Keystone logo
Tufts University - School of Engineering

Tufts University - School of Engineering

Tufts University - School of Engineering

مقدمه

درباره دانشکده مهندسی توسف

برنامه های مهندسی توفت ها، مرزهای سنتی رشته های تحصیلی، تحقیق و نقش مهندسین را در جامعه جهانی به طور فزاینده ای مرتبط می کنند. هر روز محققان Tufts در حال توسعه ابزارهای جدید برای بهبود تشخیص پزشکی و درمان هستند؛ مواد جدید برای آینده سبز؛ دقیق تر، رایانه های قدرتمند تر؛ و روش های نوآورانه برای آموزش مهندسان فردا.برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا در شش دانشکده علمی، و همچنین MS در مدیریت مهندسی، ارائه شده از طریق موسسه توفست گوردون، دانش آموزان مهندسی را به مجموعه ای از تخصص تخصصی و اکتشاف بین رشته ای می دهد.

دانشگاهیان

برنامه های فارغ التحصیلی Tufts ارائه یک تجربه تحصیلی استثنایی، متمایز از تعاملات دانشکده نزدیک است که شما را از تحصیلات تکمیلی به حرفه شما تحریک می کند. Tufts با مجموعه ای از برنامه های در هنر و علوم و مهندسی، منابع یک موسسه فشرده پژوهشی را با یک فضای حمایت کننده و جمعی ترکیب می کند.برنامه های درجه بندی عبارتند از:

 • برنامه های دکترا
 • برنامه های کارشناسی ارشد
 • برنامه های گواهی

دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارآموزان پس از مدرسه به ایجاد و توزیع دانش به عنوان افراد و به عنوان اعضای حیاتی تیم تحقیقاتی کمک می کنند. در اینجا، شما فرصتی برای آموزش و یادگیری برخی از روشن ترین دانشجویان مقطع کارشناسی در این کشور خواهید داشت، که به عنوان همکاران کلیدی آموزش و یادگیری با اعضای هیئت علمی فعالیت می کنند.

ویژگی های پردیس

زندگی دانشگاهی

زندگی دانشجویی تحصیلات تکمیلی با پاداش های متعدد و چالش های گاه به گاه پر شده است. همانطور که درجه پیشرفت تحصیلی خود را دنبال می کنید، یاد خواهید گرفت که تقاضای رقابتی تحصیلی و زندگی فراتر از کلاس را تعادل دهید.در Tufts، ما فرصت های زیادی برای تبدیل شدن به جامعه دانشگاهی ما ارائه می دهیم. ما از شما تشویق می کنیم که پیشنهادات همکاری درسی را که در اختیار شما قرار گرفته است، کشف کنید و در مورد امکانات، خدمات و منابع موجود در اینجا برای حمایت از شما مطلع شوید.

  مکان ها

  • Medford

   200 College Ave, Medford, MA 02155, USA, 02155, Medford

   • Somerville

    200 College Ave, Medford, 02155, Somerville

    • Medford

     College Avenue, 200, 02155, Medford

     سوالات