Keystone logo
© Stockholms Filmskola AB
Stockholms Filmskola

Stockholms Filmskola

Stockholms Filmskola

مقدمه

مدرسه فیلم استکهلم یکی از مؤسسات پیشرو در زمینه فیلمسازی و بازیگری در جهان است. علاوه بر برنامه سوئدی Praktisk Film، ما همچنین یک برنامه بین المللی، برنامه های سال دوم - کارگردانی و فیلمبرداری، برنامه فیلمنامه نویسی و برنامه بازیگری - و همچنین کارگاه های تابستانی و کلاس های عصرانه را ارائه می دهیم. با تمرکز بر جنبه های عملی هر حرفه، پشت و جلوی دوربین، اطمینان حاصل می کنیم که دانشجویان ما بلافاصله پس از فارغ التحصیلی آماده ورود به دنیای پویای فیلم هستند.

مدرسه فیلم استکهلم که در سال 1984 تأسیس شد، برنامه ها و دوره هایی را در زمینه فیلمسازی عملی و بازیگری برای فیلم ارائه می دهد.

مدل ما "روش استکهلم" ترکیبی از محتوای آموزشی در سطح جهانی و آموزش هدفمند استاد-شاگردی است که تضمین می کند که هر دانش آموز بیشترین بهره را از زمان خود در مدرسه می برد.

تنوع و گنجاندن در DNA ماست، ما معتقدیم که هر کس داستانی برای گفتن دارد و با افتخار می گوییم که ما تنها مدرسه فیلم برابر جنسیتی در جهان هستیم.

این مدرسه توسط The Hollywood Reporter و The Wrap Magazine به عنوان مدرسه بین المللی فیلم برتر 2021، 2022 و 2023 شناخته شده است.

استکهلم پایتخت سوئد است و با تجربیات عالی در فضای باز، زندگی شبانه پر جنب و جوش، معماری زرق و برق دار، چشم اندازهای عالی از آب، محله های پر جنب و جوش، رستوران های درجه یک و فضایی دوستانه به عنوان یکی از بهترین شهرهای جهان برای زندگی رتبه بندی شده است.

تجهیزات

Aaton 16 mm، Arri 16 mm، Arri Alexa، Blackmagic Ursa Mini Pro، Blackmagic Pocket، دوربین‌های DSLR. لنزهای ZF و 16 میلی متری زایس، لنزهای نیکون، کانن، سامیانگ، CP2 و XEEN و چندین لنز پرایم، آنژینیوکس و زوم سیگما. سه پایه Sachtler و Manfrotto. عروسک، لغزنده دوربین، دکل های دستی.

نورپردازی شامل Aperture، ARRI، Compact Beam Lights، Dynacore، Ianiro، Mizar، Kinoceleb، پنل های نور، پرچم ها، اسکریم ها، ژل های تصحیح رنگ و افکت و سایر تجهیزات است.

برای تولید صدا، دانش آموزان با میکروفون های Sennheiser و AKG کار می کنند. H4، F4، TASCAM و Sound Devices به عنوان ضبط کننده. این مدرسه دارای 12 ایستگاه ویرایش اختصاصی با Premiere Pro و Resolve و یک ایستگاه درجه بندی حرفه ای با مانیتورهای ASUS-Pro Art است.

امکانات

با 80 دانشجو که در برنامه فیلم عملی، برنامه بین‌المللی، برنامه‌های سال دوم و برنامه بازیگری پراکنده شده‌اند، امکانات ما هم انعطاف‌پذیر است و هم به خوبی کار می‌کند. ما سه استودیو، چندین سوئیت تدوین، یک سینما، یک سالن دانشجویی و چندین اتاق جلسه داریم.

الزامات ویزا

دانشجویان غیر اتحادیه اروپا باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنند.

برای دریافت اجازه اقامت، باید

  • پاسپورت معتبر داشته باشید
  • برای تحصیل تمام وقت پذیرفته شده باشند و نامه پذیرش کتبی داشته باشند
  • تحت پوشش بیمه درمانی جامعی باشید که در سوئد معتبر است
  • بتوانید در طول دوره ای که برای اجازه اقامت درخواست می کنید از نظر مالی خود را حمایت کنید
  • بتوانید با استفاده از تأیید دارایی های بانکی، بورسیه تحصیلی یا ابزارهای پشتیبانی مشابه، مانند کمک هزینه تحصیلی از کشور خود، نشان دهید که حمایت شما تضمین شده است.
  • برای درخواست آنلاین در وب سایت اداره مهاجرت قبل از عزیمت به سوئد

آمار فارغ التحصیلان

مکان ها

  • Bromma

    Johannesfredsvägen, 15-17, 168 69, Bromma

سوالات