Keystone logo
VERITAS

VERITAS

VERITAS

مقدمه

درباره VERITAS

 • بیش از 10000 دانش آموز راضی
 • بیش از 60 درس انتخابی تدریس شده در زبان انگلیسی برای انتخاب
 • انتخاب از 15 حوزه مطالعه
 • تا 60٪ صرفه جویی در میانگین ما آموزش

چرا VERITAS

در 25 سال گذشته، هزاران دانشجو در سراسر جهان از منحصر به فرد بودن تجربه تحصیل در خارج از کشور VERITAS لذت برده اند. ترکیبی عالی بین دانشگاهیان و تجربه فرهنگی در یکی از متنوع ترین کشورهای جهان ایجاد شده است. تجربه:

 • غواصی منحصر به فرد فرهنگی
 • پایداری

بهترین برنامه های مطالعه در کاستاریکا در خارج از کشور

کاستاریکا به طور کلی مملو از گونه‌های پرجنب‌وجوش گیاهی و جانوری است. ما در محاصره کوه ها، رودخانه ها و سواحل زندگی می کنیم. این یک مقصد واقعاً بهشتی است.

این کشور یک گزینه عالی برای آن دسته از دانشجویانی است که علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور هستند. نه تنها برای کیفیت آموزشی بلکه تجربه شگفت انگیز.

ما لیستی از بهترین دوره های تحصیل در خارج از کشور را تهیه کردیم.

 1. اگر از کار میدانی لذت می برید، قطعاً از دوره میدانی ما در "زیست شناسی دریایی گرمسیری" لذت خواهید برد. این دوره به معرفی مفاهیم اقیانوس شناسی، زمین شناسی دریایی، اکولوژی دریایی و زیست شناسی می پردازد. با مدیریت و حفاظت از اکوسیستم ها آشنا خواهید شد.
 2. برای کسانی که تحت تأثیر رفتارهای عجیب و غریب هستند، یک دوره شگفت انگیز وجود دارد که توجه شما را جلب خواهد کرد. "روانشناسی فرهنگی"، دانش آموزان را با این رشته آشنا می کند ما بر موضوعاتی مانند عوامل فرهنگی در خودپنداره، نقش های جنسیتی، انگیزه، شناخت، احساسات، روابط و ارزش های اجتماعی تمرکز خواهیم کرد.
 3. مبانی هنر یکی از دوره های مورد علاقه ما است. این بر تنوع فرم و محتوا در اثر هنری تأکید دارد. ما اطمینان می دهیم که این تجربه مثبت و قابل ملاحظه است.
 4. ما باید نگران محیط زیست خود باشیم. VERITAS دوره ای را ارائه می دهد که در آن الگوها و اکوسیستم ها، الگوهای جمعیتی، و پویایی ها، استفاده و سوء استفاده از منابع، جمعیت و کیفیت محیطی مهم است و مقدمه ای برای مشکلات زیست محیطی عمده و عواملی که جامعه مدرن با آن مواجه است را بررسی می کند.
 5. دوره های زیادی برای دانش آموزانی که می خواهند اسپانیایی خود را بهبود بخشند در دسترس است. به عنوان مثال، زبان اسپانیایی پایه برای حرفه های بهداشتی. این دوره برای ارائه متخصصان مراقبت های بهداشتی بدون تجربه قبلی اسپانیایی، ابزارهای ضروری برای تعامل و مصاحبه با بیماران اسپانیایی زبان طراحی شده است.

ما همچنین دوره های اسپانیایی داریم که بر برنامه های تجاری بین المللی تأکید دارند: کارآفرینی و تفکر طراحی، اقتصاد دایره ای، تجارت بین المللی، رهبری خلاق، بازاریابی بین المللی، ارتباطات بین فرهنگی، مدیریت پروژه و موارد دیگر.

«مهاجرت، جامعه‌پذیری و تغییر جهانی»، دوره‌ای است که دانشجویان را با نظریه‌ها و عملکردهای مهاجرت بین‌المللی انسان به عنوان پدیده‌ای آشنا می‌کند که اگرچه در طول تاریخ وجود دارد، اما در دنیای امروز تاکید ویژه‌ای دارد.

اگر به هر یک از این دوره ها علاقه دارید، مایلیم اطلاعات بیشتری به شما بدهیم و در مورد تمام مزایای تحصیل در LCI VERITAS به شما بگوییم.

الکسیس براون / Unsplash

Young people in conversation

مکان ها

 • San José

  Calle 31, Avenida 20, Zapote, , San José

سوالات