Keystone logo
The Sheffield College

The Sheffield College

The Sheffield College

مقدمه

در The Sheffield College ، ما با دانشجویان بین المللی از سراسر جهان ارتباط خارق العاده ای داریم. دوره های انگلیسی ما برای انواع توانایی ها (از مبتدی تا پیشرفته) ارائه می شود ، و از جلسات فشرده 4 هفته تا برنامه های مطالعاتی یک ساله است. این که آیا شما می خواهید انگلیسی مکالمه خود را بهبود ببخشید یا برای کسب مدرک IELTS تحصیل کنید تا بتوانید مطالعه بیشتری انجام دهید ، ما دوره ای را برای پاسخگویی به نیازهای شما داریم. مدرسان ما کاملاً آموزش دیده اند و مایل اضافی را برای رسیدن به موفقیت در دوره خود طی می کنند.

شفیلد به دلیل داشتن شهری دوستانه و با فعالیتهای فرهنگی و ورزشی فراوان مشهور است و در The Sheffield College نیز صادق است! همیشه چیزهایی وجود دارد که باید با آن درگیر شوید ، از مسابقات فوتبال 5 طرفه گرفته تا سفرهای کلاس به نقاط داغ فرهنگی مانند چتسورث ، یورک و منچستر.

دربارهی ما

دانش آموزان می توانند از یکی از خانواده های میزبان ما بمانند که این یک راه عالی برای غرق شدن کامل در سبک زندگی انگلیس و مسواک زدن به مهارت های انگلیسی صحبت کردن است! از طرف دیگر ، می توانید برای آن تجربه منحصر به فرد دانشجویی ، در یک سالن اقامتگاه مجاور اجاره کنید.

خواه 12 هفته یا 12 ماه در اینجا باشید ، ما اطمینان داریم که تحصیل در The Sheffield College را دوست خواهید داشت.

ویدیوی خوش آمدگویی ما را تماشا کنید تا در مورد آنچه که می توانیم در اینجا در اینجا ارائه دهیم بیشتر بدانید!

مکان ها

مکان ها
  • Sheffield

    City Campus, Granville Road, S2 2RL, Sheffield

    سوالات