش آموزان با یک زندگی راحت است.

3.Shanghai

شانگهای قلب توسعه اقتصادی چین و یک مرکز اصلی کسب و کار در جهان است. این است که توسط تعداد زیادی از شرکت های برتر جهان که مقر و جذب کرده است بسیاری از موسسات مالی خارجی سرمایه گذاری، همه استقبال از محیط کسب و کار پر جنب و جوش و دقیق این شهرستان جهان وطنی.

شانگهای نیز یک مقصد توریستی محبوب مشهور برای مجموعه ای غنی خود را از ساختمان معماری متمایز و نشانه های تاریخی مانند بوند. خط افق گسترده و رو به رشد منطقه Lujiazui امور در منطقه پودونگ (Pudong) به عنوان نمونه ممتاز ویژه نمایش از اقتصاد پررونق از شهرستان و کشور توصیف کرد. جاذبه های دیگر از شهرستان عبارتند از مکان های فرهنگی فراوان و حوادث و انواع مختلف از خوراک های محلی.

مکان ها

  • Shanghai

    No. 1954 Hua Shan Road, 200030 Shanghai, Shanghai

    سوالات