Keystone logo
© Eva Dang
The Design Ecademy - Online Design Courses

The Design Ecademy - Online Design Courses

The Design Ecademy - Online Design Courses

مقدمه

دربارهی ما

Ecademy Design خاندان ماریا فلین، مشاور ارشد معماری / طراحی داخلی است که متخصص در رنگ است

در طول چند سال، ماریا گروهی از افراد با تجربه حرفه ای را در زمینه های مختلف طراحی، آموزش عالی، نوشتن و حتی سیستم های کسب و کار به ارمغان آورد. دوره های خود را از سال 2001 در دسترس بوده و از آن زمان هزاران دانش آموز از سراسر جهان در این دوره ها موفق بوده اند.

مدارک بین المللی شناخته شده

هر یک از دوره های ما توسط Pearson Edexcel معتبر است؛ بزرگترین مجوز رسمی بریتانیا و یکی از بزرگترین موسسات آموزشی دانشگاهی در جهان است. این مدارک به خوبی شناخته شده است. PLUS، تمام دوره های ما دارای ارزش اعتبار دانشگاهی قابل انتقال هستند تا شرایط تحصیلی شما با شما - هر کجا که در جهان می روید بروید!

دوره های طراحی شده توسط طراحان برای طراحان

اعتبار آکادمیک برای شناسایی صنعت حیاتی است، اما کلید موفقیت در دراز مدت (شاید حتی بیشتر)، مهارت های واقعی و دانش است که شما در هر دوره به آن دست خواهید یافت. دوره های ما سالانه بررسی و به روز شده برای اطمینان از اینکه شما در حال یادگیری آنچه که مورد نیاز برای موفقیت در صنعت طراحی امروز طراحی شده است.

متخصصین در طراحی و یادگیری الکترونیکی!

ما در طراحی تخصص داریم و ما تمام دوره های خود را از طریق آموزش الکترونیکی ارائه می دهیم - این تمرکز ما است. این مهم است زیرا روش آموزش

روش منحصر به فرد ساخت بلوک

اگر می خواهید در مرحله بعد پیشرفت بیشتری داشته باشید، قادر خواهید بود به سادگی "اضافه کردن" به پایه ای که بدون شروع از ابتدا به دست آورده اید، برسید. ما سخت تلاش کرده ایم تا ساختار دوره هایمان را توسعه دهیم تا هر دوره بتواند به طور طبیعی پیشرفت کند. این اجازه می دهد تا حداکثر انعطاف پذیری برای Learners بزرگسالان و آن را تضمین می کند که زمان و تلاش شما قرار داده می شود با حق امتیاز واقعی پاداش - نه فقط یک مقدار "اعتبار"!

هیچ تجربه قبلی یا مدارک مورد نیاز وجود ندارد

مدارک تحصیلی و / یا تجربه صنعت قابل تایید معمولا برای ثبت نام در دوره ای از این سطح اجباری است. با این حال، نیازمندی ها یا تجربه قبلی لازم است که در دوره های ما ثبت نام کنید، فقط توانایی خواندن

ما حتی تضمین می کنیم که شما یاد خواهید گرفت!

ما تضمین می کنیم که با موفقیت این درس را کامل کنید، مهارت و دانش مورد نیاز برای کار در صنعت را در سطح حرفه ای همانطور که در دفترچه ی ما شرح داده شده است، خواهید داشت. اگر مهارت ها و دانش های عملی را که ما شرح داده ایم به دست نیاوریم، هزینه های دوره شما را به طور کامل بازپرداخت می کنیم و شما همچنان جایزه خود را حفظ خواهید کرد. ما خطر را از بین می بریم بنابراین می توانید با اعتماد به نفس ثبت نام کنید!

ماموریت ما ساده است ...

ما می خواهیم همه را با اشتیاق به طراحی، فرصتی برای یادگیری مهارت ها و کسب اعتبارنامه لازم برای انجام هر دو رویاهای خود و پتانسیل آنها به دست بیاوریم.

شما برای انجام این کار نیازی به تجربه قبلی یا مدارک تحصیلی ندارید، که برای این سطح از مدارک عملا نامربوط است. اما شما در حال خرید یک مدرک نیستید و باید میل و تمایل به یادگیری داشته باشید. اگر چنین است ...

هر کجا که در جهان هستی، هر جایی که هستی، هرجایی که هستی ... اگر میخواهی طراح باشید و میخواهی کار را انجام بدی، ما تضمین میکنیم که به شما کمک میکنیم که یکی شوید.

هزاران دانش آموز تا به امروز با موفقیت این دوره ها را تکمیل کرده اند. شما می توانید توصیفات واقعی از دانش آموزان واقعی را مشاهده کنید و نمونه هایی از کار خود را ببینید. href = "http://www.thedesignecademyreviews.com/course-reviews/

برنامه ها

سوالات