Keystone logo
Sullivan County Community College

Sullivan County Community College

Sullivan County Community College

مقدمه

به SUNY Sullivan، یک کالج جامع جامع در سیستم SUNY (دانشگاه ایالتی نیویورک) خوش آمدید. ما متعهد هستیم که به شما کمک کنیم تا برای آینده آماده شوید، چه در حال گرفتن اولین شغل خود باشید، چه در حال انتقال به کالج یا دانشگاه چهار ساله یا ارتقای مهارت های شخصی و حرفه ای خود باشید.

ماموریت ما

SUNY Sullivan برنامه‌ها و منابعی را ارائه می‌کند که دانش‌آموزان و جامعه گسترده‌تر را آموزش، الهام بخشی و توانمند می‌سازد. از طریق تعالی در آموزش و یادگیری، ما دانش آموزان را برای دنیایی متنوع و به هم پیوسته آماده می کنیم و از تغییرات مثبت اقتصادی و اجتماعی در شهرستان سالیوان و فراتر از آن حمایت می کنیم. ما اقدامات پایدار را الگوبرداری می کنیم و شهروندی اجتماعی، زیست محیطی و اقتصادی را از طریق فرهنگ برتر تعالی ترویج می کنیم.

پردیس ما

پردیس روستایی ما با مساحت 405 جریب در کوه‌های خوش منظره Catskill کمتر از دو ساعت از نیویورک و آلبانی فاصله دارد. مجموعه ای از 9 ساختمان بهم پیوسته به اضافه خانه میدانی پل گری را نشان می دهد. ساختمان‌های پردیس ما، از جمله تئاتر Seelig واقع در مرکز مجموعه، توسط شرکت معماری Edward Durell Stone & Associates طراحی شده‌اند. استون به خاطر کارش در موزه هنر مدرن و رادیو سیتی تالار موسیقی در شهر نیویورک و همچنین مرکز هنرهای نمایشی جان اف کندی در واشنگتن دی سی و دیگر ساختمان ها و فضاهای عمومی شهرت داشت. تالار اقامتی Lazarus I. Levine و EcoGreen Townhouses که هر دو در چند قدمی محوطه دانشگاه قرار دارند، مسکنی را برای تقریباً 400 دانشجو فراهم می‌کنند.

دانش آموزان ما (از پاییز 2019)

1628 دانشجو (781 تمام وقت و 847 پاره وقت) در کالج ثبت نام کردند که نماینده گروهی از افراد از نظر جمعیتی متنوع بودند.

اعتباربخشی ما

SUNY Sullivan توسط کمیسیون آموزش عالی ایالات میانه واقع در 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104 معتبر است. تلفن: (267) 284–5000.

برنامه های درسی ما توسط دانشگاه ایالتی نیویورک و وزارت آموزش و پرورش نیویورک تایید شده است. تمام برنامه های درسی برای آموزش جانبازان تحت قوانین عمومی مربوطه تایید شده است، و کالج توسط خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده، دفتر وزارت امنیت داخلی ایالات متحده، برای حضور دانشجویان خارجی تایید شده است. مدارک تایید صلاحیت و مجوز را می توان به صورت آنلاین یا از طریق معاونت علمی و دانشجویی ریاست جمهوری بررسی کرد.

برنامه های کسب و کار ما در سطح ملی توسط انجمن دانشکده ها و برنامه های کسب و کار دانشگاهی برای ارائه برنامه های تجاری خود که به دانشیار علوم و مدرک کاردانی علوم کاربردی ختم می شود، تأیید شده است.

برنامه درسی پرستاری توسط اداره آموزش ایالت نیویورک، اداره مجوزهای حرفه ای تایید شده و ثبت شده است.

سالیوان پایدار

پایداری در قلب کاری است که ما در SUNY Sullivan انجام می دهیم. تعهد ما به مسئولیت زیست محیطی و اجتماعی همه چیز را از عملیات دانشگاه گرفته تا برنامه درسی ما آگاه می کند.

ما سال‌هاست که شیوه‌های پایدار را در عملیات پردیس خود گنجانده‌ایم، از جمله یک سیستم زمین گرمایی برای گرم کردن و خنک کردن ساختمان‌ها و اخیراً، نصب یک آرایه فتوولتائیک ۳ کیلووات و توربین بادی ۲.۵ کیلوواتی برای آموزش عملی انرژی‌های تجدیدپذیر. در سال 2015، SUNY Sullivan یک قرارداد خرید برق با Sullivan Solar Garden، LLC منعقد کرد که شامل نصب یک مزرعه خورشیدی 9 هکتاری، 2.15 مگاوات (7056 ماژول PV) در محوطه دانشگاه بود.

دانشجویان SUNY Sullivan به نصب یک بام سبز در محوطه دانشگاه کمک کردند که به کاهش هزینه های گرمایش و سرمایش کمک کرد و دانشجویان ما سالانه بیش از 3000 پوند ضایعات غذا را با استفاده از یک منطقه کمپوست هوای اجباری در محوطه دانشگاه جمع آوری و کمپوست کردند. ما ایستگاه‌های پر کردن بطری آب، لوله‌کشی کم‌جریان را اضافه کرده‌ایم و سیستم‌های روشنایی و اتوماسیون ساختمان خود را برای بهبود بهره‌وری انرژی خود به روز کرده‌ایم، و نور خورشیدی بیرونی را برای روشن کردن مسیر پیاده‌روی منتهی به زمین بیسبال خود نصب کرده‌ایم. ما یک باغ اجتماعی ارگانیک داریم و یک سوله باغ با عدل کاه ساخته ایم - ابتکاری که توسط برنامه Honors و دانشجوی مدیریت و نگهداری ساختمان سبز انجام شده است. برخی از غذاهایی که در باغ ما رشد می‌کنند توسط سرویس‌های غذاخوری پردیس استفاده می‌شوند که باعث پیشرفت بیشتر طرح‌های پایداری Chartwells می‌شود. ما به طور مداوم فهرست انتشار گازهای گلخانه ای خود را به روز می کنیم و استراتژی هایی را برای کاهش ضایعات اجرا می کنیم و سیاست های خرید خود را به روز می کنیم تا تعهد خود را به پایداری بهتر نشان دهیم.

این تلاش‌ها و تلاش‌های دیگر به کاهش هزینه‌های انرژی، کارآمدتر کردن امکانات ما و به حداقل رساندن تأثیر ما بر محیط‌زیست کمک می‌کنند. با این حال، تعهد ما به پایداری به همین جا ختم نمی شود.

SUNY Sullivan به سرعت در حال تبدیل شدن به یک رهبر در آموزش پایداری است. مدرک کاردانی نگهداری و مدیریت ساختمان سبز و دوره های مطالعات پایداری ما، پایه و اساس یک نیروی کار جدید "یقه سبز" را ایجاد می کند. برنامه علوم محیطی ما رویکردی مبتنی بر علم را برای مقابله با مسائل پیچیده زیست محیطی امروزی ارائه می دهد. ما حتی کارگاه‌ها و دوره‌های غیر اعتباری برای گسترش مهارت‌های شخصی یا حرفه‌ای مرتبط با پایداری داریم.

خانه باز مجازی

خانه باز مجازی برای سه شنبه ها در ساعت 3:30 بعد از ظهر (به وقت استاندارد شرقی ایالات متحده) برنامه ریزی شده است.

مکان ها

مکان ها
  • Loch Sheldrake

    112 College Road, Loch Sheldrake, NY 12759, , Loch Sheldrake

    • facebook
    • twitter
    • instagram

سوالات