Keystone logo
Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

مقدمه

دانشگاه

این سال 1962 بود که استاد مانوئل Bezerra که د ملو در شهرستان Mogi das Cruzes از یک مدرسه ابتدایی، که در آن زمان هنوز هم بود به نام "بدنسازی" ایجاد شده است. شروع به سازمان آموزش و پرورش Mogiana برای و فرهنگ وجود دارد - بیا.

در سال 1964، کالج برای اولین بار از مجتمع آموزشی که از سال 1973 در دانشگاه Mogi das Cruzes از (UMC) شد تاسیس شد. سنت و علامت پیشگام تاریخ پنجاه سال از موسسه.

در طول این دوره، UMC می آید به آماده سازی دانش آموزان خود را، در حال حاضر بیش از 20،000 شماره در Mogi das Cruzes دانشگاه ها و ویلا لوبوس، / LAPA، به خواسته های بازار کار و ورزش شهروندی.

در حال حاضر دانشگاه Mogi das Cruzes از ده ها تن از دوره که محتوا و روش های تدریس و یادگیری به طور مداوم به روز شده و بهبود یافته است. دانشکده است تا از UMC 60٪ از استادان و پزشکان، که بسیاری از آنها توسعه پروژه های بزرگ علمی ساخته شده است. دانش آموزان همچنین می توانید در پروژه های تحقیقاتی شرکت می کنند، دریافت خواهدنمود.

برای این منظور، دانشگاه حفظ مبادلات با نهاد های ملی و بین المللی و نیز ارائه می دهد آزمایشگاه، تجهیزات مدرن و فضاهای ویژه برای توسعه کلاس ها، سخنرانی ها، کنفرانس ها، در میان بسیاری از دیگر فعالیت های علمی طراحی شده است.

تشکر از این ویژگی، دانشگاه Mogi das Cruzes از برجسته در حرفه ای آموزش در زمینه های دقیق و فنی علوم، علوم انسانی و علوم بهداشت و درمان بوده است. امروز، UMC است در میان بهترین دانشگاه.

این دانشگاه اخیرا توسط وزارت آموزش و پرورش (MEC) مورد بررسی قرار گرفت و به دست آمده تبصره 4 در مقیاس 1-5، که آن را در میان دانشگاه های خصوصی بالا در برزیل و بهترین منطقه آلتو Tiete.

مأموریت ما

"تولید و انتشار دانش به شکل حرفه ای مسئولیت اجتماعی، کارآفرینان و پردازنده از واقعیت معاصر است."

مکان ها

 • São Paulo

  São Paulo, برزیل

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات