Keystone logo
SUNY Cortland

SUNY Cortland

SUNY Cortland

مقدمه

SUNY Cortland تعریف می کند

نمی توانید شتابی را که در همه جا در SUNY Cortland دارد از دست بدهید ، خواه از طریق دانشجویان فعال ما که در پروژه های تحقیقاتی ، باشگاه ها و سازمان ها شرکت کرده اند یا انرژی و روح جمعیتی که تیم های ورزشی ما Red Dragon را تشویق می کنند. شما دوست خواهید داشت با اعضای هیئت علمی خود در همه امور از فعالیتهای علمی گرفته تا فعالیتهای خدمات اجتماعی همکاری کنید. فارغ التحصیلان فداکار ما در برنامه هایی طراحی شده اند که آنها را با دانش آموزان فعلی مرتبط کرده و برای دیدارهای مجدد ، رویدادهای ورزشی یا افتخار کالج به دانشگاه باز می گردند. حرکت در هوا است. شما می توانید آن را احساس کنید!

منحصر به فرد SUNY Cortland

الهام بخش قهرمان شدن در همه جنبه های زندگی - این ارزش تجربیات و آموزش در SUNY Cortland . این چیزی است که ما را به عنوان یک دانشگاه منحصر به فرد می کند. این چیزی است که به موفقیت ما در کلاس درس ، زمین و طیف گسترده ای از مشاغل که دانش آموزان ما انتخاب می کنند کمک می کند.

ماموریت ما

SUNY Cortland یک جامعه دانشگاهی است که به تجربیات مختلف یادگیری اختصاص داده شده است. دانش آموزان به عنوان شهروندانی درگیر با وجدان اجتماعی قوی تقویت می شوند که با آموزش ، بورس تحصیلی و خدمات برجسته پرورش می یابد.

دیدگاه ما

SUNY Cortland دانشکده ای از فرصت ها خواهد بود که از طریق آن دانش آموزان با دانش ، صداقت ، مهارت و دلسوزی فارغ التحصیل می شوند تا به عنوان رهبران ، شهروندان ، دانشمندان ، معلمان و قهرمانان برتری ممتاز شوند. دانش آموزان و کارکنان آینده کالج را در پاسخ به برنامه های دانشگاهی شناخته شده در سطح ملی ، نوآوری و یادگیری تجربی و زندگی فکری ، اجتماعی و ورزشی غنی در محوطه دانشگاه انتخاب خواهند کرد. SUNY Cortland مرکزی برای رشد فکری ، فرهنگی و اقتصادی خواهد بود که با مشارکت موفق با سازمان ها ، مدارس ، آژانس ها و مشاغل در سراسر منطقه ، کشور و جهان متمایز می شود.

کیفیت زندگی دانشجویی

شما می توانید دوستان زیادی پیدا کنید و در فعالیت هایی از جمله باشگاه ها ، سازمان ها و ورزش ها از تیم های بین المللی دو و میدانی گرفته تا فضای داخلی یا تفریحی شرکت کنید. زندگی فعال و کامل دانشجویی ما از رفاه حمایت می کند و آن را تشویق می کند.

دستشویی یادگیری

فرصت هایی برای به کارگیری دانش کلاس در حین بررسی انتخاب های شغلی در همه زمینه ها وجود دارد. کارآموزی ، مشارکت ، گزینه های داوطلبانه ، مکان های آموزشی دانش آموزان ، سفرهای میدانی ، همکاری های پژوهشی تحصیل در خارج از کشور ، تجربیاتی را در اختیار شما قرار می دهد که مهارت های حرفه ای را تقویت می کند.

قهرمانان

برنامه های دانشگاهی برجسته ، دو و میدانی برنده جایزه و فرصتهای یادگیری با تأثیر بالا ، قهرمانان را در کلاس درس ، در مسابقات ورزشی ، در خدمت به جامعه و آماده سازی شما برای حرفه ای و زندگی با ارزش ایجاد می کند.

تعالی ورزشی

موفقیت 25 تیم دو و میدانی بین المللی Red Dragon در مسابقات قهرمانی متعدد تیم های ملی و نزدیک به 100 عنوان قهرمانی ملی - حداقل هر سال از سال 1986 تا کنون نشان داده شده است. حرکت پیروزی ما همچنان ادامه دارد!

آموزش معلم

ما بزرگترین برنامه معتبر ملی را در ساحل شرقی ارائه می دهیم ، جایی که از مشاهده گسترده معلمان و تجربیات اولیه میدانی بهره مند خواهید شد. برنامه آموزش معلمان ما با 99 درصد موفقیت در آزمون های ارزیابی و همچنین گزینه های صدور گواهینامه در تقریباً هر زمینه موضوعی که تصور می شود ، افتخار می کند.

پایداری

از کمپوست تا پنل های خورشیدی تا انرژی زمین گرمایی ، SUNY Cortland متعهد به کاهش مصرف انرژی است. دریابید که چرا مدیرعامل اداره برق نیویورک SUNY Cortland به پایداری و بهره وری انرژی را "هیچ چیز خارق العاده نیست" نامید.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Cortland

    21 Graham Ave. Cortland, NY 13045, , Cortland

سوالات