Keystone logo
UTH Florida University

UTH Florida University

UTH Florida University

مقدمه

فراتر از برتری

به کارگیری فن آوری های نوآورانه

آموزش و پرورش 100٪ بر روی خط Designes Especifically برای توزیع بر روی خط مطالعه از هر نقطه در جهان

کیفیت بالا

مجاز توسط دولت فلوریدا، ایالات متحده مواد و روش ها فرم مدرسه بازرگانی هاروارد

برنامه های انعطاف پذیر

اجازه می دهد همزمان با تحصیل کار اجازه تکمیل برنامه های در یک زمان کوتاه

مقرون به صرفه

کارآمد عملیات به اشتراک گذاری پس انداز با دانش آموزان هزینه های پایین و با کیفیت بالا

فلسفه آموزش

دانشگاه UTH فلوریدا استخدام یک صفحه وب به عنوان پورتال جهانی خود و یا نقطه دسترسی اصلی به نظام آموزشی تحویل آنلاین. به این اثر، دانشگاه UTH فلوریدا دسترسی آسان، پویا پورتال آموزش الکترونیکی است که دانش آموزان را قادر به دریافت کلاس های خود را در یک محیط امن و حرفه ای توسعه داده است. دانشگاه UTH فلوریدا همه منابع یادگیری و مواد را به دانشجویان و استادان از طریق پلت فرم آموزش الکترونیکی فراهم می کند.

همه منابع یادگیری، از جمله اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث خواهد شد از طریق پلت فرم متمرکز ما قابل دسترسی است. همه کاربران ممکن است با پلت فرم در هر دو رفتار همزمان و ناهمزمان در تعامل است. فعالیت های آسنکرون که در آن همه شرکت کنندگان لازم نیست مانند تعامل در انجمن ها، اداره پست، ویکی، و غیره در حال حاضر و یا متصل در همان زمان وجود دارد فعالیت های همزمان، از سوی دیگر، تعاملات در زمان واقعی است یا زندگی می کنند و شامل چت و ویدئو کنفرانس در میان دیگران.

پلت فرم یادگیری دانشگاه UTH فلوریدا طراحی شده است برای کار با هر کامپیوتر شخصی، لپ تاپ یا تبلت در حال اجرا یک مرورگر وب با دسترسی به اتصال به اینترنت.

دانش آموزان UTH فلوریدا چه کسانی هستند؟

دانشگاه UTH فلوریدا برای خدمت به جامعه مهاجر در فلوریدا و ایالات متحده ساخته شده است. با ارائه انعطاف پذیری آموزش آنلاین و مقرون به صرفه شهریه UTH دانشگاه فلوریدا انتظار دارد که فارغ التحصیلان آن خواهد توسعه حرفه ای بهبود یافته و چشم انداز درآمد در دراز مدت دست یابد.

در همان زمان، دانشگاه UTH فلوریدا انتخاب ایده آل برای دانش آموزان در امریکا لاتین که می خواهید برای افزایش چشم انداز شغلی خود را با نگه داشتن درجه صادر شده توسط یک دانشگاه با مجوز وزارت فلوریدا آموزش و پرورش از درجه آمریکا ممکن است به عنوان داشتن و تجاری تر درک است ارزش و انتقال توسط بازار.

ONLINE

نوآورانه + کیفیت بالا + مقرون به صرفه

دانشگاه UTH فلوریدا 100٪ آنلاین است و ارائه خدمات خود را در یک محیط مجازی به عمد طراحی استفاده از فن آوری لبه به دیدار دانش آموزان ما نیازهای یادگیری. ما ارائه کیفیت تجارب یادگیری از طریق حل مسئله در حالی که تشویق خلاقیت و نوآوری است.

دانشگاه UTH فلوریدا به مدل آموزش از راه دور متعهد است. ما باور داریم که بر روی خط آموزش و پرورش نوآوری مخل قرن 21 است که پارادایم آموزش عالی شکستن و در نهایت را آموزش با کیفیت مقرون به صرفه و بالا برای همه و در همه جا نتیجه اجازه می دهد جوامع و کشورهای ما به رشد و رفاه است.

برنامه های انعطاف پذیر

آموزش آنلاین ارائه می دهد انعطاف پذیری برنامه ریزی بزرگ اجازه دانش آموزان به مطالعه در زمان مناسب، به راحتی اجازه می دهد به جای الزامات حفظ شغل و کسب درآمد در حالی که تحصیل برای کسب مدرک به منظور بهبود چشم انداز اقتصادی.

قیمت

آموزش آنلاین، هیچ گزینه ای ساده زواید که عبارتند از: "تجربه زندگی دانشگاهی" است. در مقابل، آن را ارائه یک راه مقرون به صرفه به دست آوردن درجه مورد نظر و ابزار حرفه ای.

کیفیت بالا

روش مورد

تمام دوره های در سطح کارشناسی ارشد و بسیاری در مقطع کارشناسی آموزش داده می شود با استفاده از روش مورد که غرق دانش آموزان در موقعیت های واقعی مواجه شده کار واقعی و نیاز دانش آموزان به استنتاج و پیشنهاد راه حل که باید میان گزینه های ارائه شده توسط دانش آموزان دیگر دفاع کرد. این روش شامل مشارکت دانش آموز فعال و تحریک توسعه تفکر انتقادی است.

روش مورد آموزش داده شده است به عنوان یک ابزار تشخیصی برای در مشکلات تجزیه و تحلیل استفاده می شود، تشخیص الگوهای و طراحی شده است و برای استفاده از مربیان و همچنین دانش آموزان دیگر در یک محیط است که به ترویج به اشتراک گذاری تجارب جمعی و نقاط منحصر به فرد از نظر یاد بگیرند. در بحث از هر مورد، ابزار کسب و کار خاص آموزش داده می شود و تحت تجزیه و تحلیل به وضعیت خاص استفاده شود.

دانش آموزان مورد نیاز است به تجزیه و تحلیل مشکل، توسعه راه حل، جایگزین در نظر گرفته و یک مسیر عمل را انتخاب نمایید. تصمیم گیری با دیگر دانش آموزان به اشتراک گذاشته و دفاع در بحث آزاد، تحریک همکاری گروه، مهارت های ارتباطی و تجزیه و تحلیل انتقادی از همه گزینه ها باشد.

انتشار مدرسه بازرگانی هاروارد

مواد مورد استفاده شده توسط دانشگاه فلوریدا UTH توسعه یافته اند و توزیع شده توسط مدرسه بازرگانی هاروارد و دانشگاه هاروارد انتشار کسب و کار. علاوه بر این، تمام UTH فلوریدا مدرسان دانشگاه توسط دانشکده بازرگانی هاروارد اساتید آموزش داده شده است به استفاده از روش مورد به عنوان یک ابزار آموزشی.

مواد و آموزش دریافت شده از مدرسه بازرگانی هاروارد و دانشگاه هاروارد انتشار کسب و کار عوامل بسیار مهم در انجام تعهد ما به ارائه سطح بالایی از کیفیت در کسب و کار و مدیریت آموزش و پرورش ما هستند.

بدون نیاز به یادگیری انگلیسی به آموزش و پرورش

تمام دوره در دانشگاه UTH فلوریدا 100٪ اسپانیایی انجام شده است. بنابراین، بدون نیاز به یادگیری زبان انگلیسی به آموزش و پرورش از دانشگاه های ما واقع در ایالت فلوریدا است.

اصول تدریس در آموزش و پرورش کسب و کار جهانی هستند و بدون نیاز به ترجمه آنها به منظور آنها را یاد بگیرند و یا اعمال آنها را به زندگی حرفه ای یک دانش آموز وجود دارد. هدف از دانشگاه UTH فلوریدا است که برای آموزش و توسعه ابزار لازم برای یک حرفه ای در دنیای کسب و کار و دانش زبان انگلیسی، در حالی که مهم است، به یک کار حرفه ای موفق ضروری است.

دانش آموزانی که تمایل به توسعه مهارت های زبان انگلیسی خود را به ثبت نام در مدارس زبان تخصصی را تشویق کرد.

مجوز

دانشگاه UTH فلوریدا است که توسط کمیسیون مستقل برای آموزش و پرورش، وزارت فلوریدا آموزش و پرورش محفوظ است. اطلاعات اضافی در مورد این موسسه ممکن است از طریق تماس با کمیسیون در 325 غرب گینز خیابان، سوئیت 1414، تالاهاسی، فلوریدا 32،399 دست آمده است.

مکان ها

  • Tampa, آمریکا

سوالات