Keystone logo
Wallace State Community College

Wallace State Community College

Wallace State Community College

مقدمه

Wallace State Community College ، با محوطه اصلی آن در Hanceville و یک محوطه دانشگاهی در Oneonta، بخشی از یک سیستم است که به نیازهای بیش از 300،000 نفر احتیاج دارد و از لحاظ محافظه کارانه برای اثرگذاری اقتصادی سالیانه 3 میلیارد دلاری در این ایالت ساخته شده است در جوامع ما با این حال، تاثیر واقعی این است که زندگی دانش آموزان را از طریق آموزش بهبود می بخشد.

از زمان باز کردن درب ها در سال 1966، دولت والاس ، صدها هزار دانشجو را خدمت کرده است. از همان ابتدا، دولت والاس، تعهد به برتری را پذیرفت، که نه تنها سنت، بلکه منبع الهام ما بوده است. دولت والاس امروز یکی از بزرگترین کالج های کالج سیستم کالج آلاباما است که هر ترم بیش از 7000 دانش آموز دارد. این کالج قدرتمند مجازی در برنامه نویسی آموزشی است که بیش از 50 مدرک فوق لیسانس، مدرک، گواهینامه و فرصت های انتقال است.

تمرکز ما بر برتری بودن در تعهد شخصی ما به خدمت به دانش آموزان و در محیط های پیشرفته یادگیری پیشرفته است که دانش آموزان ما دریافت آموزش موثر ترین نشان می دهد. در دولت والاس ، کلاس های آموزشی با جدیدترین تکنولوژی شامل SmartBoards و Tegrity تعاملی خواهید یافت. از طریق آموزش آنلاین، ویدئو کنفرانس، پادکست و مراکز خارج از دانشگاه، ما آموزش هایی را برای زندگی پر مشغله دانش آموزان فراهم می کنیم.

دولت والاس امکانات آموزشی بی نظیر را از ابتدای ورود دبیرستان به سطح تحصیلات تکمیلی فراهم می کند. از طریق ثبت نام دوگانه، آکادمی FastTrack، Tech-Prep و برنامه های دیگر، دانش آموزان دبیرستان به دنبال اعتبار کالج در برنامه های انتقال تحصیلات، آموزش فنی حرفه ای، امنیت عمومی، مراقبت های بهداشتی و یا تکنولوژی خودرو نیازهای شما را در اینجا پیدا خواهند کرد. نظام تفسیر STARS دانش آموزان را قادر می سازد که اعتبار خود را به هر کالج یا دانشگاه عمومی آلاباما انتقال دهند. دانشجویان دولتی والاس می توانند از شرکای دانشگاهی خود و قراردادهای ویژه گفتگو، از جمله کسانی که با دانشگاه ایالتی آتن، دانشگاه آلاباما، Embry-Riddle Aeronautical University، University of Auburn هستند، برای کسانی که مایل به تکمیل مدارک لیسانس و کارشناسی خود را در محوطه دانشگاه می باشند. و دانشگاه تروی.

دانش آموزان ما سطح بی سابقه ای از موفقیت را به دست می آورند، چه در انتقال، گرفتن امتحانات مجوز و یا در استخدام، و رضایت آنها در میزان رضایت کالج در میان دانش آموزانی که بیش از حد متوسط ​​دولت و ملی است، منعکس شده است. دانش آموزانی که به دانشگاه ها انتقال می دهند، به طور پیوسته از کسانی که در آنجا شروع به کار می کنند بهتر عمل می کنند. فارغ التحصیلان ما کارهای رقابتی و ستایش از کارفرمایان را به دست می آورند. نرخ صدور مجوز در مقیاس دولتی یا ملی بالاتر است و دانش آموزان ما بالاتر از میانگین ملی در ارزیابی عملکرد دانشگاهی (CAAP) بالاتر از میانگین ملی هستند.

مهمتر از همه، در دولت والاس، شما توسط شاگردان برنده جایزه و دانشجویان و کارکنان که اساتید صنایع دستی آنها هستند، خدمت خواهد شد. آنها در اینجا برای کمک به شما در هر جنبه ای از تجربه کالج، از ثبت نام وب سایت، مشاوره شخصی در مرکز مشاوره و خدمات پشتیبانی دانشجویی در مرکز موفقیت آمیز آموزش است. ما بر این باوریم که دانش آموزان دلیل ما هستند و دانش آموزان را در زمینه فعالیت و ابتکارات ما قرار می دهد.

بیانیه مأموریت

Wallace State Community College متعهد به یادگیری است که زندگی و جوامع را تبدیل می کند. در حمایت از این مأموریت، Wallace State Community College متعهد به موفقیت دانش آموزان از طریق یک محیط یادگیری محور، نوآورانه، جذاب و حمایتی است؛ تعالی تدریس؛ احترام به تنوع و تنوع؛ مشارکت های استراتژیک که جامعه، نیروی کار و توسعه اقتصادی را پیش می برد؛ غنی سازی فرهنگی جوامع ما؛ و پاسخگویی و صداقت.

سیاست غیر تبعیض آمیز

این سیاست هیئت امناء کالج سیستم کالج آلاباما و کالج ملی کالج Wallace State Community College ، یک موسسه تحت کنترل آن است که هیچ کس نباید بر اساس نژاد، رنگ، جنس، مذهب، منشاء ملی، معلولیت، گرایش جنسی ، یا سن، از مشارکت در محروم شدن، از مزایای یا تحت تبعیض در هر برنامه، فعالیت یا اشتغال محروم شود.

اعتباربخشی

Wallace State Community College توسط کمیته کالج ها و دانشکده های جنوبی در کالج ها برای اعطای درجه های مدرک معتبر است. تماس با کمیسیون کالج در 1866 جنوبی لان، Decatur، گرجستان 30033-4097 و یا تماس 404-679-4500 برای سوالات در مورد اعتباربخشی Wallace State Community College دولاس Wallace State Community College .

بسیاری از برنامه ها اعتبار بیشتری از سازمان های مناسب برای رشته های خاص دارند. سوالات معمول در مورد دولت والاس، مانند شرایط پذیرش، کمک مالی، برنامه های آموزشی، و غیره، باید به طور مستقیم به دولت والاس خطاب شود.

ویژگی های پردیس

  مکان ها

  • Hanceville

   Wallace State Community College, 801 Main Street NW, 35077-2000 , Hanceville

  • Oneonta

   McCay Avenue,701, 35121, Oneonta

   سوالات