Keystone logo
© Eva Dang
The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

مقدمه

بررسی اجمالی:

دانشگاه حقوق (ULaw) یکی از مؤسسات تخصصی در زمینه آموزش حقوق قانونی در انگلستان است. در حقیقت، ما تمرین وکلا در انگلیس را بیشتر از هر کس دیگری آموزش داده ایم.

و با چنین پیوندهای نزدیکی بین حقوق و تجارت ، این حس وجود دارد که یک متخصص در آموزش حقوقی به خوبی قادر به ایجاد یک مدرسه عالی تجاری ، یعنی دانشکده تجارت دانشگاه حقوق است.

با تمرکز دقیق بر یادگیری عملی، مدرسه کسب و کار ما قصد دارد دانش آموزان کارآمد و آماده برای موفقیت در محل کار باشد. ما خودمان را در ایجاد محیط یادگیری مناسب برای شما برای دستیابی به آرمانهای کاری خودمان هستیم. به همین دلیل ما تکنیک های مورد استفاده در دوره های قانونی خود را با هدف توسعه تجربه یادگیری متخصص تجربه کردیم که شما را برای حرفه ای در دنیای کسب و کار آماده می کند.

در ژوئن سال 2019 در چارچوب تعالیم تعالی و پیامدهای دانشجویی (TEF) به دانشگاه حقوقی رتبه نقره داده شد. ما پیدا شدیم که برای دانشجویان کارشناسی خود تدریس ، یادگیری و نتایج با کیفیت بالا ارائه دهیم و به طور مداوم از شرایط سختگیرانه ملی برای انگلستان فراتر برویم. آموزش عالی

مکان ها:

دانشکده تجارت ما در پردیس های دانشگاه حقوق در لندن Bloomsbury ، بیرمنگام ، لیدز ، منچستر و ناتینگهام برای دوره های کارشناسی ارشد فعالیت می کند. دوره های تحصیلات تکمیلی از طریق همکاری ما با دانشکده بازرگانی GISMA در پردیس Moorgate London یا برلین تدریس می شود. هرکدام از مراکز تجاری پررونق و واقعاً ایده آل برای دسترسی به مکانهای موسیقی ، تئاترها ، سینماها ، کافه ها و رستوران ها به شما امکان می دهد. برخی از دوره های کارشناسی ارشد ما نیز 100٪ بصورت آنلاین ارائه می شود.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

طراحی دوره:

با تمرکز محکم بر یادگیری عملی ، دانشکده تجارت ما هدف ما این است که دانش آموزان را قادر به استخدام و آمادگی برای موفقیت در محل کار کند. ما افتخار می کنیم که یک محیط یادگیری مناسب را برای شما فراهم کنیم تا به آرزوهای تجاری خود برسید. به همین دلیل ما تکنیک های مورد استفاده در دوره های حقوقی خود را با هدف توسعه یک تجربه یادگیری متخصص جذاب که شما را برای حرفه ای در دنیای تجارت آماده می کند ، سازگار کرده ایم. همه مدرسان مدرسه تجاری ما تجربه کسب و کار در دنیای واقعی را دارند.

پیشنهاد کارشناسی ارشد (فقط برای دوره کارشناسی)

دانشکده تجارت دانشگاه حقوق متعهد است که از شما در هر مرحله از مسیر رسیدن به مقصد شغلی شما حمایت کند. ما تلاش می کنیم اطمینان حاصل کنیم که از نظر صلاحیت ، مهارت و تماس با صنعت کاملاً مجهز هستید تا مستقیماً وارد حرفه انتخابی خود شوید. بنابراین ما خوشحالیم که به تمام دانشجویانی که در سپتامبر 2019 یا 2020 در مقطع کارشناسی در مدرسه کسب و کار با ما شروع می کنند ، این فرصت را می دهند تا با گذراندن موفقیت آمیز مدرک کارشناسی خود بدون هیچ گونه هزینه اضافی به دوره کارشناسی ارشد تجاری برسند.

فرصت های شغلی و مشاغل:

مشاغل در قلب همه چیزهایی است که ما در مدرسه کسب و کار انجام می دهیم. تیم کارآیی ما به شما مشاوره یک به یک را در مورد چگونگی موفقیت با تماس های کسب و کار از کارکنان عمده انگلیس مانند IBM، لوییدز لندن و قیمت واترجو کوپرز (PwC) که شما را از طریق رویدادها، کارگاه ها و بازدید کنندگان به سازمان ها، که شما را قادر می سازد تا چگونگی کسب و کار در دنیای واقعی را ببینید. ما همچنین رویدادهای کارآفرینی را با سخنرانان مهمان و کارشناسان نوآوری برای حمایت از دانش آموزانمان در راه اندازی کسب و کار خود و توسعه یک ذهنیت کارآفرینی، اجرا می کنیم. پشتیبانی شما که توسط کارفرمایان دریافت می شود، هدایت می شود و مطلع می شود، توانایی شما برای ارسال درخواست های شغلی موفق، کارآموزی امن و مهارت های مصاحبه در مرکز آزمون تیز خود را به حداکثر می رساند.

مدرسه تابستانی بین المللی (برای دانشجویان کارشناسی):

به عنوان بخشی از تعهد مداوم ما برای حمایت از جاه طلبی های شما ، ما به دانشجویان کارشناسی 2019 خود این فرصت را می دهیم تا در مدرسه تابستانی رهبری بین المللی ما در برلین شرکت کنند ، جایی که می توانید مهارت های نرم کلیدی خود را توسعه داده و این شهر هیجان انگیز را با دیگر دانش آموزان ULaw خود کشف کنید.

موسسه مدیریت اجرایی (CMI):

از آنجا که برخی از دوره های دانشکده تجارت توسط مؤسسه مدیریت Chartered (CMI) معتبر هستند ، دانشجویان در این دوره های خاص می توانند برای مدت دوره خود و به مدت یک سال پس از اتمام ، عضویت رایگان اتوماتیک را کسب کنند.

مزایا شامل دسترسی به ManagementDirect؛ بزرگترین کتابخانه مدیریت بریتانیا در کنار دسترسی به پورتال منابع آنلاین از جمله مجلات الکترونیکی، گزارشات شرکت و صنعت و همچنین مشاوره از بیش از 300 مدیر استخدام از طریق مرکز توسعه شغلی.

شما می توانید از طریق پایگاه داده JobSearch و تعداد زیادی فیلم ، آموزش و مقاله به لیست های شغلی فعلی دسترسی پیدا کنید تا مهارت های شغلی و شغلی خود را توسعه دهید. انجمن مشاوره آنلاین CMI شامل بیش از 120،000 عضو است که می توانید با توجه به مهارت ها ، تجربه و صنعت مورد علاقه و همچنین کسب اطلاعات در مورد رویدادهای شبکه CMI که می توانید در آن شرکت کنید همسان شوید.

پس از اتمام موفقیت آمیز یکی از دوره های معتبر CMI ما ، علاوه بر مدرک خود ، از CMI نیز دریافت خواهید کرد.

محیط حمایتی:

هدف ما این است که از دانشجویان با پیش زمینه های مختلف نسبت به گذشته حمایت کنیم تا به آرزوهای شغلی خود دست یابیم ، به همین دلیل ما طیف وسیعی از بورسیه ها و بورس های تحصیلی را ارائه می دهیم.

تمام دانش آموزان فرصت استفاده کامل از امکانات و خدمات ما را دارند. خدمات پشتیبانی از معلولیت برای مدیریت هر موردی که ممکن است در طول تحصیلتان داشته باشید، شامل کمک های موقت به علت آسیب یا بیماری است.

امکانات ورزشی:

اگر شما بخواهید بدن و ذهنیت خود را تمرین کنید، فرصت های فراوانی برای بالا بردن و مناسب بودن در همه دانشگاه های ما وجود دارد. فعالیت های محبوب شامل Zumba، فوتبال، netball، راگبی و تنیس است.

باشگاه ها و انجمن ها:

با تعدادی از جوامع، تیم های ورزشی و رویدادهای اجتماعی موجود در هر یک از دانشگاه های ما، شما ملزم به پیدا کردن مقدار زیادی برای نگه داشتن شما مشغول و سرگرم کننده بین سخنرانی ها. و در ابتدای دوره خود، می توانید به یک جامعه، باشگاه یا رویداد انتخابی خود بپیوندید یا یکی از خود را از طریق انجمن دانشجویان ایجاد کنید.

دوره های آموزشی:

دانشکده تجارت دانشگاه حقوقی طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در سراسر انگلستان ارائه می دهد. برخی از دوره های کارشناسی ارشد ما نیز 100٪ بصورت آنلاین ارائه می شود.

همانطور که مدرسه کسب و کار توسط موسسه مدیریت اجرایی (CMI) تأیید شده است، دانش آموزان به طور خودکار عضویت رایگان را برای مدت دوره و برای یک سال پس از اتمام به دست می آورند.

بسیاری از دوره های ما توسط مؤسسه مدیریت اجرایی (CMI)، تنها سازمان حرفه ای مجلس انگلستان، به عنوان مدیر ارشد مستر بین (CMgr) شناخته شده است. با تکمیل موفقیت آمیز یکی از دوره های ما، علاوه بر مدرک تحصیلی خود، مدرک CMI را نیز دریافت خواهید کرد.

