Keystone logo
Université Savoie Mont Blanc

Université Savoie Mont Blanc

Université Savoie Mont Blanc

مقدمه

به دانشگاه Savoie Mont Blanc خوش آمدید!

با 14000 دانش آموز، یک مجموعه غنی از آموزش های چند رشته ای و 19 آزمایشگاه تحقیقاتی با شهرت بین المللی، دانشگاه Savoie Mont Blanc یک موسسه در مقیاس انسانی است که همسایگی با سرزمین های آن، همکاری با COMUE دانشگاه Grenoble Alpes و گسترده چشم انداز در اروپا و جهان. دوره های کوتاه مدت (دوره های دانشگاهی در فن آوری، دوره های دانشگاهی) و دوره های طولانی (عمومی، لیسانس تخصصی، حرفه ای و مدرک کارشناسی، دوره های مهندسی و دکتری)، در سطح اول و آموزش مداوم ارائه می دهد. در سه مکان دانشگاهی دانشگاه آنسی، لو بورگت دو لاک و یعقوب Bellecombette، آن را فراهم می کند به خصوص شرایط جذاب زندگی و مطالعه در قلب یک محیط استثنایی، بین دریاچه ها و کوه ها. در حمایت از تحقیق و آموزش، جنبه بین المللی به هویت، جذابیت، پویایی و توسعه عمومی تاسیس ما کمک می کند. تمرکز دانشگاه Savoie Mont Blanc از یک سو برای توسعه پروژه های بین المللی، مدارک تحصیلی مشترک و برنامه های ارائه شده به زبان انگلیسی و از سوی دیگر، هر جا که امکان پذیر است، برای تشویق به تحرک دانشجویان، استادان و محققان خوب برای کارمندان اداری. در حال حاضر در 5 قاره، با 240 موافقت نامه دو جانبه، توانسته است از مکان برجسته خود در مرزهای سوئیس و ایتالیا برای ایجاد روابط قوی و ویژه با موسسات آموزش عالی این دو کشور بهره ببرد.

دانش آموزان ما مطمئنا در دانشگاه Savoie Mont Blanc یک پویایی قوی، کیفیت شخصی در نظارت آنها، حمایت از انتخاب و توسعه برنامه های شخصی و همچنین امکانات لازم برای ادغام درگیر در زندگی کاری دارند. انتخاب دانشگاه Savoie Mont Blanc به معنای انباشت هر گزینه ممکن برای موفقیت و موفقیت شخصی است.

محوطه دانشگاهی

دانشگاه Savoie Mont Blanc بین گرنوبل و لیون واقع شده است و در نزدیکی مرزهای سوئیس و ایتالیا قرار دارد و دارای تحصیلات عالی عالی است که در سطوح منطقه ای، ملی و بین المللی شناخته شده است. 14000 دانش آموز در مجموع در محوطه دانشگاه Jacob-Bellecom-better، Annecy-le-Vieux و Le Bourget-du-Lac، در حال مطالعه 200 دوره پیشنهاد شده است.

تحقیق برای کیفیت قابل قبول

آزمایشگاه 19 آن، ارتباط نزدیکی با موسسات تحقیقاتی ملی (CNRS، INRA، CERN، CEA، IRSTEA) دارد. آنها به طور خاص توسط سازمان خود را به محورهای موضوعی میان رشته ای تقسیم می کنند: مطالعات کوهستانی، انرژی خورشیدی، فیزیک و مکاترونیک. کیفیت این محیط علمی با نزدیکی CERN در ژنو، بزرگترین شتاب دهنده ذرات در جهان و خوشه تحقیقات نانو تکنولوژی در گرنوبل، بیشتر شده است.

ابعاد بین المللی

دانشگاه Savoie Mont Blanc یکی از بهترین دانشگاه های فرانسه برای روابط بین المللی خود است که در شبکه های اصلی مبادلات خارجی قرار دارد.

مکان ها

  • Université Savoie Mont Blanc/Polytech Annecy-Chambéry 5 Chemin de Bellevue Annecy-le-Vieux, 74940, Annecy

  • Université Savoie Mont Blanc Annecy Campus 5 chemin de Bellevue, 74940, Argonay

  • Domaine Universitaire "Chartreuse" Building Le Bourget-du-Lac, 73376, Le Bourget-du-Lac

سوالات