Keystone logo
University of Edinburgh Winter School

University of Edinburgh Winter School

University of Edinburgh Winter School

مقدمه

به University of Edinburgh Winter School خوش آمدید!

مدرسه زمستانی در سال 2021 بصورت آنلاین برگزار می شود. تحصیل در دانشگاه ادینبورگ بهترین راه برای گسترش افق علمی و فرهنگی شما در یکی از 20 دانشگاه برتر جهان (QS World University Rankings 2020) است.

تاریخ ما

فارغ التحصیلان برجسته و دانشمندان برجسته ، با داشتن تاریخ غنی ، در قرنهای متمادی به عنوان یک دانشگاه مشهور در جهان جای افتخار داریم.

از برندگان نوبل و قهرمانان المپیک گرفته تا کاوشگران و نخست وزیران فضایی ، دانشگاه ادینبورگ از زمانی که دروازه دانشجویان اول خود را در سال 1583 باز کرد ، بر تاریخ تأثیر می گذارد.

متفکران زمین شکن

به دنبال روشنگری اسکاتلندی در قرن 18 ، این دانشگاه در خط مقدم دانشگاه و تفکر انتقادی قرار گرفت.

به دلیل عزم و استقامت گروهی از روشنفکران ادینبورگ ، حقایق ثابت شده در مورد جهان با جسارت و به طور مداوم به چالش کشیده می شدند.

در میان این گروه دیوید هیوم ، فیلسوف ، اقتصاددان و مقاله نویس مشهور به بدبینی و تجربه گرایی فلسفی بود. جوزف بلک ، شیمیدان کشف گرمای نهان و دی اکسید کربن. و جیمز هاتون ، "پدر زمین شناسی مدرن".

142280_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

شکل دادن به گذشته ، حال و آینده

ما خانه قدیمی ترین جوایز ادبی بریتانیا هستیم ، جوایز جیمز تایت سیاه و گوسفند دالی ، اولین حیوانی که از سلول سوماتیک بزرگسال کلون می شود.

در اینجا نیز در دانشگاه ادینبورگ بود که از سر آرتور کانن دویل الهام گرفته شد تا شخصیت بدنام خود را ایجاد کند ، شرلوک هلمز و جیمز یانگ سیمپسون از طریق کشف خصوصیات کلروفرم پیشگام مواد بیهوشی شدند.

اخیراً ، فیزیکدان نظری و استاد برجسته پیتر هیگز به دلیل پیش بینی خود در سال 1964 از هیگز بوزن ، جایزه نوبل فیزیک را به طور مشترک دریافت کردند.

این دانشگاه از طریق دستاوردهای فراوان کارمندان و دانشجویان خود ، به ارائه تحقیقات پیشرفته ، آموزش الهام بخش و تفکر نوآورانه به عنوان اخلاق اصلی خود ادامه داده است و برخی از بزرگترین ذهن ها را از سراسر جهان به خود جلب کرده است.

مکان ها

مکان ها
 • Edinburgh

  Paterson's Land, Holyrood Road, , Edinburgh

  • twitter
  • facebook
  • instagram

برنامه ها

  موسسه همچنین ارائه می دهد:

  سوالات