Keystone logo
Toronto Film School

Toronto Film School

Toronto Film School

مقدمه

175018_174769_171982_button_read-more-on-the-institutions-website2.png

درباره Toronto Film School

چه آرزوهای شما در زمینه فیلم، طراحی، بازی های ویدیویی یا مد باشد، Toronto Film School جایی است که شما یک جامعه خلاق، مربیان برنده جوایز و شبکه ای از همتایان خود را پیدا خواهید کرد تا شما را به سمت حرفه ای که آرزوی آن را دارید سوق دهند. این مدرسه برنامه هایی مانند تولید فیلم ، بازیگری ، طراحی بازی ویدیویی و بسیاری دیگر را ارائه می دهد.

مجموعه Toronto Film School چیست؟

متخصصان صنعت

شما توسط بسیاری از فیلمسازان برنده و تقاضای تقاضا، تولید کنندگان، سینماگران، طراحان مد، طراحان بازی های ویدئویی و متخصصان صنعت فعال حمایت خواهید شد. مربیان ما به شما از بینظمی ترین دیدگاه های صنعت و بهترین شیوه ها و همچنین فرصت های هیجان انگیز شبکه ای را ارائه می کنند.

همکاری صلیب

در Toronto Film School ، می توانید با دانش آموزان برنامه های خلاقانه همکاری کنید. شما همچنین روابط حرفه ای ارزشمند و شبکه های متقابل صنعت را توسعه می دهید که به درب های بازرگانی در سراسر صنایع مد و سرگرمی کمک می کند.

دانشجویان ما برنده جایزه می شوند

در Toronto Film School ، دانشجویان علاقمند به ذهن شما که علاقمند به هنرهای خلاقیت شما هستند، شما را متعجب می کنند. جوایز فراوانی که این دانش آموزان از بدنهای معتبر به دست آورده اند، مانند جشنواره کننز و جوایز Thea، مدرک کار سخت و تعهد خود را به هنر و حرفه خود دارند. به عنوان یک دانش آموز در Toronto Film School ، می توانید با این دانش آموزان ارتباط برقرار کنید و از مربیان با تجربه یاد بگیرید.

آموزش در دنیای واقعی

Toronto Film School برای شکل دادن به فارغ التحصیلان برنده جایزه شناخته شده است که برای تبدیل شدن به رهبران صنعت و پیشرفت در حوزه انتخابی خود هستند. این به این دلیل است که فارغ التحصیلان ما مدرسه را با توانایی های عملی، مهارت هایی برای ارتقاء خود و نمونه کارها به خوبی می گذرانند.

Pathway درجه

Toronto Film School تقاضای شغلی فعلی و آینده شما را درک می کند. از طریق توافق نامه ما با دانشگاه Yorkville، شما می توانید راه خود را به یک مدرک لیسانس از مدرک کسب و کار برای به دست آوردن مهارت های کسب و کار مورد نیاز برای پیشرفت حرفه ای خلاق خود را.

اندازه های کوچک کلاس

در کلاس های کوچک، شما می توانید با استفاده از دستورالعمل و مربیگری یک به یک، به پتانسیل کامل خود برسید. شما همچنین محیط همکاری مناسب برای ایجاد روابط با همکلاسی ها و شبکه با دانش آموزان در سراسر برنامه های خلاق خواهید داشت.

ویژگی های پردیس

موقعیت پردیس برتر

با 4 پردیس در سراسر تورنتو، دانش آموزان می توانند به طور کامل در شهر غوطه ور شوند.

  رتبه بندی

  Toronto Film School که توسط رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS به‌عنوان یک مدرسه برتر فیلم رتبه‌بندی شده است، یک محیط یادگیری سریع و مشارکتی را ارائه می‌دهد، که برای مسلح کردن شما با تئوری و مهارت‌های مورد نیاز برای دنبال کردن علاقه‌تان طراحی شده است.

  مکان ها

  • Toronto

   10 Dundas Street E., Suite 704, M5B 2G9, Toronto

  • Toronto

   55 Dundas Street E., floor 4&5, M5B 1C6, Toronto

   • Toronto

    415 Yonge Street, 8th Floor, M5B 2E7, Toronto

    • Toronto

     1835 Yonge Street, M4S 1X8, Toronto

     سوالات