Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Tallahassee Community College

Tallahassee Community College

Tallahassee Community College

مقدمه

رهبر در آموزش عالی

از سال 1966، Tallahassee Community College با کیفیت بالا پس از دوره متوسطه را برای شهروندان لئون، Gadsden، و Wakulla شهرستان ها، همراه با دانش آموزان از سراسر کشور، کشور و خارج از کشور ارائه شده است. ما به طور مداوم به عنوان یکی از کالج های برتر جامعه در کشور رتبه بندی می شود. چشم انداز ما به عنوان کالج انتخابی شما شناخته شده است.

TCC توسط شماره

  • 37k - TCC بیش از 37،000 دانشجوی اعتبار و غیر اعتبار در هر سال ثبت نام می کند

  • 24: 1 - TCC دانش آموز را نسبت به دانشکده 24 تا 1 حفظ می کند

  • 77 درصد - 77 درصد از فارغ التحصیلان TCC پس از فارغ التحصیلی به یک موسسه 4 ساله انتقال می دهند

تعالی در آموزش و پرورش

در TCC ما بیش از 70 مدرک و گواهینامه های مختلف را ارائه می دهیم که زمینه های مختلفی از مدیریت کسب و کار را به مهندسی، از پرستاری به اجرای قانون می دهد. مدرک کارشناسی ارشد (AA) برای انتقال به دانشگاه دولتی نیز برای کسانی که مایل به تحصیل در رشته کارشناسی یا بالاتر هستند، چندین رشته را ارائه می دهد. کاوش همه گزینه های خود را و با مشاور خود صحبت کنید تا ببینید که برای شما مناسب است.

68905_Clipboard03.jpg

همه خوش آمدی

TCC نشان دهنده یک دانشجو متنوع است و رشد و موفقیت دانش آموزان را از طریق دانشگاهی، مشارکت در رهبری، هنر و موارد دیگر تأیید می کند. ما از دانشجویان از همه جنبه های زندگی خوش آمدید و به آنها فرصت می دهیم خود و جامعه خود را تقویت کنیم.

دیدار شما از کجاست

از محوطه اصلی به مؤسسات خاص کشور ما به مراکز ماهواره ای ما، ما افتخار می کنیم که در هر یک از 7 منطقه ما در ولسوالی خدمات سه ناحیه، خدمت به جامعه ما داشته باشیم. همیشه یک مکان نزدیک به خانه، کار و همه جا در میان است.

ایده آل برای زندگی و یادگیری

هر ترم، هزاران نفر از دانش آموزان، تلاهاسی را به عنوان قدم بعدی در تحصیلات خود انتخاب می کنند. خانه به TCC، یکی از کالج های عالی جامعه در ملت، و دو دانشگاه عمده - دانشگاه ایالتی فلوریدا و فلوریدا A

مکان ها

  • Tallahassee

    444 Appleyard Drive, , Tallahassee

سوالات