Keystone logo
St Nicholas Montessori College

St Nicholas Montessori College

St Nicholas Montessori College

مقدمه

چرا سنت نیکلاس مونتسوری را انتخاب کنید

ما از سال 1970 معلمان پیشرو مونتسوری و مربیان سال های اولیه ایرلند را آماده کرده ایم. ما توسط QQI معتبر هستیم و عضو بنیانگذار هیئت آموزش مونتسوری ایرلندی (IMEB) و انجمن کالج آموزش عالی (HECA) هستیم. اما از همه مهمتر:

همزمان با مدرسه و کالج مونتسوری

کالج سنت نیکلاس مونتسوری تنها ارائه دهنده اولیه آموزش معلمان است که مدرسه خاص خود را دارد. دانشجویان دسترسی بی نظیر به سالهای ابتدایی واقعی و پر جنب و جوش و ابتدایی دارند.

تحصیل در بهترین شهر ساحلی دوبلین

با مطالعه در قلب دون لائوگایر ، دانش آموزان سنت نیکلاس در ترکیب ایده آل از خط ساحلی زیبا ، فرهنگ کافه ، اجتماع گرم و استقبال و برخی از بهترین میخانه های ایرلند تعبیه شده اند. و همه دسترسی آسان از طریق DART ، اتوبوس یا ماشین.

تاریخچه SMSI

St Nicholas Montessori College ایرلند در اواخر دهه 1940 هنگامی که دکتر ماریا مونتسوری به دو زن انگلیسی ، مارگارت هومفری و فبی کودک اجازه داد ، به دو زن انگلیسی اجازه دادند که یک مرکز آموزشی برای تدریس روش مونتسوری در لندن ایجاد کنند. این نخستین کالج سنت نیکلاس بود و بسیاری از ایرلندی دوره های آنجا را گذراندند. در سال 1970 ، انجمن نیکلاس مونتسوری ایرلند توسط سیگل فیتزجرالد و گروهی از مربیان همفکر تأسیس شد. جامعه ایرلند برای سالها کارگاه ها و دوره های عصرگاهی را با همکاری مرکز آموزش لندن در مکانهایی در سراسر ایرلند برگزار کرد و از گسترش بیشتر روش مونتسوری اطمینان گرفت.

در سال 1980 خانه فعلی کالج ، خانه نیکلاس در دون لائوگایر خریداری شد و مدرسه سنت نیکلاس مونتسوری درهای خود را باز کرد. پگی مک کلتی معلم اول بود و سیگل فیتزجرالد مدیر و مدیر کالج بود. در سال 1984 کالج تحویل اولین دوره خود را آغاز کرد ، یک دوره دو ساله دیپلم که توسط مرکز لندن اعطا می شود.

121235_121051_L1190480-copy.jpg

در سال 1994 ، کالج توسط شورای ملی ایرلند ها برای جوایز آموزشی (NCEA) ، ارگان تصویب شده برای آموزش عالی ، وضعیت تعیین شده به وی اعطا شد. این کالج را قادر می سازد که برنامه های مدرک دیپلم و مدرک تحصیلات عالی خود را در آموزش مونتسوری مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی طراحی و توسعه دهد ، آموزش های جامع و فرصت های شغلی را برای زبان آموزان خود فراهم کند.

در طول دهه 1990 ، کالج به دنبال و تضمین دولت برای دریافت مدرک دانشگاهی سه ساله ، یک دوره تحصیلات تکمیلی یک ساله و یک برنامه دیپلم بالاتر برای کسانی که قبلاً دارای مدرک کارشناسی هستند ، می باشد. این برنامه ها همچنان در حال تکامل هستند تا منعکس کننده تحولات و بهترین روش ها در متدولوژی های آموزشی باشد ، در حالی که در همه حال مطابق با تغییرات در چارچوب های آموزشی ملی و بین المللی است.

امروزه دانشکده ارائه دهنده پیشرو در مونتسوری و اوایل سال های ایرلند و منحصر به فرد است زیرا سطح 8 BA Hons در برنامه آموزش Montessori فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا فارغ التحصیلان را در مسیر 4 با شورای آموزش ایرلند ثبت نام کنند. در نتیجه صدها فارغ التحصیل سنت نیکلاس در سراسر سیستم ملی مدرسه در ایرلند مشغول به کار هستند.

121229_121050_1341-02A-G6L-SMI-3-6-CLASS-copy1.jpg

مکان ها

  • Dún Laoghaire

    Dún Laoghaire, ایرلند

سوالات