Keystone logo
© © Universitas Prasetiya Mulya
Universitas Prasetiya Mulya

Universitas Prasetiya Mulya

Universitas Prasetiya Mulya

مقدمه

Universitas Prasetiya Mulya

Universitas Prasetiya Mulya پیشگام برنامه MBA و یک دانشگاه پیشرو در کسب و کار و کارآفرینی در اندونزی است. این موسسه در سال 1982 توسط اعضای رهبران برجسته تجاری کشور با هدف خدمت به عنوان مرکز یادگیری عالی برای شرکای خود: کارآفرینان تجاری، متخصصان و محققان تاسیس شد.

در سال 2005، Universitas Prasetiya Mulya تعهد بنیانگذاران را برای آموزش کارآفرینان جوان اندونزیایی با شروع برنامه های کارشناسی تایید کرد. از آن زمان، ثبت نام سالانه دانش آموزان افزایش یافته است، بنابراین فضای بیشتری برای تامین تعداد فزاینده دانش آموزان مورد نیاز بود. در اواخر سال 2009، Universitas Prasetiya Mulya پردیس دوم را با مساحت 8 هکتار در یک منطقه حومه نوپا در جنوب غربی جاکارتا ساخت. شهر Edutown-Bumi Serpong Damai (BSD).

پردیس BSD فضای دلپذیری را برای مطالعه ارائه می دهد زیرا دور از شلوغی جاکارتا قرار دارد و توسط امکانات پردیس برتر پشتیبانی می شود. پردیس جدید به ویژه برای ارائه خدمات بهتر به دانشجویان مقطع کارشناسی ساخته شده است و به طور خلاقانه نماد تعهد بالای دانشگاه پراسیتیا مولیا به استانداردهای بالای تعالی در آموزش و ایجاد کارآفرینان موفق و متخصصان تجاری است.

در اوایل سال 2016، Universitas Prasetiya Mulya به دانشگاهی در آینده تبدیل شد تا با تبدیل شدن به یک دانشگاه مشارکتی در اندونزی، به چالش‌های متنوع قرن بیست و یکم پاسخ دهد. Universitas Prasetiya Mulya با تأسیس دانشکده جدید علوم کاربردی، فناوری، مهندسی و ریاضیات (Applied STEM) به اهمیت همکاری در علوم پی می برد. در کنار دانشکده بازرگانی و اقتصاد (SBE) و موسسه آموزشی اجرایی (ELI) با سابقه و مشهور آن.

Prasetiya mulya, Universitas prasetiya mulya, sekolah bisnis دان اقتصاد universitas prasetiya mulya, prasmul, sekolah bisnis terbaik di Jakarta, sekolah mice jakarta, Kuliah jurusan mice, Kuliah event, kampus bisnis dijakarta, kampus bisnis

چشم انداز و مأموریت

چشم انداز

این دانشگاه دارای چشم‌اندازهایی است که می‌تواند نیروی محرکه‌ای در پیشرفت علم باشد و از طریق آموزش، ایجاد و توسعه یک تجارت نوآورانه و برتر باشد. در عین حال، Universitas Prasetiya Mulya متعهد به تحقیق و آموزش در زمینه علوم تجاری، اجتماعی و STEM کاربردی برای پیشرفت و شکوفایی اندونزی است.

مأموریت

ماموریت های این دانشگاه به شرح زیر است:

 1. برای انجام آموزش های تجاری، اجتماعی و کاربردی STEM با فرآیند یادگیری دانش آموز محور با کیفیت بالا برای توسعه کسب و کار و رهبران حرفه ای که دارای برتری، کرامت، اخلاق و احترام به کثرت هستند و کمک زیادی به توسعه اندونزی می کنند.
 2. انجام تحقیقات با کیفیت در زمینه های علوم تجاری، اجتماعی و STEM کاربردی و نوآوری به منظور ایجاد اکوسیستم های تجاری سالم و کمک به پیشرفت علم.
 3. برای انجام خدمات اجتماعی از طریق استفاده از تخصص در کسب و کار، اجتماعی و STEM کاربردی برای پیشرفت اندونزی.
 4. نوآوری در زمینه علوم تجاری، اجتماعی و STEM کاربردی برای شروع سرمایه گذاری های تجاری با استفاده از خرد محلی.

مکان ها

 • Jakarta

  Edutown Kav Edu I No. 1JI. BSD Raya UtamaBSD City, Kab. Tangerang, , Jakarta

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات