Keystone logo
Thai Chef School

Thai Chef School

Thai Chef School

مقدمه

آشپز حرفه ای

تایید شده توسط وزارت آموزش و پرورش تایلند

ما در بانکوک، پایتخت پخت و پز آشپزی تایلندی و خانه غذاهای مشهور تایلندی هستیم. چه کسی پختن تایلندی را بهتر از دانشکده آشپزی تایلندی خود در بانکوک می داند و کجا می خواهید به درستی یاد بگیرید که آشپزی تایلندی داشته باشید؟ ما یک کلاس آشپزی طبخ تایلندی در بانکوک هستیم. بیا با ما تایلندی، پان آسیایی و آشپزی غربی با استفاده از مواد تازه و دستور العمل های حرفه ای به زبان انگلیسی یاد بگیرید.

80863_betel-leaf-2457198_640.jpg

این مدرسه سرآشپز Bangkok و مدرسان آن کمک می کند تا هر دانش آموز آشپز به بالاترین مهارت های آشپزی دست یابد. تمام تمرین ها برای ایجاد یک اخلاق کار موفق و ایجاد اعتماد به کار در یک آشپزخانه تجاری طراحی شده است. آموزش آشپزی حرفه ای در بانکوک شامل کار کلاس درس، تمرین فست فود و کارآموزی انتخابی در هتل ها / استراحتگاه های تایلند می باشد.

تاکید بر رسیدن به طعم و عطر های معتبر همراه با ارائه حرفه ای است. تمام ظروف باید طعم درست، بوی راست، و نگاه راست. این تضمین ما برای شما است!

یادگیری تایلندی

بهترین بخش در حالی است که در Bangkok، شما می توانید از پخت و پز تایلندی، پخت و پز پان آسیایی، و یا آشپزی غربی یاد بگیرند. برنامه آشپزی تایلندی 6 هفته است و توسط وزارت آموزش تایلند تأیید شده است. برنامه های پخت و پاپ آسیا و غربی هر دو 7 هفته، فشرده و حرفه ای هستند. یاد بگیرید چگونه به استاد تایلندی، چینی، ژاپنی و غربی غذاهای حرفه ای. یادگیری همه چیز در مورد غذاهای آماده، سوپ، سالاد، کری پاستا، تره فرنگی، بخار پز، کباب شده، سیب زمینی سرخ شده، دسر، نوشیدنی های گیاهی، غذاهای خیابانی ... و یا یادگیری اصول آشپزی غربی در دوره طب سنتی غربی ما.

بیا با ما یاد بگیر سه برنامه آموزشی عمده در دسترس هستند:

 1. آموزش کولیناری - یادگیری غذاهای پان آسیایی یا آشپزی غربی، آموزش پایه آشپزی، کار در یک هتل / رفت و آمد مکرر به عنوان یک کارمند پرداخت شده و به ما کمک کند تا یک کار خوب در یک کشتی کروز یا در F

 1. PROFESSIONAL THAI CULINARY TRAINING - 80 غذای حرفه ای تایلندی را به طور کامل بیش از 6 هفته از پخت و پز، پخت و پز و پخت و پز فورا یاد بگیرید.

 1. آموزش تدریس مبادله - بیا به تایلند، غذاهای تایلندی و فرهنگ را یاد بگیرید، اعتبارات کالج دریافت کنید. اقامت های موجود در این برنامه.

 1. آموزش پایه CULINARY BASIC- یادگیری مهارت های پایه آشپزی مانند مهارت چاقو، آموزش HACCP، هزینه های غذا، اندازه گیری ها ... در 2 هفته شدید.
80862_green-curry-3604721_640.jpg

ماموریت ما

Thai Chef School متعهد به تسهیل در یادگیری و توسعه حرفه ای دانش آموزان است. ما در تلاش برای ارائه یک محیط یادگیری حرفه ای و پویا در حال فراهم کردن توانایی دانش آموزان برای تبدیل شدن به رهبران آشپزی فردا. هدف ما کمک به کارگران غذا و نوشیدنی در پیروی رویاهای آشپزی آنها با ارائه آموزش حرفه ای حرفه ای همراه با کمک شغلی است.

پردیس مدرسه ما در بانکوک، پایتخت فرهنگی و آشپزی تایلند است. رتبه بندی # 6 در جهان محبوبیت، غذاهای تایلندی برای جنبه های طعم و مزه و سلامت آن است. ما می دانیم که غذاهای تایلندی خوب باید طعم داشته باشند، زیرا ما در تایلند واقع شده ایم. ما تدریس می کنیم که پخت و پز تایلندی مجاز نیست. و برای کسانی که علاقه مند به یادگیری پخت و پز غرب (اروپایی)، مشکل نیست. فقط در دوره آموزش پایه آشپزی غربی ما به ما بپیوندید. محوطه دانشگاه ما به طور مستقیم مستقر در جاده سوخومیت، 2 بلوک از BTS بر روی مهره، به طور مستقیم تحت فروشگاه قهوه تام نومس در مرکز جامعه Phyll واقع شده است. کلاس های آشپزی آشپزی انگلیسی تایلندی در کلاس های جدید حرفه ای انجام می شود.

CHEFS ما:

سرآشپزهای مدرسه به شدت آموزش دیده زبان انگلیسی تایلندی است. همه دارای تجربه کار در رستوران های تایلندی و غربی در سطح محلی و بین المللی هستند و چندین سال تجربه آموزش پخت و پز در مدارس مختلف داشته اند.

اهداف ما:

هدف اساسی ما تدریس مزه غذاهای تایلندی و غربی برای دانش آموزان است و در عین حال ترویج اخلاق کار و مهارت های حرفه ای در نامزدهای ما است. ما با این ایده موافق هستیم که بهترین کار را انجام می دهد؛ بنابراین، کلاسها به طور کامل در دست هستند. و این همان چیزی است که دانش آموزان ما انجام می دهند - آنها طبخ، طبخ و آشپزی می کنند. مربیان نشان می دهند که چگونه یک ظرف را آماده می کنند، و دانش آموزان تا زمانی که طعم درست را به دست آورند، تمرین کنند. ما تازه کار را به آشپز، آشپز به آشپز، و سرآشپز به آشپز آشپزی آشپزی. میخواهید یاد بگیرند و لذت ببرید؟ بیا اینجا در بانکوک عجیب و غریب بپیوندید یادگیری هرگز خیلی خوب طعم !!

مکان ها

مکان ها
 • Bangkok

  1770 Sukhumvit Road Soi 54, Bang Chak, Prakanong Bangkok, Thailand, , Bangkok

  • facebook
  • twitter

سوالات