Keystone logo
University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions

مقدمه

مدرسه پرستاری و حرفه های بهداشتی ماموریت دانشگاه سانفرانسیسکو را برای ارائه آموزش هنرهای لیبرالی که ریشه در سنت یسوعیان در تنوع ، عدالت و چشم اندازهای جهانی دارد دنبال می کند. در حمایت از این مأموریت ، دانش آموزان دانشکده پرستاری و حرفه های بهداشتی بخشی از یکی از هیجان انگیزترین و متنوع ترین شهرها برای ارائه خدمات درمانی پیشرفته در کشور هستند. فارغ التحصیلان به عنوان پزشکان با تجربه ، مبتکر و با تجربه در زمینه مراقبت های بهداشتی عمل می کنند.

چشم انداز

دانشکده پرستاری و حرفه های بهداشتی در دانشگاه سان فرانسیسکو با آماده سازی متخصصان بهداشتی برای رسیدگی به عوامل تعیین کننده سلامت ، ترویج سیاست و حمایت و ارائه یک قطب نمای اخلاقی برای تغییر مراقبت های بهداشتی به منظور برابری بیشتر و مثبت ، ماموریت دانشگاه را پیش می برد. بر کیفیت ، تحویل و دسترسی تأثیر می گذارد.

مأموریت

مأموریت مدرسه پرستاری و حرفه های بهداشتی (SONHP) این است که آموزش حرفه های پرستاری و بهداشت را در چارچوب سنت یسوعی پیش ببرد. این مدرسه از رویکردهای پویا و ابتکاری در آموزش کارشناسی و کارشناسی ارشد برای آماده سازی متخصصان برای حوزه های فعلی و آینده استفاده می کند. هدف این است که به طور م experiencesثر تجربیات کلاسی ، بالینی و میدانی را با انتظارات برای شایستگی ، شفقت و عدالت در مراقبت های بهداشتی ، حفاظت و ارتقاء در چارچوب بالاترین استانداردهای دانشگاهی پیوند دهید.

ارزش های

مطابق با ارزشهای اصلی دانشگاه ، ارزشهای دانشکده پرستاری و حرفه های بهداشتی ایجاد و حفظ محیطی است که بر اساس احترام متقابل ، شفافیت ، همکاری ، حرفه ای گری ، خلاقیت ، تنوع ، تعالی را در تلاش های علمی حرفه های سلامت ارتقا می بخشد. ، حساسیت فرهنگی و معنویت. ارزشهای شخصی صداقت ، برتری تحصیلی ، احترام به خود و دیگران ، شفقت و مراقبت ، رشد شخصی ، مسئولیت پذیری و مسئولیت پذیری ، حرفه ای بودن ، علاقه به عدالت ، و سلامتی و رفاه شخصی را نشان دهید. تأثیر مثبت بر عملکرد پرستاری و محیط های مراقبت های بهداشتی با ترویج: سلامتی و تندرستی ، مراقبت جامع ، بیمار محور ، حمایت از بیمار ، روح تحقیق و عمل مبتنی بر شواهد ، بهبود ایمنی و کیفیت ، مراقبت های مقرون به صرفه ، فناوری های نوظهور متعادل با یک انسان دوست رویکرد ، تصمیم گیری های حرفه ای و اخلاقی ، افزایش دسترسی به مراقبت ، به ویژه برای افراد آسیب پذیر ، زیرساخت موثر بهداشت عمومی و یادگیری مادام العمر. مأموریت ، چشم انداز و ارزش های دانشکده پرستاری و حرفه های بهداشتی در کتاب های راهنمای دانشجویان کارشناسی ارشد و کارشناسی گنجانده شده است. علاوه بر این ، آنها در برنامه های درسی کارشناسی ارشد و کارشناسی گنجانده شده اند و اجزای جدایی ناپذیر فرایند ارزیابی دانشجو هستند. مأموریت ، چشم انداز و ارزش های دانشکده پرستاری و حرفه های بهداشتی را در ارزیابی های آخر برنامه ، ارزیابی دوره ها برای تجربیات عملی ، آزمایش دوره و شایستگی ها و نتایج پایان دوره پیاده سازی می کند.

روانشناسی بالینی PsyD از USF SONHP.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • San Francisco

  920 Mason Street San Francisco, CA 94129, , San Francisco

 • Orange

  St. Joseph Center 480 South Batavia St., CA 92868, Orange

  • Sacramento

   1, Capitol Mall suite 100, CA 95814, Sacramento

   • Pleasanton

    6120 Stoneridge Mall Rd #150, CA 94588, Pleasanton

    سوالات