Keystone logo
University of Pisa Summer - Winter Schools & Foundation Course

University of Pisa Summer - Winter Schools & Foundation Course

University of Pisa Summer - Winter Schools & Foundation Course

مقدمه

دانشگاه پیزا که در سال 1343 تأسیس شد، یکی از معتبرترین دانشگاه های ایتالیا است.
از فارغ التحصیلان مشهور این دانشگاه می توان به گالیله گالیله، 3 برنده جایزه نوبل و 2 مدال فیلدز اشاره کرد.
این دانشگاه در میان 3 دانشگاه برتر ایتالیا (ARWU) قرار دارد.
امروزه دانشگاه پیزا یک مرکز مدرن معتبر برای آموزش و تحقیقات پیشرفته است.

پیزا به دانشجویان بین المللی فرصتی بی نظیر برای مطالعه و تجربه غنای تاریخ و فرهنگ ایتالیا در محیطی زیبا و هیجان انگیز ارائه می دهد. در سراسر جهان به دلیل برج کج معروف است، تقریباً تمام بخش های آن در قلب شهر واقع شده اند. موقعیت جغرافیایی استراتژیک، فرودگاه بین المللی و ارتباطات ریلی عالی، امکان سفرهای آخر هفته را به سایر نقاط ایتالیا و اروپا فراهم می کند.

***

دوره پایه یک برنامه یک ساله است که منحصراً به زبان انگلیسی تدریس می شود، که شکاف بین تحصیلات دبیرستان و دانشگاه را پر می کند و دانش آموزان را با زمینه علمی مناسب برای مدرک ایتالیایی در دانشگاه پیزا مجهز می کند.
این برنامه برای دانش‌آموزان بین‌المللی که 11 یا 10 سال تحصیل کرده‌اند و دبیرستان را با موفقیت به پایان رسانده‌اند و دانش‌آموزان آمریکایی که دوره‌های Advanced Placement (AP) را در طول سال آخر دبیرستان گذرانده‌اند و 2 سال در کالج شرکت نکرده‌اند، طراحی شده است.

***

مدارس تابستانی دوره های آکادمیک فشرده برای دانشجویان بین المللی و همچنین برای فارغ التحصیلان هستند.
آنها بیشتر از 4 روز تا 6 هفته طول می کشند و در یک زمینه بین المللی برگزار می شوند، با دانشجویان و اساتیدی که از نقاط مختلف جهان می آیند و تمام سخنرانی ها به زبان انگلیسی ارائه می شود.
آنها با فرمت های آموزشی غیر متعارف (کارگاه ها، آموزش ها، گشت و گذارها، رویدادهای فرهنگی، توصیفات تجاری، و غیره) و رویکرد چند رشته ای مشخص می شوند. اساتید در حوزه های خود متخصص هستند و علاقه زیادی به کاری که انجام می دهند دارند.
مدارس تابستانی مقررات آکادمیک سختگیرانه ای را رعایت می کنند: هر کدام حداقل 3 واحد ECTS اعطا می کنند و شرکت کنندگانی که امتحانات نهایی را با موفقیت پشت سر بگذارند، یک رونوشت تحصیلی رسمی دریافت می کنند.

***

مخاطب:

دانشگاه دی پیزا
Palazzo Modica - Piazza Torricelli, 4 - 56126 Pisa (PI) Italy
اطلاعات در مورد دوره بنیاد: [email protected]
اطلاعات در مورد مدارس تابستانی: [email protected]

مکان ها

مکان ها
  • Pisa

    Pisa, ایتالیا

    سوالات