Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Snow College (Community College)

Snow College (Community College)

Snow College (Community College)

مقدمه

80848_Unknown-4.jpeg

UTAH را کشف کنید

یوتا که توسط باد ، آب و زمان مجسمه سازی شده ، محل پارک های ملی نفس گیر ، خرید در سطح جهانی و انواع فرصت های تفریحی است. به عنوان دولت شماره 1 در کشور برای رشد مشاغل ، هیچ مکان بهتری برای تحصیلات متمرکز بر آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در بازار جهانی وجود ندارد.

بهترین کالج در آمریکا!

کالج اسنو به طور مداوم به عنوان یکی از برترین م institutionsسسات آموزشی کشور رتبه بندی می شود ، و آن را مکانی مناسب برای دانشجویانی می کند که به دنبال دستیابی به موفقیت تحصیلی در محیطی سرگرم کننده ، امن و مسکونی در محوطه دانشگاه هستند. با داشتن پردیس های واقع در افرایم ، ریچفیلد ، و یک گزینه مدرک آنلاین ، دانش آموزان می توانند در مقاطع کاردانی هنر ، علوم یا علوم کاربردی ، دارای گواهینامه ها و دیپلم های تخصصی ، کوتاه مدت و حرفه ای متعدد از جمله لیسانس مهندسی نرم افزار و مدرک لیسانس باشند. در موسیقی با تأکید بر موسیقی تجاری.

شما همه چیزهایی را که برای موفقیت در تحصیل نیاز دارید در کالج اسنو خواهید یافت و با کمترین هزینه مسکن ، شهریه و شهریه در ایالت یوتا ، می توانید این کار را بدون شکستن بانک انجام دهید.

80850_IMG_03791.jpg

CNN Money کالج برفی شماره 6 را برای فارغ التحصیلی بالا و/یا انتقال به یک دانشگاه چهار ساله رتبه بندی کرد. TheBestSchools.org نه تنها به خاطر داشتن مقرون به صرفه ترین شهریه در این ایالت ، بلکه به دانش آموزان توانایی نشان دادن مهارت های لازم برای ورود به نیروی کار را پس از اتمام مدرک خود ، اظهار داشت. ماهنامه واشنگتن کالج اسنو را برای ارائه پشتیبانی دانشجویی و محیطی برای دانش آموزان که در آن می توانند پیشرفت و موفقیت کنند ، بالاتر از بقیه قرار می دهد. Ratemyprofessors.com رتبه بندی خود را بر اساس نظرسنجی دانش آموزان از تجربیات کلاس درس خود قرار می دهد و کالج های مقرون به صرفه رتبه بندی آنها را بر اساس مقرون به صرفه بودن و اعطای کمک هزینه تحصیلی ایجاد می کند.

81097_Capture.JPG

81098_Capture1.JPG

مکان ها

  • Ephraim

    150 College Ave, 84627, Ephraim

سوالات