Keystone logo
VERITAS

VERITAS

VERITAS

مقدمه

درباره VERITAS

 • بیش از 6000 دانشجوی رضایت بخش
 • بیش از 60 انگلیسی داوطلبان انتخاب شده را انتخاب کنید
 • انتخاب از 15 حوزه مطالعه
 • تا 60٪ صرفه جویی در میانگین ما آموزش

چرا VERITAS

در 25 سال گذشته هزاران دانش آموز از سراسر جهان از منحصر به فرد بودن تجربه VERITAS در خارج از کشور لذت برده اند. ترکیب کامل بین دانشگاهیان و تجربه های فرهنگی در یکی از کشورهای پرجمعیت جهان، کاستاریکا.

 • 5 سال تجربه
 • غواصی منحصر به فرد فرهنگی
 • پایداری

بهترین برنامه های مطالعه در کاستاریکا در خارج از کشور

کاستاریکا کشور پر از گونه های گیاهان و حیوانات فراوان است. ما با کوه ها، رودخانه ها و سواحل زندگی می کنیم. قطعا یک مقصد واقعا بهشتی است.

این کشور یک گزینه عالی برای کسانی است که علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور هستند. نه تنها برای کیفیت آموزشی بلکه تجربه شگفت انگیز.

ما لیستی از بهترین دوره های تحصیل در خارج از کشور را تهیه کردیم.

 1. اگر دریا را خیلی دوست داشته باشید، قطعا "زیست شناسی دریایی گرمسیری"، حواس خود را تحریک می کند. این دوره مفاهیم اقیانوس شناسی، زمین شناسی دریایی، محیط زیست دریایی و زیست شناسی را معرفی می کند. شما در مورد مدیریت و حفاظت از اکوسیستم یاد خواهید گرفت.
 2. برای کسانی که تحت تأثیر فرهنگ بر رفتار انسان قرار دارند، یک دوره شگفت انگیز است که توجه شما را به خود جلب می کند. روانشناسی فرهنگی، دانشجویان را به رشته روانشناسی معرفی می کند. ما بر روی موضوعاتی مانند عوامل فرهنگی در خودپنداره، نقشهای جنسیتی، انگیزه، شناخت، احساسات، روابط و ارزشهای اجتماعی تمرکز خواهیم کرد.
 3. مبانی هنر یکی از دوره های مورد علاقه ما است. این بر تنوع فرم و محتوا در اثر هنری تأکید دارد. ما اطمینان می دهیم که این تجربه مثبت و قابل ملاحظه است.
 4. ما باید قطعا در مورد محیط زیست ما نگران باشیم. VERITAS ارائه می دهد یک دوره که در آن دانش آموزان بررسی اکوسیستم، الگوهای جمعیت و پویایی، استفاده و سوء استفاده از منابع، جمعیت و کیفیت محیط زیست. این دوره مقدمه ای بر مسائل مهم زیست محیطی و مسائل مربوط به جامعه مدرن است.
 5. برای کسانی که قصد دارند اسپانیایی را بهبود ببخشند، دوره های فراوانی وجود دارد. مثلا؛ عمومی اسپانیایی برای حرفه های بهداشتی. این دوره طراحی شده است که به متخصصان مراقبت های بهداشتی بدون تجربه قبلی اسپانیا با ابزار لازم برای تعامل و مصاحبه با بیماران اسپانیایی زبان طراحی شده است.

ما همچنین دوره های اسپانیایی داریم که در برنامه های تجاری بین المللی تأکید دارند

"مهاجرت، اجتماعی شدن و تغییر جهانی"، دوره ای است که دانش آموزان را به نظریه ها و شیوه های مهاجرت بین المللی انسان به عنوان پدیده ای معرفی می کند که در طول تاریخ در حال حاضر در جهان امروز تأکید ویژه ای دارد.

اگر به هر یک از این دوره ها علاقمند هستید، ما دوست داریم به شما اطلاعات بیشتری بدهیم و در مورد همه مزایای تحصیل در VERITAS به شما بگویم.الکسیس براون / Unsplash

Young people in conversation

مکان ها

مکان ها
 • San José

  Calle 31, Avenida 20, Zapote, , San José

  • facebook
  • instagram
  • youtube

سوالات