Keystone logo
Universidad de La Sabana - International Center for Foreign Languages and Cultures

Universidad de La Sabana - International Center for Foreign Languages and Cultures

Universidad de La Sabana - International Center for Foreign Languages and Cultures

مقدمه

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

وزارت زبان ها و فرهنگ های خارجی یک برنامه اسپانیایی با کیفیت بالا به جامعه جهانی و خارجیانی که در کلمبیا ساکن هستند ارائه می دهد. کلاس ها در محیط دانشگاهی ، ایمن و عالی ارائه می شوند.

دانش آموزان مدارس، دانشجویان دانشگاه و دانشجویان، جوانان، بزرگسالان، حرفه ای ها و مدیران، دوره های ما را بهترین گزینه برای بهبود مهارت های ارتباطی در زبان می دانند و فرصتی برای یادگیری در مورد فرهنگ کلمبیا و آمریکای لاتین خواهند داشت.

تمام دوره های اسپانیایی با انواع مختلفی از فعالیت های فرهنگی و دوره های فراغتاری که غنی از تجربیات هستند، تکمیل می شود. شرکت کنندگان نیز در تعدادی هفته ای که می خواهند برای تحصیل و تاریخ شروع دوره انعطاف پذیر ارائه دهند. کلاس ها هر روز دوشنبه شروع می شود.

یادگیری اسپانیایی با ما سقوط در عشق با کلمبیا و فرهنگ آن.

درباره دوره های ما

شما در مهارت های زبان 4 کار خواهید کرد: نوشتن، صحبت کردن، خواندن و گوش دادن (شما همواره واژگان و گرامر جدید را تمرین خواهید کرد). ما راهنمایی های کلاس را به شما ارائه می دهیم، بنابراین شما مجبور نیستید هر گونه مواد اضافی را خریداری کنید. شما فقط یک فرهنگ لغت نیاز دارید

دوره های ما بسیار انعطاف پذیر هستند، شما می توانید انتخاب کنید که چند هفته برای مطالعه و چه زمانی برای شروع. کلاس ها هر دوشنبه شروع می شوند، بنابراین می توانید تاریخ را برای شروع دوره خود انتخاب کنید.

ما دوره های مختلفی داریم که می توانید از آنها انتخاب کنید:

  • دوره عمومی اسپانیایی (15 ساعت کلاس های اسپانیایی در هفته)
  • دوره اسپانیایی شدید (20 ساعت کلاس اسپانیایی در هفته)
  • کار داوطلبانه دوره عمومی اسپانیایی
  • یکی در یک درس

قیمت

هزینه بسته به تعداد هفته هایی که با ما تحصیل می کنید و نوع آن متفاوت است ، البته شما انجام خواهید داد.

می توانید به برخی از دوره هایی که Universidad de La Sabana برای دانشجویان خود دارد بپیوندید. به ما اطلاع دهید که به کدام مباحثی علاقه دارید ، بنابراین می توانیم دوره ای برای شما بیابیم. این دوره نمره نخواهد داشت ، فقط برای حضور می باشد و هزینه اضافی را هم به معنای آن نمی کند.

* این فقط برای دانشجویانی که 2 ماه یا بیشتر بمانند صدق می کند.

یک بار در هفته ما فعالیت های فرهنگی اختیاری مانند بازدید از موزه ها، پارک های طبیعی، مرکز شهر بوگوتا، رستوران ها، و غیره را برنامه ریزی می کنیم. * فقط برخی از فعالیت ها در قیمت گنجانده شده است.

یک بار در هفته کلاسهای رقص آمریکایی آمریکای لاتین داده می شود. بدون هزینه اضافی برای این فعالیت.

128658_rsz_eliott-reyna-jcepn62owl4-unsplash.jpg

محل

دانشگاه در Chia واقع در 7 کیلومتری Bogota است. این یک پردیس زیبا با امکانات عالی دارد.

در La Sabana، یک محیط آموزشی عالی و فعالیت های مختلفی وجود دارد. علاوه بر این، بوگوتا یک شهر جهانگرا است که به بسیاری از گزینه های سرگرمی، ورزش، شب زنده داری، رستوران ها و فعالیت های مختلف می دهد.

چگونه می توان ثبت نام کرد؟

1. فرم ثبت نام را ضمیمه کنید

2. آزمون تست (از طریق اسکایپ یا در سایت) را امتحان کنید. ما باید مصاحبه ای را با اسکایپ برای تعیین سطح اسپانیایی خود انجام دهیم که این کار 15 دقیقه طول خواهد کشید. لطفا به ما اطلاع دهید روزی که برای شما مناسب است.

3. پرداخت دوره (تعداد هفته هایی که انتخاب کرده اید) را پرداخت کنید. در صورتی که شما قبلا برنامه را شروع کرده اید و تصمیم بگیرید که تعداد هفته ها را افزایش دهید، هزینه هر هفته ارزان تر خواهد بود.

پرداخت می تواند توسط:

انتقال بانکی: لطفا از کدهای دانشگاه درخواست کنید که با آن می توانید پرداخت خود را در بانک ترجیحات خود در کشور خود انجام دهید، این پرداخت فقط برای USD است

برای پرداخت پزوی کلمبیا می توانید:

1. سپرده در هر بانکی در کلمبیا

2. کارت نقدی یا کارت اعتباری در دانشگاه

پس از اتمام پرداخت، یک کپی را به ایمیل من ارسال کنید و اگر لازم باشد، نامه ای از پذیرش و گواهی دانشگاه برای ویزای خود را برای شما ارسال خواهم کرد. همچنین لطفا یک نسخه از گذرنامه خود را به ما ارسال کنید.

4. یک PIP (مجوز ورود و امتحان) و یا ویزای دانشجویی داشته باشید.

اگر قصد دارید در کمتر از 3 ماه در کلمبیا اقامت داشته باشید و شما اقامت یک کشور را دارید که برای بازدید از کلمبیا نیازی به ویزای توریستی ندارد. لطفا نامه پذیرش را چاپ کنید و آن را در ماموریت مهاجرت در فرودگاه الوردآدو در بوگوتا نشان دهید؛ شما PIP 5 را در پاسپورت خود دریافت خواهید کرد، که به معنای «مجوز ورود و امتحان بودن» است و برای افرادی که قصد دارند دوره های کوتاه را در نظر بگیرند، استفاده می شود. این دو گزینه اجازه می دهد تا شما در کلمبیا تحصیل کنید.

5. در صورت تمایل برای اقامت در کشوری، یک سیاست بیمه درمانی و حوادث با پوشش بین المللی داشته باشید و برای زمان اقامت در این کشور، یک نسخه اسکن شده برای این ایمیل ارسال کنید: [email protected]

112174_WhatsApp-Image-2019-01-16-at-12.34.35-PM-1.jpg

مکان ها

  • Chía

    Campus del Puente del Común, Km. 7, Autopista Norte de Bogotá. Chía, Cundinamarca, Colombia., , Chía

سوالات