دوره های تجارت آنلاین:

ما آموزشهای آنلاین کلاس جهانی را برای دوره های تحصیلات تکمیلی خود ارائه می دهیم:

 • روشهای مطالعه برای همه انواع یادگیری: یک روش مطالعه متناسب با سبک شما وجود دارد که شامل کتابهای الکترونیکی ، آموزشهای الکترونیکی ، وبینارها ، مطالعات موردی ، فلش کارتها ، فایلهای صوتی ، موشن گرافیک ، اتاقهای گفتگوی دانش آموزان در زمان واقعی ، ارزیابیهای آنلاین و بیشتر.
 • پشتیبانی اختصاصی مربیان: شما در طول دوره خود پشتیبانی و بازخورد مداوم در مورد کار خود را از یک معلم برنامه اختصاصی دریافت خواهید کرد.

مقررات ورود و پرداخت:

شرایط و هزینه ورود به دوره متفاوت است - برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ورود ، هزینه ها ، گزینه های تأمین اعتبار و ، بورسیه ها و بورس ها ، به وب سایت دانشگاه حقوق مراجعه کنید.

دانش آموزان بین المللی:

شما می توانید دانشجویان بیش از 120 ملیت مختلف، که در یک جامعه بین المللی پر رونق در تمام دانشگاه های ULaw شرکت می کنند، شرکت کنید.

ما یک تیم خدمات پشتیبانی دانشجویی داریم که برای ارائه مشاوره و راهنمایی مرتبط با رفاه اینجا هستند.

اطلاعات در مورد شرایط ویزا در وب سایت دانشگاه حقوقی موجود است.

محل اقامت:

برای دانشجویان کارشناسی ما، ما مسکن را با ارائه دهندگان خدمات تحصیلی دانشجویان بریتانیایی سازماندهی کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که در کنار تحصیل با ما محل زندگی راحتی داشته باشید. اقامت معمولا در آپارتمان های مشترک و یا در بعضی موارد استودیوهای مستقل وجود دارد.

برای دانشجویان مقطع کارشناسی ، ما به شما پیشنهاد اقامت در سال اول مدرک خود را می دهیم ، اگر ما را به عنوان انتخاب اصلی خود پذیرفته اید و تا 30 مارس سال ورود درخواست مسکن کرده اید* (* شرایط و ضوابط و مقررات اعمال می شود ، جزئیات در The وب سایت دانشگاه حقوق ، صفحه اسکان در مقطع کارشناسی).

برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اگر یک پردیس دور از خانه انتخاب کنید، پایگاه داده اقامت ما می تواند به شما در پیدا کردن یک محل زندگی، با گزینه ای برای پیدا کردن اموال خصوصی اجاره شده یا مسکن مشترک با سایر دانش آموزان ULaw کمک کند.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

روزها و رویدادهای باز:

روزهای باز ما یک راه عالی برای کسب اطلاعات در مورد دوره های کسب و کار ما، بررسی امکانات ما، و دیدار با معلمان و دانش آموزان فعلی است. مذاکرات، جلسات طعم دهنده و تورهای مذکور خواهد بود و شما می توانید از سوالات خود بپرسید. ما روز خود را به عنوان جالب و تعاملی که ممکن است.

اگر نتوانید آن را به یکی از روزهای باز در پردیس دانشگاه تبدیل کنید ، هر از گاهی ، ما روزهای آنلاین را نیز برای دوره های خود ارائه می دهیم - بنابراین شما هنوز هم این فرصت را دارید که دریابید که تحصیل در آن چیست. دانشکده تجارت دانشگاه حقوق ، و سوالات خود را بصورت آنلاین بپرسید.

برای دانشجویان بین المللی، با دیدن ما در یک رویداد خارج از کشور، می توانید بیشتر در مورد تحصیل با ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مکانهای دانشکده بازرگانی دانشگاه حقوق:

دوره های موجود در مکان های مختلف متفاوت است. اطلاعات بیشتر در مورد مکان های ما در وب سایت دانشگاه حقوق، صفحه مکان ها است.

مکان ها

مکان ها
 • London

  The University of Law 14 Store Street, WC1E 7DE, London

  • Leeds

   The University of Law 15-16 Park Row, LS1 5HD, Leeds

   • Manchester

    The University of Law 2 New York Street, M1 4HJ, Manchester

    • Birmingham

     The University of Law 133 Great Hampton Street, , Birmingham

     • London

      London, بریتانیا

      • Nottingham

       Nottingham, بریتانیا

       برنامه ها

        موسسه همچنین ارائه می دهد:

        سوالات