Keystone logo
University of Peloponnese - International Olympic Academy in Greece

University of Peloponnese - International Olympic Academy in Greece

University of Peloponnese - International Olympic Academy in Greece

مقدمه

تاریخچه IOA

در سال 1927، پیر دو کوبرتن توسط دولت یونان به المپیا دعوت شده بود، برای شرکت در پرده برداری از دستگیره های یادبود به منظور احترام به اقدامات خود را برای احیای بازی های المپیک ایجاد شده است. در طول اقامت خود در یونان، او مورد بحث نیاز به یک مرکز دانشگاهی برای مطالعه جنبش المپیک و روند آن با دوست خود ایوانیس Chrysafis، که وزارت آموزش و پرورش فیزیکی در دانشگاه آتن به عهده دارد. کوبرتن معتقد بودند که جنبش المپیک باید از اهداف آموزشی خود منحرف و نوشته بود: "من قادر به انجام به پایان آنچه من می خواستم به کامل نشده است. من باور دارم که یک مرکز مطالعات المپیک را حفظ و پیشرفت کار من بیش از هر چیز کمک و آن را از مسیرهای نادرست که من از ترس نگه داریم. »

ایده کوبرتن در با اهداف کمیته المپیک یونان، که می خواست به راه اندازی یک مرکز دانشگاهی پس از سالن تربیت بدنی باستان مدل شد، به بنیادهایی برای ارزش آموزشی ورزش را با انجام مطالعات و سازماندهی بازی های کلاسیک. مرگ ناگهانی Chrysafis (1930) و کوبرتن (1937) آنها را از اجرای سال ideas.One خود پس از مرگ کوبرتن و زیر آرزو خود باز، قلب خود را در داخل ستون سنگی یادبود یادبود در المپیا باستان قرار داده شد.

این ایده برای ایجاد یک مرکز برای بازی های المپیک در المپیا باستان حاد شده است. این پروژه توسط ایوانیس Ketseas، دانشجوی Chrysafis در باشگاه ملی ژیمناستیک و دبیر کمیته المپیک یونان و آلمانی کارل دیم، یکی از همکاران نزدیک کوبرتن اختصاص داده شده به جنبش المپیک و آموزش و پرورش گرفته شده است. دیم و Ketseas، که با هم برای حمل مشعل برای اولین بار از Olympia به برلین در سال 1936 کار کرده بود، تصمیم به کار در جهت تحقق یک مرکز مطالعات المپیک است. در سال 1938 آنها یک برنامه برای یک موسسه به نام آکادمی بین المللی المپیک تهیه کرده و آن را به کمیته المپیک یونان ارائه کرده بودند. اسقرار این طرح، و در همان سال، تاسیس شده در منشور آن تاسیس و بهره برداری از IOA، به عنوان یکی از اهداف این کمیته به تصویب رسید.

در جلسه کمیته ملی المپیک 38 در قاهره، اعضای کمیته بین المللی المپیک توسط HOC در مورد قانون به تازگی برای ایجاد یک آکادمی المپیک در یونان به تصویب رسید مطلع شدند. یک سال بعد، در جلسه کمیته ملی المپیک 39 در لندن، کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفت به جای این بنیاد که ایده ال های المپیک از طریق آموزش تحت نظارت آن حمایت می کنند. پس از پایان جنگ جهانی دوم، یک یادداشت دقیق در مورد بهره برداری از آکادمی، پیش نویس شده توسط Ketseas و دیم، به جلسه کمیته ملی المپیک 41 در استکهلم در سال 1947 ارائه شد.

در 1949 آوریل 28، جلسه کمیته ملی المپیک 44 در رم اتفاق آرا تصویب استقرار IOA، و اختصاص داده اجرا و بهره برداری خود را به کمیته المپیک یونان، تحت نظارت کمیته بین المللی المپیک. چند سال بعد و پس از یک مبارزه طولانی، اولین جلسه IOA برای تابستان سال 1961 همزمان با مراسم افتتاح ورزشگاه باستانی المپیا، که به لطف ابتکار عمل را از کارل دیم، که هزینه های تضمین کاوش های باستان شناسی شده است برنامه ریزی شده بود پروژه.

آکادمی بین المللی المپیک به طور رسمی در 1961 ژوئن 14 افتتاح شد، و مجموعه مقالات اولین جلسه توسط Cleanthis Palaeologos، مدیر گروه تربیت بدنی از دانشگاه آتن، و آلمان استاد Lotz به رهبری شد.

از سال 1962 تا سال 1990 تحصیل در آکادمی اواخر دین خود، اوتو Szymiczek، که کمک به توسعه آکادمی ارزشمند بود هماهنگ شده بود. همراه با استاد Palaeologos، که ساخته شده بود افتخاری معاون رئیس جمهور از آکادمی، آنها البته به مدت سه دهه (فلوچارت)، و هر دو اهدا شد مدال طلا از سهم Academy.The از N. Nissiotis، استاد فلسفه دین، همچنین در توسعه علمی از IOA بود. او بیش از آکادمی از سال 1977 تا مرگ او در سال 1986 به ریاست.

