Keystone logo
UC Riverside Extension

UC Riverside Extension

UC Riverside Extension

مقدمه

UCR IEP یک مسیر منحصر به فرد برای موفقیت را ارائه می دهد

برنامه های آموزش بین المللی (IEP) در دانشگاه کالیفرنیا ، ریورساید (UCR) ، از سال 1975 به عنوان زبان دوم (ESL) ، برنامه های دانشگاهی و حرفه ای زبان انگلیسی را ارائه می دهد.

برنامه های درسی ما به طور مداوم ارزیابی و به روز می شود تا بهترین تجربه یادگیری ایالات متحده را کسب کند. همه ساله دانشجویان از برنامه های ما فارغ التحصیل می شوند و به مشاغل بین المللی هیجان انگیز ادامه می دهند ، و / یا تحصیلات بعدی را دنبال می کنند. ناسوم آزودو / Unsplash

Amigos em campus universitário

بیانیه مأموریت

ماموریت ما اطمینان از کیفیت بالا ، ابتکاری زبان انگلیسی و برنامه های حرفه ای برای تحقق اهداف متنوع شخصی ، حرفه ای و آموزشی دانشجویان بین المللی ما است.

ما به دانشجویان این امکان را می دهیم تا از طریق توسعه مشترک زبان انگلیسی و مهارتهای دانشگاهی ، دانش ، ایالات متحده و جهان را کشف کنند ، در آن شرکت کنند و دانش خود را غنی کنند.

از طریق کار گروهی در یک محیط چند فرهنگی ، دانش آموزان را تشویق می کنیم خودشان را درک کنند ، اعتماد به نفس ایجاد کنند و چشم انداز آینده خود را توسعه دهند.

ارزش های احترام متقابل ، حرفه ای بودن و تعالی در امر آموزش و خدمات ما را در کار ما راهنمایی می کند. ما در ایجاد یکی از بهترین برنامه های آموزش بین المللی در کشور ، از سهم بی نظیر هر معلم ، کارمند و دانش آموز قدردانی می کنیم.

چرا UCR؟

1. دانشجوی سیستم دانشگاه کالیفرنیا باشید

دانشگاه کالیفرنیا ، ریورساید یکی از 10 دانشگاه در سیستم دانشگاه دولتی # 1 در UCR ایالات متحده به عنوان متنوع ترین و بین المللی ترین دانشگاه در سیستم UC شناخته شده است و نزدیک به 80،000 فارغ التحصیل دارد که بسیاری از آنها موفق به کسب جوایز معتبر شده اند. مانند کمک هزینه تحصیلی گوگنهایم ، جایزه نوبل ، جایزه پولیتزر و دیگران.

2. در قلب کالیفرنیای جنوبی قرار داشته باشید

ریورساید در 80 کیلومتری شرق لس آنجلس در قلب زیبا و آفتابی جنوب کالیفرنیا واقع شده است. به راحتی به سواحل ، کوه ها ، پارک های تم یا مراکز خرید بروید. در یک جامعه دانشگاهی استقبال و مقرون به صرفه زندگی کنید.

3. در برنامه ای باشید که بهترین تجربه دانشگاه آمریکا را ارائه می دهد

دانشجویان ما به شما خواهند گفت که UCR بهترین مربیان را دارد. همه افراد حرفه ای با تجربه در دنیای واقعی کار می کنند. آنها دوستانه ، مفید و اختصاصی به ارائه بالاترین کیفیت آموزش برای اطمینان از داشتن بهترین تجربه دانشگاه آمریکایی هستند. اندرو ریدلی / Unsplash

San Diego palm trees

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

مکان ها
 • Riverside

  University of California, Riverside Extension 1200 University Ave. Riverside, Ca 92507-4596, , Riverside

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • instagram

سوالات