Keystone logo
University Senior College Adelaide

University Senior College Adelaide

University Senior College Adelaide

مقدمه

کالج ارشد دانشگاه در سال 2002 به عنوان یک، مدرسه سکولار شرکت آموزشی مستقل ثانویه برای سال 11 و 12 دانش آموز به دنبال یک دانشگاهی و حمایت تاسیس شد Pathway به تحصیلات دانشگاهی و فراتر از آن. در سال 2020 ، کالج ارشد دانشگاه سال 10 را معرفی کرد.

در کالج ارشد دانشگاه ما متعهد به آماده سازی دانشجویان برای پر کردن شکاف بین تحصیلات متوسطه و عالی هستیم. USC در حال حاضر یکی از مهمترین مدارس تغذیه کننده بخش دانشگاه در استرالیای جنوبی ، به ویژه دانشگاه آدلاید است.

در حالی که تیم متخصص و باتجربه ما از معلمان برای ایجاد مشارکت آموزشی و یادگیری با دانش آموزان همکاری می کنند ، دانش آموزان تشویق می شوند مسئولیت یادگیری خود را به عهده بگیرند. روز مدرسه در کالج ارشد دانشگاه به گونه ای شکل می گیرد که دانش آموزانی را انتخاب کند که از طیف گسترده ای از موضوعات که پیوندهای مشخصی با ورودی دانشگاه دارند ، انتخاب کنند. در این محیط پویا ، بزرگسالان ، دانش آموزان قادر به شناسایی و پیگیری برنامه های معتبر مطالعه هستند که Pathways شغلی را برای گزینه های Pathways فراهم می کند.

همکاری منحصر به فرد ما با دانشگاه آدلاید یادگیری ایجاد Pathway است که می تواند الهام بخش است. دسترسی آماده به کادر علمی و امکانات تخصصی یک تجربه یادگیری غنی و ابتکاری را فراهم می کند. هدف ما این است که یک محیط همکاری را توسعه دهیم که باعث رشد دانش ، مهارت ، نگرش ، اعتماد به نفس و احساس ارزش شخصی می شود که دانش آموزان را قادر می سازد حداکثر توانایی های شخصی خود را داشته باشند. دانش آموزان ما از زمینه های بسیار متنوعی برخوردار هستند و بیش از 80 مدرسه پذیرش محلی ما را تأمین می كنند.

مکان ها

  • Adelaide

    Kintore Avenue, 5005, Adelaide

    سوالات