Keystone logo
SUNY Clinton Community College

SUNY Clinton Community College

SUNY Clinton Community College

مقدمه

کالج جامعه کلینتون، عضو هیئت علمی دانشگاه ایالتی نیویورک، در بلوف پوینت، تقریبا 4 کیلومتری جنوب پلتسبرگ، در ارتفاعات جنگلی با مشرف به دریاچه چمپلین واقع شده است.

کالج جامعه کلینتون (CCC) با ارائه دانش آموزان سنتی و غیر سنتی به انواع برنامه های آموزشی که توسط یک دانشکده بسیار اختصاص داده شده است، نقش منحصر به فردی در جامعه محلی و درون دولت ایفا می کند. بسیاری از دانش آموزان CCC برای مدت دو سال حضور دارند، مدرک یا گواهی دریافت می کنند، سپس به یک دانشگاه چهار ساله انتقال می دهند. دانش آموزان دیگر فارغ التحصیل می شوند و به طور مستقیم به نیروی کار وارد می شوند و یا برای مدت کوتاهی از CCC شرکت می کنند تا نیاز خاص آموزشی را برآورده کنند. در پاییز سال 2015، کالج جامعه کلینتون حدود 2400 دانش آموز تمام وقت و نیمه وقت ثبت نام کرد.

در حالی که کالج دارای تجهیزات مدرن و امکانات مورد نیاز برای نیازهای آموزشی معاصر است، معماری متمایز آن و محیط طبیعی دیدنی و جذاب در زمان های معینی اشاره می کند. در حقیقت، نقطه محلی Bluff Point صحنه برخی از مهمترین رویدادهای بنیادین جمهوری آمریکا و سنت آن بوده است. مناسب است که منطقه ای به طرز شگفت انگیزی زیبا و بسیار بخشی از توسعه زودهنگام ایالات متحده برای استفاده عمومی و لذت بردن از آن حفظ شود.

نقطه بلاف به شهروندان شهرستان کلینتون تعلق دارد که اکنون مناظر نفس گیر و حس تاریخ را به اشتراک می گذارند، که بعضی اوقات فقط برای چند نفر رزرو شده است.

ماموریت

مأموریت کالج جامعه کلینتون برای ارائه فرصت های آموزشی در یک محیط فراگیر و ایمن است که افراد را قادر می سازد تا مسیر خود را برای رشد شخصی و حرفه ای ایجاد کنند.

بیانیه چشم انداز

به عنوان یک نتیجه از تلاش های ما در کلینتون کانتی و کشور شمالی، کالج جامعه کلینتون به دانش آموزان کمک می کند تا تقسیمات علمی، اقتصادی، تکنولوژیکی و فرهنگی را به یکدیگر متصل کنند، در جوامع محلی و جهانی شرکت کنند و زندگی خود را در شیوه های عملی و چشم انداز افزایش دهند.

مکان ها

مکان ها
  • Plattsburgh

    136 Clinton Point Drive, 12901, Plattsburgh

    سوالات