در طول دهه اول خود را از عمل، فعالیت های IOA به جلسه بین المللی برای شرکت کنندگان جوان محدود بود. از سال 1970، به تدریج IOA برنامه های آموزشی اضافی اختصاص داده شده به مسائل جنبش المپیک اجرا شده است. امروز، بسیاری از حوادث مختلف هر ساله برگزار در محل در المپیا باستان. تا سال 1966، شرکت کنندگان در چادر زندگی می، و جلسات در زیر درختان کاج برگزار شد. اولین ساختمان در سال 1967 تکمیل شد، و آنها را به تدریج به با امکانات ورزشی و ساختمان های جدید اضافه شده است. مرکز کنفرانس جدید در سال 1994 تکمیل شد، آوردن دولت از امکانات هنری به خدمات از شرکت کنندگان.

در به رسمیت شناختن سهم خود را به هدف انسانی آن را در خدمت و به توسعه جنبش المپیک، IOA جایزه Bonacosa در سال 1961 و 1970 و جام المپیک در سال 1981 اهدا شد.

دیدگاه به کاوش و تقویت مشارکت از جنبش المپیک به بشریت در قرن 21st

توابع آکادمی بین المللی المپیک به عنوان یک مرکز میان رشته ای چند فرهنگی است که با هدف بررسی، غنی سازی و ترویج المپیک. پایه و اساس چنین موسسه های سالن تربیت بدنی باستانی، که ایده آل المپیک توسط هماهنگ کشت بدن، و ذهن شکل الهام گرفته شده بود.

سازمان از اولین بازی های المپیک قرن 21 در آتن در یک زمینه تغییرات در سطح بین المللی است که هر جنبه ای از تفکر انسان و activity.We، فرهنگ ما و تمدن ما تاثیر می گذارد و جو در زمان در حال حاضر وارد یک دوره انتقالی بیشتر که در آن تصاویری از جهان است که ما را به گرفتن برای مسلم مورد استفاده قرار گرفت در حال تغییرند.

، به، تحولات مرتبط علمی فن آوری های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است که مشخص مسیر بشریت به سمت هزاره سوم در حال نفوذ در هر ایده، هنجار و نهاد community.This بین المللی ما موج پویا نیز باز کردن اشکال جدیدی از گفتگو برای آینده المپیک. علاوه بر این، به عنوان می تواند از طریق مطالعه تاریخ طولانی سن آن دیده می شود، ایده آل المپیک همواره با توجه به شرایط حاکم گسترده تر در طول دوره های مختلف در زمان تصور شده است و تشکیل شده است.

تولد، رفاه، کاهش و احیای بازی های المپیک همه بازتابی از شرایط فرهنگی گسترده تر است که هر دوره شکل گرفته است. گمانه زنی ها و پتانسیل هنوز از جنبش المپیک در حال تحول به طور طبیعی در روند تحقق چنین ایده آل ناشی.

"المپیک"، بعد از همه، در کلمات پیر دو کوبرتن، "یک سیستم نیست، بلکه یک حالت ذهنی است. این می تواند یک طیف گسترده ای از حالت های بیان و هیچ مسابقه پست و یا دوران نفوذ می توانید ادعا دارند که دارای انحصار آن ".

آکادمی بین المللی المپیک یک فرصت منحصر به فرد برای دانشجویان، دانشگاهیان، ورزشکاران، هنرمندان و مقامات از سراسر جهان برای تبادل نظر و به اشتراک گذاری این "دولت از ذهن" در المپیا باستان فراهم می کند.

طیف گسترده ای از جلسات آموزشی، برنامه های دانشگاهی و در مطالعات پژوهشی عمق که ارائه می شوند، نسبت به تمام خدمت چشم انداز از آکادمی بین المللی المپیک برای قرن جدید هدف: برای کشف و افزایش سهم المپیک به بشریت است.

ماموریت ماموریت آکادمی بین المللی المپیک

هدف از آکادمی بین المللی المپیک است که برای ایجاد یک مرکز فرهنگی بین المللی در المپیا، برای حفظ و گسترش المپیک روح، مطالعه و اجرای اصول آموزشی و اجتماعی از جنبش المپیک و تحکیم پایه و اساس علمی از ایده آل های المپیک، در انطباق با اصول توسط یونانیان باستان و حامیان جنبش المپیک معاصر، از طریق ابتکار عمل بارون دو کوبرتین گذاشته شد. ماموریت IOA است:

 1. به تابع به عنوان یک مرکز بین المللی مطالعات علمی المپیک، آموزش و پژوهش.
 2. به عمل به عنوان یک مجمع بین المللی برای آزادی بیان و تبادل نظر در میان خانواده های المپیک، روشنفکران، دانشمندان، ورزشکاران، مدیران ورزشی، مربیان، هنرمندان و جوانان جهان است.
 3. برای گرد هم آوردن مردم از سراسر جهان، در روح دوستی و همکاری.
 4. برای ایجاد انگیزه در مردم به استفاده از تجارب و دانش به دست آمده در IOA مولد، در ترویج ایده ال های المپیک در کشورهای مربوطه می باشند.
 5. برای خدمت به و ترویج آرمان ها و اصول جنبش المپیک.
 6. به همکاری با و کمک به آکادمی ملی المپیک و هر نهاد دیگر اختصاص داده شده به آموزش و پرورش المپیک است.
 7. برای بررسی بیشتر و افزایش سهم المپیک به بشریت است.

مکان ها

 • Athens

  52, Dimitrios Vikelas Avenue, 152 33, Athens

 • Diethnis Olimpiaki Akadimia

  Diethnis Olimpiaki Akadimia, یونان

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات