Keystone logo
© Eva Dang
Leanne Test School

Leanne Test School

Leanne Test School

مقدمه

Airways Aviation با یک شبکه جهانی از آکادمی های آموزش خلبانی، مراکز شبیه ساز / ارزیابی و دانشکده های پایه ای، به عنوان یک سازمان آموزش بین المللی پرواز بین المللی شناخته شده است.

ایرلاینز هوانوردی در نقاط مختلف اروپا، خاورمیانه، آسیا و استرالیا فعالیت می کند و خطوط هوایی بین المللی را با دسترسی مستقیم به خلبانان پرجمعیت ترین و حرفه ای تربیت می کند. با تشکر از تجربه 30 ساله ما در زمینه آموزش پرواز در سطح جهانی، این سازمان کاملا موقعیتی برای حمایت از دانش آموزان داخلی و بین المللی دارد و برای رشد سریع تقاضا برای خلبانان تجاری در سطح جهانی رضایت بخش است.

ما را مشتاق خلبانان آژانس اروپایی حمل و نقل هوایی ایمنی (EASA) و یا حمل و نقل هوایی اداره ایمنی عمران (CASA) آموزش تایید Pathways و مشارکت استفاده با صنعت هوانوردی برای فعال خلبانان فارغ التحصیل بسیار با انگیزه ما برای حرکت به مشاغل هواپیمایی.

Airways Aviation متعهد به ارائه تدریجی و نتایج یادگیری با کیفیت بالا و تجربه ی فراموش نشدنی در زمین و هوا می باشد. ما کلاس های کاملا مجهز و هدفمند و کلاس های دانشجویی را فراهم می کنیم و یک ناوگان هواپیما در سطح جهان را نگه می داریم تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان و کارکنان ما با ایمنی و اعتماد به نفس پرواز می کنند.

مکان ها

 • Oxford

  London Oxford Airport Langford Lane Kidlington Oxfordshire, OX5 1RA, Oxford

  • Huesca

   Huesca-Pirineos Airport Carretera 1217 Km. 3 Monflorite-Alcala del Obispo, 22111, Huesca

   • Bilinga

    Airways Aviation Academy Gold Coast Hangar 51 Lores Bonney Circuit, 4225, Bilinga

    سوالات