Keystone logo
St.Thomas Flight Centre

St.Thomas Flight Centre

St.Thomas Flight Centre

مقدمه

مرکز پرواز توماس سنت شخصی، در یک محیط آرام و دوستانه آموزش پرواز حرفه ای فراهم می کند. بالغ، اختصاص داده شده، حرفه ای ما پرواز مدرسان به شما ارائه طیف متنوعی از تجربه پرواز. آیا شما علاقه مند در پرواز تفریحی و یا حمل و نقل هوایی به عنوان یک حرفه را انتخاب کنید، مدرسه پرواز می تواند به شما در دستیابی به اهداف خود کمک کنند.

این فرودگاه در بزرگراه # 3، 4KM شرق از هایبوری خیابان واقع شده، فقط 15 دقیقه در جنوب بزرگراه # 401. به راحتی در دسترس است، آن یک محیط آموزش پرواز uncongested فراهم می کند. دفاتر مدرسه در مرکز آموزش پرواز واقع شده و کلاس های مدرسه زمین در سایت برگزار می شود.

مرکز پرواز سنت توماس شخصی، در یک محیط آرام و دوستانه آموزش پرواز حرفه ای فراهم می کند. بالغ، اختصاص داده شده، حرفه ای ما پرواز مدرسان به شما ارائه طیف متنوعی از تجربه پرواز.

تاسیس در سال 1996، مرکز پرواز سنت توماس ارائه می دهد آموزش پرواز از خلبان تفریحی اجازه از طریق به خلبان تجاری مجوز و اعتبار چند موتور ابزار. مرکز پرواز صادر شده است "کالج ها" وضعیت تحت قانون شخصی و حرفه ای کالج، 2005، ارائه آموزش کامل از خلبانان تجاری و مربیان پرواز. مجوز # 103072.

برنامه آموزش پرواز خواهد شد سفارشی را با توجه برنامه خود را. سه کلاس 1 مدرسان در دسترس برای آموزش خروجها مربی پرواز امتیاز و دم چرخ نیز در دسترس هستند.

چرا پرواز؟

زندگی جالب تر! خودت را جذاب تر! تبدیل شدن به یک خلبان. در آغوش هیجان از ناشناخته بزرگ است. یادگیری برای پرواز به چالش کشیدن، ماجراجویی پاداش است که افق دید خود را گسترش است.

علاوه بر کسب مهارتهای جدید، پرواز، جالب، امن و مقرون به صرفه است. چه راه بسیار خوبی برای سفر. تجربه آزادی از رفتن که در آن شما می خواهید، وقتی شما می خواهید. آخر هفته دریافت یک راه یا سفر یک روزه کمتر استرس زا و بیشتر سرگرم کننده است.

فرصت های شغلی در حال گسترش.

"به دنبال پایین رودخانه، ما هنوز هم نیاز به آدرس کمبود پیش بینی از خدمه پرواز آموزش دیده - به صفوف خلبانان دانشجو جدید در سمت نرم به عنوان بازنشستگی بافندگی برای کسانی که در محل در حال حاضر باقی می ماند"

فارغ التحصیلان راب سیمن بال مجله نوامبر 2009 بسیاری از سنت توماس مرکز پرواز مواضع ورود به سطح در هوانوردی تجاری به دست آمده است .... عکاسی هوایی، تشخیص آتش سوزی، بار و مسافر خدمات و خلبان اسپری. اختصاص داده شده، دانش آموزان تمام وقت می توانید خود را خلبان تجاری مجوز در 12-18 ماه رسیدن. که در آن شما را در آن زمان؟

ما تحقق رویاهای آیا شما می خواهید به پرواز تفریحی و یا تبدیل شدن به یک خلبان تجاری.

ویژگی های پردیس

این فرودگاه در بزرگراه شماره 3، 4 کیلومتری شرق خیابان هایبری، تنها 15 دقیقه در جنوب بزرگراه شماره 401 واقع شده است. به راحتی در دسترس است، یک محیط آموزشی پرواز بدون شلوغی را فراهم می کند. دفاتر مدرسه در مرکز آموزش پرواز مستقر هستند و کلاس های مدرسه زمینی در محل برگزار می شود.

    مکان ها

    • Saint Thomas

      44989 Talbot Line, RR#3 , N5P 3S7, Saint Thomas

      سوالات