Keystone logo
Shanghai Jiao Tong University Antai Global Summer School Antai برنامه جهانی تابستان
Shanghai Jiao Tong University Antai Global Summer School

Antai برنامه جهانی تابستان

Shanghai, چین

3 Weeks

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۲٬۱۰۰ / per course *

در محوطه دانشگاه

* ارز مبتنی بر. 3680 $ غیر بورسی است.

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

در سال 2013، کالج Antai اقتصاد و مدیریت، دانشگاه شانگهای جیائو تانگ، تاسیس برنامه تابستان جهانی Antai (AGSP) برای برآوردن نیاز رو به رشد کمک به دانش آموزان بین المللی چین از دیدگاه کسب و کار را درک کنید. AGSP سه هفته ای، اعتبارات، اعطای، انگلیسی-تدریس برنامه تابستانی تمرکز بر یادگیری کسب و کار و فرهنگ در چین است. حدود 100 دانشجو از بیش از 20 کشور هر نسل پیوست. برنامه دارای هر سال دو جلسه جداگانه در ماه مه و ژوئیه، به منظور مطابقت با تقویم تابستان استراحت در مدارس مختلف.

شرکت کنندگان یک درک عمیق از اقتصاد و فرهنگ چینی با در کلاس درس، بازدید از شرکت، رویدادهای اجتماعی و تورهای به دست آورید. علاوه بر داشتن اعضای هیئت علمی که در مدارس کسب و کار در سراسر جهان آموزش، برنامه تابستان ویژگی های جلسات آموزش داده شده توسط سخنرانان اجرایی از جمله کارشناس ارشد دانش شرکتهای چند ملیتی بالا به نام تجاری، مدیران از شرکت های موفق چینی، بنیانگذاران راه اندازی شرکت و غیره.

فعالیت غوطه وری فرهنگی نیز یک برجسته از این برنامه. در طول برنامه، ما سازماندهی خارج از شهرستان گشت و گذار، آکروباتیک نشان می دهد، کروز رودخانه، چای گیری، عمل ذن، مدل سازی گلدان، درس پخت و پز چینی و غیره

این برنامه ارائه می دهد دو آهنگ: آهنگ در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مسیر. مسیر مقطع کارشناسی با هدف آشنا دانش آموزان با تاریخ چین، فرهنگ، سیاست و محیط کسب و کار، در حالی که فارغ التحصیل تمرکز آهنگ در حال توسعه چشم انداز و قابلیت انجام کسب و کار در چین دانش آموزان.

ساختار برنامه درسی

به عنوان یکی از مدارس برتر کسب و کار در چین، کالج Antai از اقتصاد و مدیریت است که در طراحی برنامه درسی از اجزای دانشگاهی غنی همراه با دنیای واقعی عمل کسب و کار غوطه وری را تجربه کرد. علاوه بر تدریس در کلاس درس، این برنامه مدرسه تابستانی ویژگی های شرکت سفرهای میدانی، جلسات سخنران اجرایی، رویدادهای فرهنگی و اجتماعی منحصر به فرد.

بخش درسی

جلسات علمی الهام بخش شامل اعضای هیات علمی متخصص و متخصصان مشهور جهان. فعالیت های تیم به چالش کشیدن اما پاداش به سنگ تیز کردن مهارت های رهبری و ارتباط خود را abilities.Develop یک پایه محکم در کسب و کار و مدیریت thinking.Chinese آموزش زبان یکپارچه شده است.

تجربه شرکت های بزرگ

بازدیدکننده داشته است منحصر به فرد به شرکت های پیشرو در صنایع مختلف و در سراسر انواع شرکت (MNC، سرمایه گذاری مشترک، SOE) .Lectures توسط مدیران صنعت و کارشناسان برجسته در زمینه های خود را.

فعالیت های فرهنگی و اجتماعی

رویدادهای اجتماعی در یکی از هیجان انگیز ترین شهرستانها در world.Acquire دست اول درک درستی از فرهنگ چینی به نشانه معروف است که با فرهنگ و گشت و گذار چینی.

برنامه

چه کسی باید اعمال می شود:

  • باز به کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو از سراسر جهان است.
  • فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر و حرفه ای که علاقه مند به یادگیری فرهنگ و کسب و کار پویایی چینی در چین نیز خوش آمدید به اعمال می شود.
  • شرکت کنندگان موظف به حداقل 18 سال سن داشتند.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه