Keystone logo
Universiti Teknologi PETRONAS

Universiti Teknologi PETRONAS

Universiti Teknologi PETRONAS

مقدمه

دانشگاه تکنولوژی پتروناس (UTP) در سال 1997 تاسیس شد و رشد کرده است به یکی از دانشگاه های خصوصی برجسته ترین در مالزی. UTP ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه های مهندسی صنعت مربوطه، علم و فناوری در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد و با هدف تولید فارغ التحصیلان خوب گرد با کیفیت رهبری عالی و توانایی های ارتباطی. UTP بیش از 10،000 فارغ التحصیلان تولید کرده است و در حال حاضر ثبت نام شده از بیش از 6000 دانشجوی مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی از 1200 بیش از 66 کشور در سراسر جهان.

در کمتر از دو دهه از زمان تأسیس آن، دانشگاه شناسایی ملی و بین المللی معتبر به دست آمده است. UTP تنها دانشگاه خصوصی در مالزی در 160 بالای تحت Quacquarelli SYMONDS (QS) دانشگاه رتبه بندی رتبه بندی می شود: آسیا 2015 و در 288 برای رتبه بندی QS جهانی دانشگاه 2015 تحت نظر دانشکده فنی و مهندسی قرار گرفت.

UTP یک دستاورد ستوده در رتبه بندی دانشگاه های جهان QS با موضوع در سال 2016 ساخته شده است. QS UTP به عنوان میان موسسات نخبگان جهان در چهار از 42 نفر برجسته در این رتبه بندی به رسمیت شناخته است.

سال نشانه بهبود قابل توجهی در رتبه بندی برای افراد مهندسی شیمی و مهندسی مکانیک. مهندسی شیمی موقعیت خود را بهبود یافته است و در حال حاضر به عنوان بالا 150 در جهان قرار گرفت نسبت به بالا 200 در سال 2015. در همان زمان، مهندسی مکانیک در حال حاضر در بالا 200 رتبه نسبت به بالا 250 در سال 2015. این یک دستاورد فوق العاده ای برای مهندسی مکانیک که تنها ساخته شده ورودی از ازدواج خود را به QS سیستم رتبه بندی تنها در سال گذشته است.

افراد برق و الکترونیک مهندسی و علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی به ترتیب در بالا 250 و بالا 350 باقی می ماند.

UTP تنها دانشگاه خصوصی در مالزی به، با یک امتیاز حداکثر پنج ستاره در پنج حوزه از هشت، یعنی استخدام، بین المللی، نوآوری، امکانات و شمول امتیاز یک نهاد 4 ستاره توسط QS.

دانشگاه انجام فعالیت های تحقیقات گسترده در همکاری با شرکت پتروناس و دیگر نهادها و صنعتی داخل و خارج با تمرکز بر مناطق نه تو رفتگی در دیوار که افزایش بازیافت نفت، دی اکسید کربن مدیریت، تکنولوژی آبهای عمیق، فناوری نانو، فناوری های سبز، فناوری پزشکی، ترکیبی سیستم های انرژی، شهرها هوشمند و منابع پایدار.

UTP است که اولین و تنها دانشگاه خصوصی برای تلاش های پژوهش، توسعه و تجاری سازی آن اعطا می شود امتیاز 6 ستاره (بالاترین سطح عملکرد) توسط طرح ارزیابی پژوهش مالزی.

UTP همچنان به ارائه فرصت های آموزشی متمایز را به دانش آموزان خود را با امتیاز از درجه 5 (بسیار عالی) دانشگاه برای SETARA (سیستم رتبه بندی برای موسسات آموزش مالزی بالاتر) و درجه به دست آورد 5 برای D-SETARA (رشته بر اساس سیستم امتیاز) در مهندسی.

UTP باعث اغاز کار خود در دانشگاه های جهان QS رتبه بندی 2016/2017.

دانشگاه تکنولوژی پتروناس (UTP) اولین آن در 2016/17 رتبه بندی QS دانشگاه های جهان ساخته شده است، ورود در 601-650 باند. UTP تنها دانشگاه خصوصی در مالزی به آن را به رتبه بندی است. ادامه مطلب را در http://www.utp.edu.my/The٪20University/sitepages/article.aspx؟param=134

چشم انداز

یک رهبر در آموزش و پرورش فناوری و مرکز خلاقیت و نوآوری.

ماموریت

UTP یک موسسه آموزش عالی است. ما با ارائه فرصت برای دستیابی به دانش و تخصص برای پیشرفت، مهندسی، علم و فن آوری به منظور افزایش رقابت در کشور است. هدف ما این است که تولید فارغ التحصیلان خوب گرد که خلاق و نوآور با پتانسیل تبدیل شدن به رهبران صنعت و ملت هستند. هدف ما این است به پرورش خلاقیت و نوآوری و گسترش مرزهای فن آوری و آموزش برای بهبود جامعه است.

مکان ها

  • Ipoh

    Universiti Teknologi PETRONAS 32610 Seri Iskandar Perak Darul Ridzuan, , Ipoh

    سوالات