Keystone logo
University of Algarve

University of Algarve

University of Algarve

مقدمه

به نمایشگاه مجازی UALG خوش آمدید!

چالشی که از راه دور اجتماعی ایجاد می کند ، با کنجکاوی این امکان را به وجود می آورد که همه ما نزدیک تر باشیم.

هرکسی از هرجای کشور ، هرجای کشور و جهان ، می تواند از نمایشگاه مجازی UALG بازدید کند (از همان لینک فوق استفاده کنید) و درباره پیشنهادات ما برای سال تحصیلی 2020/2021 اطلاعات کسب کنید.

چه چیزی در انتظار شماست؟

به مدت دو هفته ، شرکت کنندگان می توانند از یک غرفه تعاملی بازدید کنند ، جایی که غرفه های کلیه مدارس عالی و کالج ها با مطالب در دسترس هستند تا پیشنهادات آموزشی را برای مشاوره و بارگیری در اختیار شما قرار دهند. هر ایستاده همچنین یک گپ زنده را برگزار می کند که در آن شرکت کنندگان می توانند سؤال کنند. نمایشگاه مجازی همچنین فضایی را برای جلسات ارائه دوره ، که از طریق ویدئو کنفرانس منتقل می شود ، باز خواهد کرد. هفته 15 تا 19 ژوئن به دوره های TeSP ، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد یکپارچه اختصاص می یابد ، در حالی که هفته از 22 تا 26 ژوئن به دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد اختصاص می یابد. بیایید و کشف کنید ، کاوش کنید ، سؤال کنید ، احساس کنید و University of Algarve را انتخاب کنید!

چرا University of Algarve UALG ( UALG ) را انتخاب کنید؟

University of Algarve (پرتغال) یک دانشگاه عمومی جوان است که جمعیت دانشجویی نزدیک به 9000 نفر است و بیش از 700 دانشگاهی را استخدام می کند. در این سه دهه گذشته، University of Algarve ارتباط برقرار شده با کسب و کار منطقه ای و سازمان های دولتی و خصوصی را تقویت کرده است، تشویق انتقال دانش و کمک به توسعه پایدار با تاثیر مثبت در سراسر جامعه است.

درس دادن

University of Algarve در سه دانشگاه ، دو در شهر فارو و دیگری در پورتیمو تاسیس شده است ، University of Algarve دوره هایی را در شش حوزه موضوعی ارائه می دهد: هنر ، ادبیات و تاریخ؛ علوم مهندسی؛ علوم حیات ، زمین ، دریایی و محیط زیست؛ پزشکی و علوم متفقین؛ علوم تربیتی اجتماعی ، آموزش و پرورش ؛ و اقتصاد ، مدیریت و گردشگری. مطالعات انجام شده در این زمینه شامل مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد و دکتری) می باشد.

پژوهش

تحقیقات در University of Algarve در مراکز تحقیقاتی پویا و برجسته انجام می شود که نوآوری و تحقیق و توسعه با ارزش افزوده را در زمینه های مختلف مانند علوم دریایی، زیست شناسی و بیومدیک، الکترونیک و مخابرات، ادبیات، تاریخ، ارتباطات و هنر . آزمایشگاه های آن در سراسر جهان باز هستند، استخدام بهترین محققان جوان در سراسر زمینه های مختلف تحقیقاتی برتری.

بین المللی شدن

به تازگی، با توجه به استراتژی بین المللی University of Algarve دانشجویان خارجی از بیش از 80 کشور افزایش چشمگیری داشته اند. از حدود 8000 دانشآموز، 20 درصد دانشآموزان خارجی هستند که تقریبا نیمی از آنها در دانشگاهی تحت موافقتنامههای دوجانبه و برنامههای همکاری قرار دارند، عمدتا اراسموس و اراسموس موندوس. کیفیت و تنوع کارشناسی ارشد و دکترای اروپایی، همراه با دوره های تحصیلات تکمیلی برای دانش آموزان از سراسر جهان، نشان دهنده میزان این تحرک است.

محل

این دانشگاه در قسمت جنوبی پرتغال واقع شده است، یکی از مناطق گردشگری پرتغال، این دانشگاه دارای دو دانشگاه دانشگاهی است که در فارو واقع شده اند (پایتخت این منطقه با فرودگاه بین المللی، استادیوم ورزشی، بیمارستان مرکزی) و یکی در پورتیمانو، دومین الگاروی شهر اصلی.

امکانات پشتیبانی

تمام محوطه دانشگاه ها کلاس های ویژه، آزمایشگاه های کامپیوتری و چندرسانه ای، سالن های نمایش، کتابخانه ها و اتاق های مطالعه و اتاق را ارائه می دهند. دسترسی به اینترنت بی سیم در همه محوطه دانشگاه ها موجود است. University of Algarve با توجه به تعداد دانشجویان، امکانات و امکانات و امکانات کافی و متنوعی از پیشرفت قابل توجهی در محل اقامتگاه ها برای بیش از 600 دانشجو، چندین غذا و کافه تریا در سراسر دانشگاه های مختلف، خدمات پزشکی و فعالیت های فرهنگی و ورزشی دارد. برنامه های ارائه شده

مکان ها

  • Universidade do Algarve UAlg Rua da Universidade 81, 8005-139, Faro

سوالات